7730 відвідувачів онлайн
4 586 29

"Чорних списків" пацієнтів в Україні немає і не буде, - МОЗ

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я, ці заяви не відповідають дійсності.

У відомстві запевняють, що жодних "чорних списків" не було і ніколи не буде. "Ведення "чорних списків" суперечить основам лікарської етики і самої сутності професії. Нам дуже шкода, що деякі представники медичної сфери поширюють неправдиву інформацію і у такий спосіб дискримінують працівників сфери екстреної медичної допомоги в очах громадян", - підкреслюють у МОЗ.

Крім того, всі заходи, передбачені Концепцією реформи екстреної медичної допомоги, спрямовано на підвищення якості та швидкості надання екстреної медичної допомоги, а також забезпечення працівників гідними умовами праці. "Пацієнт і його здоров'я є центром системи охорони здоров'я в усіх цивілізованих країнах світу. Саме тому нашим пріоритетом є те, щоб кожен українець міг отримати необхідну якісну і своєчасну медичну допомогу. Що стосується конкретних заходів, спрямованих на підвищення якості екстреної медицини в Україні, то запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися з Концепцією реформи екстреної медичної допомоги", - наголошується в повідомленні.

Міністерство охорони здоров'я звернеться до керівництва Департаменту охорони здоров'я КМДА з вимогою вжити відповідних дисциплінарних заходів до осіб, які поширюють неправдиву інформацію.

Топ коментарі
+5
Ну любой, кто хоть раз работал на скоряке знает, что такие неофициальные списки все же есть - те же бабули, которые вызывают скорую через день "давление померять" или "что-то так плохо стало доктор... Вот как когда дочка меня расстроила, а дочка у меня... и еще 20 минут рассказов про жизнь". Не то чтобы к ним не ездят, но когда слышат от диспетчера знакомый адрес знают - можно особо не торопится. Кофе допить, покушать, покурить, по дороге в магазин заехать))))
показати весь коментар
29.07.2018 17:17 Відповісти
+3
Диагноз ясен....
показати весь коментар
29.07.2018 17:13 Відповісти
+2
про "черные" списки не знаю
а вот список адресов, где уже нападали на бригаду скорой помощи должен быть обязательно, не для того чтобы не ехать туда, а наоборот, чтобы приехать туда вместе с копами на следующий вызов - и подстраховать свое здоровье и жизнь (а так же бокс с лекарствами) и оказать помощь, если нужна помощь (а не бокс с лекарствами или шоу...)
показати весь коментар
29.07.2018 17:16 Відповісти

Завантаження...