9649 відвідувачів онлайн

Чиновницю Держгеокадастру затримано на Київщині під час одержання хабара, - прокуратура. ФОТО

26 липня під час одержання хабара затримано провідного спеціаліста відділу у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру в Київській області.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Чиновницю Держгеокадастру затримано на Київщині під час одержання хабара, - прокуратура 01

Службова особа вимагала неправомріну вигоду від громадянина за присвоєння кадастрового номера земельній ділянці на території Фастівського району та видачу витягу з Державного земельного кадастру.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Чиновника Держгеокадастру затримано при одержанні $3 тис. хабара на Київщині, - Нацполіція. ФОТО

Правопорушницю затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманій особі, а також обрання запобіжного заходу.

Топ коментарі
+4
«Вся Украина продолжает содержать чиновников высшего звена. Официально нам говорят, что в Украине по состоянию на начало 2017 года было около 200 тыс. госслужащих. Однако, Нацагентство по вопросам предотвращения коррупции насчитало 816 тысяч деклараций за 2017 год, внесенных в Единый госреестр. Подавали декларации персоны, уполномоченные на выполнение функций государства.. КОГДА УКРАИНЦЫ ПЕРЕСТАНУТ СОДЕРЖАТЬ ТАКУЮ АРМИЮ ВЗЯТОЧНИКОВ? ГДЕ ЭТИ ПРОХОДИМЦЫ ДЕПУТАТЫ ВЕРХОВНОЙ РАДЫ? АХ ДА ОНИ ЗАДЫ СЕЙЧАС ПОВЕРНУЛИ К ВЕРХУ И ИХ ПРОГРЕВАЮТ
показати весь коментар
26.07.2018 17:40 Відповісти
+2
Шось у неї мордаліца ніяка.
показати весь коментар
26.07.2018 17:40 Відповісти
+2
... и тишина...
Чиновницю Держгеокадастру затримано на Київщині під час одержання хабара, - прокуратура - Цензор.НЕТ 4051
показати весь коментар
26.07.2018 17:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вы Киевосвятошинский раен и Вишневое прошманайте. Уж очень тамошние чиновники сидящие на приватизации и узаконивании зажрались твари.
показати весь коментар
26.07.2018 17:35 Відповісти
Є така історія, бо мав з ними справу!
показати весь коментар
26.07.2018 17:43 Відповісти
И сколько же она взяла? Там на фото в руке гривен 200.
А вот петин кагал, ворущий миллиарды - то герои Украины...
показати весь коментар
26.07.2018 18:55 Відповісти
Шось у неї мордаліца ніяка.
показати весь коментар
26.07.2018 17:40 Відповісти
А якщо вночі?
показати весь коментар
26.07.2018 17:42 Відповісти
... и тишина...
Чиновницю Держгеокадастру затримано на Київщині під час одержання хабара, - прокуратура - Цензор.НЕТ 4051
показати весь коментар
26.07.2018 17:47 Відповісти
Тільки мертвяки з косами у трамвайчиках стоять😥
показати весь коментар
26.07.2018 17:51 Відповісти
«Вся Украина продолжает содержать чиновников высшего звена. Официально нам говорят, что в Украине по состоянию на начало 2017 года было около 200 тыс. госслужащих. Однако, Нацагентство по вопросам предотвращения коррупции насчитало 816 тысяч деклараций за 2017 год, внесенных в Единый госреестр. Подавали декларации персоны, уполномоченные на выполнение функций государства.. КОГДА УКРАИНЦЫ ПЕРЕСТАНУТ СОДЕРЖАТЬ ТАКУЮ АРМИЮ ВЗЯТОЧНИКОВ? ГДЕ ЭТИ ПРОХОДИМЦЫ ДЕПУТАТЫ ВЕРХОВНОЙ РАДЫ? АХ ДА ОНИ ЗАДЫ СЕЙЧАС ПОВЕРНУЛИ К ВЕРХУ И ИХ ПРОГРЕВАЮТ
показати весь коментар
26.07.2018 17:40 Відповісти
Хвастів! Як гріє серце це місто для водіїв трамвайчиків та старих смердючий таксі! А тут ще рідня з цього міста, що з вдячністю бере хабарі. Давайте скільки можете, бо я все візьму. Візьму і те, що не влазить у ненаситну пельку.
показати весь коментар
26.07.2018 17:41 Відповісти
Чиновницю Держгеокадастру затримано на Київщині під час одержання хабара, - прокуратура - Цензор.НЕТ 5270
показати весь коментар
26.07.2018 17:43 Відповісти
Расстреляйт!
показати весь коментар
26.07.2018 17:49 Відповісти
Ловят только тюльку, акулы жиреют и скалят зубы. Для простаков весь спектакль.Чтоб больше не было никаких Майданов.Ведь реформы идут,но главное - старая система жива. И волки сыты и овцы целы.
показати весь коментар
26.07.2018 18:15 Відповісти
+100500!
показати весь коментар
26.07.2018 18:56 Відповісти
её начальник послал
его трясите
показати весь коментар
26.07.2018 18:16 Відповісти
Это в тему о продаже земли. Некоторые то ли недоразвитые, то ли наивные, говорят, что уже землю можно продавать, все будет честно и прозрачно.
показати весь коментар
26.07.2018 18:27 Відповісти
Следующим на очереди будет продажа воздуха. В Украине производить никто ничего не хочет, но все хотят обогащаться на торговле.
показати весь коментар
26.07.2018 18:58 Відповісти
Держгеокадастр - прогнила структура. Вже в законодавстві розписано що коли і як повинні робити ці жаби. А вони просто не роблять по закону і нічого з ними не зробиш. Подача заяви в суд на них -ще той геморой. Максимальне покарання за невиконання своїх функцій- декілька сотень гривень штрафу. А зло від цих курей - величезне. Вони просто розвалюють країну, у людей зневіра в справедливість і дієвість держави, раз в країні неможливо навести елементарний порядок.
показати весь коментар
26.07.2018 20:37 Відповісти