11655 відвідувачів онлайн
5 129 30

Квадроцикл наїхав на групу дітей на Львівщині, 4 людей госпіталізовано, - Нацполіція

Квадроцикл наїхав на групу дітей на Львівщині, 4 людей госпіталізовано, - Нацполіція

27 липня близько 16.00 на вулиці Шевченка в селищі Верхнє Синьовидне Львівської області квадроцикл наїхав на групу дітей біля магазину.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Попередньо поліцейські встановили, що 27-річний львів’янин, керуючи квадроциклом "Speed Gear Force 700" і проїжджаючи повз продуктовий магазин, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини дороги та в’їхав у дерев'яний стіл, за яким сиділи четверо місцевих хлопчиків, віком 6-13 років.

Трьох дітей із тілесними ушкодженнями госпіталізували, одного з них після надання медичної допомоги відпустили додому. Також травми внаслідок ДТП дістала пасажирка квадроцикла, 23-річна львів’янка, яку госпіталізували в хірургічне відділення..

Поліцейські встановлюють обставини ДТП.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки руху чи експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами до трьох років або без такого.

Топ коментарі
+6
Типичный почерк семейства Зайцевых.
показати весь коментар
28.07.2018 15:12 Відповісти
+3
алкоголь + понты = термоядерный микс
не мог в столб убраться
показати весь коментар
28.07.2018 15:13 Відповісти
+3
Например в Португалии запретили квадроциклам ездить в городе,цепляешь прицеп к авто и за город.Нехрен греметь под окнами у людей.
показати весь коментар
28.07.2018 15:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Типичный почерк семейства Зайцевых.
показати весь коментар
28.07.2018 15:12 Відповісти
Зайцеві в росії, а на Львіщині
"Депутат Заєць! Не стрибайте по залу!"
показати весь коментар
28.07.2018 15:37 Відповісти
При чем здесь "росії", ума не приложу....
показати весь коментар
28.07.2018 15:40 Відповісти
То прикладіть і ще раз прочитайте.
показати весь коментар
28.07.2018 15:43 Відповісти
А шо до чого треба прикласти?
показати весь коментар
28.07.2018 15:48 Відповісти
Там де болить
показати весь коментар
28.07.2018 16:25 Відповісти
Могуч и прекрасен суржик.
Мели, шо попало....
показати весь коментар
28.07.2018 16:32 Відповісти
Зайцева в ИГИЛ.
показати весь коментар
28.07.2018 15:52 Відповісти
"Депутат Заєць! Не плигайте по залу, займіть своє місце!"
показати весь коментар
29.07.2018 09:39 Відповісти
А Дронов выскочил из-за кустов на желтый?
показати весь коментар
28.07.2018 15:38 Відповісти
Ты отдаешь себе отчет, сколько секунд горит желтый свет? Как на него вообще можно выскочить? Это же не доллары папашки Зайцевой.
показати весь коментар
28.07.2018 15:51 Відповісти
Зайцевы выскочат на зелёных.
показати весь коментар
28.07.2018 15:55 Відповісти
алкоголь + понты = термоядерный микс
не мог в столб убраться
показати весь коментар
28.07.2018 15:13 Відповісти
ну да, ну да!
велосипед вчера был
сегодня квадрацикл
что еще не отметилось в хрониках?
самокат... каток...экскаватор....ракета...
показати весь коментар
28.07.2018 15:20 Відповісти
А які правила безпеки для одного електричного колеса?
показати весь коментар
28.07.2018 15:34 Відповісти
та никаких... сбивай, кого захочешь и едь - где едится... (шучу)
показати весь коментар
28.07.2018 16:00 Відповісти
Вчера на складе,фура впилилась в погрузчик.Я удивлён и возмущён,що нема этой новости
показати весь коментар
28.07.2018 16:14 Відповісти
погуглите, если хотите, прикольно
Zásah skladníků v Ostravě
показати весь коментар
28.07.2018 16:24 Відповісти
Zásah skladníků v Ostravěhttps://youtu.be/bBVi0lWcosg
показати весь коментар
28.07.2018 16:32 Відповісти
Например в Португалии запретили квадроциклам ездить в городе,цепляешь прицеп к авто и за город.Нехрен греметь под окнами у людей.
показати весь коментар
28.07.2018 15:22 Відповісти
Не только в Португалии. Квадроцикл квалифицируют, как тракторную технику и на дороги общего пользования не пускают.
показати весь коментар
28.07.2018 15:57 Відповісти
На днях смотрел по Discovery какой-то американский познавательный фильм и там прозвучало, что в США по городу и по дорогам общего пользования тоже нельзя. Грузи в пикап или в прицеп и дуй на природу или в пустыню. Или фермеру по свой ферме по делам.
PS: На снимке очень похоже, что этот придурок в поворот не вписался.
показати весь коментар
28.07.2018 17:15 Відповісти
Возможные варианты:
1. Евробляхи
2. Мигающий желтый
3. Скорость больше 50 км/час
4. Пьяный мажор

Другие варианты, обычно, на цензоре не рассматриваются.
показати весь коментар
28.07.2018 15:31 Відповісти
5. В Італії ромів розігнали
6. У НІмеччині ромів розігнали...
показати весь коментар
29.07.2018 09:41 Відповісти
Не квадроцикли наїжають на людей, а істоти, які не керують машинами, квадроциклами та іншим транспортом
показати весь коментар
28.07.2018 16:23 Відповісти
Цензор взялся нагнетать обстановку хаоса ?
Скоро будут новости про плевок с балкона, попавший собаке на хвост.
Дело в комиссии по защите животных.
показати весь коментар
28.07.2018 16:29 Відповісти
Плевок на хвост собаке жесть, это да. А вот пару дней назад Цензор сообщал, что в Житомире в комнате какой-то тетки упала штукатурка с потолка. Вот это уже хоррор! Тетки, правда, не было дома.
показати весь коментар
28.07.2018 17:02 Відповісти
зайцевшина
показати весь коментар
28.07.2018 17:52 Відповісти
От і покарайте трьома роками(якщо був тверезий) за гратами, 100% три роки за кермо не сяде, навіть посвідчення вилучати не потрібно.
показати весь коментар
29.07.2018 11:18 Відповісти