9237 відвідувачів онлайн
11 790 212

Австрія закликає Порошенка скасувати заборону на експорт лісу

Офіційне представництво Австрії в Києві закликає Президента України Петра Порошенка скасувати заборону на експорт лісу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні посольства Австрії у Twitter.

"Вето Президента Порошенка на введення заборони на експорт дров є важливим кроком до виконання Україною міжнародних зобов'язань", - йдеться в повідомленні.

Водночас наголошується, що захищати ліс і боротися з незаконним вирубуванням лісів шляхом заборон на експорт - недоцільно. У посольстві сподіваються, що незабаром буде скасовано також заборону на експорт деревини.

Pres. @poroshenko’s veto of introduction of export ban on fire wood important step to fulfil ukr. international obligations. Protecting forests, fighting illegal logging shared goals, export bans not useful. Remaining unprocessed wood export ban needs to be lifted soon as well.

— Austria in Ukraine (@AustriaInUA) 24 июля 2018 г.

Топ коментарі
+60
пущай свои горные леса рубают... берегут за чужой счет "национальное богатсво"...
показати весь коментар
25.07.2018 09:21 Відповісти
+58
А кто мешает рубить лес в Австрии...??
показати весь коментар
25.07.2018 09:23 Відповісти
+31
Вот мрази европейские. Свой лес значит берегут, а украинский пусть вырубают, им не жалко. Мрази. А Порошенко и рад для них стараться, наложил вето на закон.
Готов с потрахами Украину продать ради того чтобы усидеть в кресле. Ушлепок.
показати весь коментар
25.07.2018 09:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Забули їх запитать, що нам робить.
показати весь коментар
25.07.2018 13:14 Відповісти
Виноваты не австрийцы, а собственный воровской быдляк, которому на Украину, глубоко наплевать...Главное- карманы набить и в офшорах застолбиться...
показати весь коментар
25.07.2018 13:24 Відповісти

хазяїв своїх нехай попросять, в них он цілий Сибір в деревині. Китайцям віддають, то чому й автріякам не віддати частину.
показати весь коментар
25.07.2018 13:37 Відповісти
жутко лицемерный комментарий от Австрии. МИД мог бы им и ответить по существу, но после вето порошенко, о чем речь...
показати весь коментар
25.07.2018 13:38 Відповісти
Чому Петро Потужний наклав вето? Йому недостатньо Рошена, йому потрібна вся Україна.
показати весь коментар
25.07.2018 13:42 Відповісти
у відповідь закликаю ВРУ 300-ма голосами подолати вето президента...
хоча ой, стоп...вони ж на канікулах...який нах ліс,яка нах війна...
показати весь коментар
25.07.2018 14:22 Відповісти
Чего хочет Запад и чего не понимает ? Не понимает как можно не учитывать каждое спиленное дерево . Чего хочет,чтобы был тотальный контроль за каждым спиленным деревом и его движением из леса до переработки или экспорта .
показати весь коментар
25.07.2018 14:33 Відповісти
Австрія має багато свого лісу, то хай його знищує. Хитрожопі.
показати весь коментар
25.07.2018 14:36 Відповісти
АЗАРОВА ОТДАЙТЕ ГНИДЫ КОРРУПЦИОННЫЕ !!!
показати весь коментар
25.07.2018 14:58 Відповісти
Австрия - иди *****, уродина!
показати весь коментар
25.07.2018 21:30 Відповісти
В Австрии много много леса. Свой и вырубайте или привозите из рашки, там тоже много и он им не нужен.
показати весь коментар
25.07.2018 22:13 Відповісти
Сторінка 3 з 3