4911 відвідувач онлайн
18 469 251

Росія ніколи не стане нашим другом. Це просто факт, - Хейлі

Сполучені Штати Америки не довіряють Російській Федерації і країни ніколи не зможуть стати друзями.

Як передає Цензор.НЕТ, про це постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі сказала в інтерв'ю CBN.

За словами Хейлі, Сполучені Штати не довіряють Росії та її лідеру Володимиру Путіну. Вона додала, що цієї довіри ніколи не буде.

"Вони (Росія. - Ред.) ніколи не стануть нашим другом. Це просто факт", - заявила Хейлі.

Водночас вона наголосила на важливості діалогу.

"Я думаю, що коли президент (Трамп. - Ред.) сидить із [диктатором Північної Кореї] Кімом або президент сидить із Путіним, це те, що має відбуватися. Ви не можете зрозуміти до кінця іншу сторону, якщо у вас немає цих розмов", - сказала Хейлі.

Вона також зазначила, що велика частина цих дискусій між лідерами відбувалася наодинці, що викликало критику, але, за її словами, такий стиль президента Трампа.

Топ коментарі
+39
А скажите с кем вообще дружит расея, просто так? И кто с ней дружит - бесплатно ?
показати весь коментар
24.07.2018 09:09 Відповісти
+38
Росія ніколи не стане нашим другом. Це просто факт, - Хейлі - Цензор.НЕТ 1735
показати весь коментар
24.07.2018 09:58 Відповісти
+33
Росія ніколи не стане нашим другом. Це просто факт, - Хейлі - Цензор.НЕТ 7802
показати весь коментар
24.07.2018 10:00 Відповісти

Завантаження...