"Чорних списків" пацієнтів в Україні немає і не буде, - МОЗ

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я, ці заяви не відповідають дійсності.
У відомстві запевняють, що жодних "чорних списків" не було і ніколи не буде. "Ведення "чорних списків" суперечить основам лікарської етики і самої сутності професії. Нам дуже шкода, що деякі представники медичної сфери поширюють неправдиву інформацію і у такий спосіб дискримінують працівників сфери екстреної медичної допомоги в очах громадян", - підкреслюють у МОЗ.
Крім того, всі заходи, передбачені Концепцією реформи екстреної медичної допомоги, спрямовано на підвищення якості та швидкості надання екстреної медичної допомоги, а також забезпечення працівників гідними умовами праці. "Пацієнт і його здоров'я є центром системи охорони здоров'я в усіх цивілізованих країнах світу. Саме тому нашим пріоритетом є те, щоб кожен українець міг отримати необхідну якісну і своєчасну медичну допомогу. Що стосується конкретних заходів, спрямованих на підвищення якості екстреної медицини в Україні, то запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися з Концепцією реформи екстреної медичної допомоги", - наголошується в повідомленні.
Міністерство охорони здоров'я звернеться до керівництва Департаменту охорони здоров'я КМДА з вимогою вжити відповідних дисциплінарних заходів до осіб, які поширюють неправдиву інформацію.
а вот список адресов, где уже нападали на бригаду скорой помощи должен быть обязательно, не для того чтобы не ехать туда, а наоборот, чтобы приехать туда вместе с копами на следующий вызов - и подстраховать свое здоровье и жизнь (а так же бокс с лекарствами) и оказать помощь, если нужна помощь (а не бокс с лекарствами или шоу...)