9604 відвідувача онлайн

Стан облитої кислотою Гандзюк стабільно важкий, площа ураження - 30%, - лікар

Стан облитої кислотою Гандзюк стабільно важкий, площа ураження - 30%, - лікар

В.о. керуючого справами виконавчого комітету, радник херсонського міського голови Катерина Гандзюк, яку 31 липня облили кислотою біля її будинку, перебуває у стабільно важкому стані.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" повідомив лікар-анестезіолог Херсонської обласної лікарні Ігор Равелєв.

"Площа ураження залишається такою самою - 30%. Стан хворої за добу не змінився на гірше, стабільно важкий. Вона притомна, контактна. Всі її життєво важливі функції нормалізовано у вигляді нормального артеріального тиску, роботи нирок, тому хвора стабільна на сьогодні", - сказав він.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, на Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її кислотою.

Топ коментарі
+18
Скорейшего выздоровления.
показати весь коментар
01.08.2018 10:45 Відповісти
+8
Дкуючи Порошенку Україна збереглася під бандитами.
показати весь коментар
01.08.2018 11:31 Відповісти
+7
За шиворот надо сувать гранату, весомее бы прозвучало.
показати весь коментар
01.08.2018 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скорейшего выздоровления.
показати весь коментар
01.08.2018 10:45 Відповісти
нездатність влади навести порядок в країні - б'є у всі щілини коробля під назвою держава. 5 парптій (БПП, Батьківщина, Самопоміч, партія Ляшка, Народний фронт), які прийшли до влади в результаті майдану, показали свою неспроможність керувати державою.
показати весь коментар
01.08.2018 10:48 Відповісти
Не маніпулюй...Задрали ви аферисти.
показати весь коментар
01.08.2018 11:25 Відповісти
25.03.2016
В Херсонском горсовете депутату Дмитрию Ильченко засунули за шиворот голову селедки.
Рыбу засунула советник мэра Екатерина Гандзюк.
«Рыбный день состоялся, Диму не уберегли (…)», - сообщила она в Facebook.Страшная месть Димона?
показати весь коментар
01.08.2018 10:49 Відповісти
Если бы мне за шиворот засунули одну только голову селедки без тушки... даже не знаю, что бы я сделал.
показати весь коментар
01.08.2018 11:23 Відповісти
За шиворот надо сувать гранату, весомее бы прозвучало.
показати весь коментар
01.08.2018 11:27 Відповісти
Вот это другое дело!
показати весь коментар
01.08.2018 11:35 Відповісти
Состояние ******* кислотой Гандзюк стабильно тяжелое



А статью возбудили "хулиганство", будут хулигана искать... типа
показати весь коментар
01.08.2018 10:52 Відповісти
Ага, пошалил кто-то цуть-цуть. Ваще та это нанесение тяжких телесных. Хотя можно и как покушение квалифицировать. Не зря же менты заявляют о снижении преступности. Или заявы не принимают, или статью легче пишут. Статистика, блт.
показати весь коментар
01.08.2018 10:59 Відповісти
У меня заявление не приняли...
Лисапет, даже фотки с камеры наблюдения притащил.
показати весь коментар
01.08.2018 11:25 Відповісти
обычная бытовуха.
показати весь коментар
01.08.2018 11:05 Відповісти
это то,шо у тебя дома каждый день-бытовуха...
показати весь коментар
01.08.2018 19:46 Відповісти
сабакины, луцики, грицаки, петралексеич... - рыба гниёт с головы...
показати весь коментар
01.08.2018 12:02 Відповісти
вот это все ,что вам нужно знать о ватных мущинах...ну еще разве что вот это...

Стан облитої кислотою Гандзюк стабільно важкий, площа ураження - 30%, - лікар - Цензор.НЕТ 2766
показати весь коментар
01.08.2018 11:06 Відповісти
мусора сказали хулиганка, значит хулиганка.
показати весь коментар
01.08.2018 11:06 Відповісти
мвд профнепригодны или импотенты
где про акцию на цензоре аууууу
показати весь коментар
01.08.2018 11:08 Відповісти
Дкуючи Порошенку Україна збереглася під бандитами.
показати весь коментар
01.08.2018 11:31 Відповісти
Це все із-за "гарно реформованої" МВД.
показати весь коментар
01.08.2018 11:58 Відповісти
то опг - мвд тут нема
показати весь коментар
01.08.2018 12:42 Відповісти
30% чего? Вроде писали что в лицо брызнули.
показати весь коментар
01.08.2018 12:02 Відповісти
они не в курсе
показати весь коментар
01.08.2018 12:22 Відповісти
Либераст-полицайская система обслуживает только интересы транснациональной идомасонской мафии.

Стан облитої кислотою Гандзюк стабільно важкий, площа ураження - 30%, - лікар - Цензор.НЕТ 494
показати весь коментар
01.08.2018 15:46 Відповісти
Слишком часто у нас активистов гнобят и воинов убивают. Лолита уже и не шифруется.
показати весь коментар
01.08.2018 19:19 Відповісти