4096 відвідувачів онлайн

В Італії заарештували неонацистів-найманців, завербованих для участі у війні на Донбасі

В Італії заарештували неонацистів-найманців, завербованих для участі у війні на Донбасі

У середу, 1 серпня, італійські правоохоронні органи повідомили про арешти, проведені карабінерами в Лігурії, Мілані, Пармі та Авелліно. За ґратами опинилися шість неонацистів, яких проросійські найманці завербували для відправки на Донбас.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Факты, усіх заарештованих доставлено до Генуї, оскільки розслідування веде місцева прокуратура. Газета La Repubblica повідомляє, що карабінери продовжують обшуки. Під підозрою перебувають ще сім неонацистів.

Прокуратура Генуї вважає, що в Італії діє ціла організація, яка займається вербуванням ультраправих елементів для відправки на Донбас. Слідчі працюють над виявленням джерел фінансування цієї організації.

Зазначимо, що на боці бойовиків так званих "ДНР" - "ЛНР" неодноразово раніше були помічені прихильники праворадикальних організацій, які були завербовані проросійськими кураторами на Донбас.

Окрім того, в Італії триває суд над бійцем Нацгвардії Віталієм Марківим, якого звинувачують у вбивстві італійського журналіста біля окупованого Слов'янська в 2014 році.

Топ коментарі
+12
***********
показати весь коментар
01.08.2018 16:07 Відповісти
+8
не тот неонацист пошел - за унтерменшей воевать..не тот..
показати весь коментар
01.08.2018 15:50 Відповісти
+8
Не только в ЕС.
Слева - Давид Дюк, один из лидеров ку-клукс-клана ,большой фанат Трампа.
Справа - Дугин, идеолог русского фашизма,большой фанат *****. Снято в мААскве.

В Італії заарештували неонацистів-найманців, завербованих для участі у війні на Донбасі - Цензор.НЕТ 3885
показати весь коментар
01.08.2018 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
каламбур якийсь ))
показати весь коментар
01.08.2018 15:51 Відповісти
"С языка снял...".
показати весь коментар
01.08.2018 15:51 Відповісти
Повезло підрякам. А могли б приїхати на Донбасс і там полишитися на завжді.
показати весь коментар
01.08.2018 18:34 Відповісти
У Пригожина полно говнотролей, амплуа которых - корчить из себя рафинированных интелигентов. Сейчас кто-нибудь из них прискачет и пожурит вас за непонимание тонкой разницы фашистов и нацистов.
показати весь коментар
01.08.2018 19:54 Відповісти
какие ж это в Италии неонацисты?? у хоть бы написали неофошисды....
показати весь коментар
01.08.2018 15:50 Відповісти
Они сдали экзамен российской комиссии на пророссийских нео-нацистов, а так они конечно нео-фашисты.
показати весь коментар
01.08.2018 16:24 Відповісти
не тот неонацист пошел - за унтерменшей воевать..не тот..
показати весь коментар
01.08.2018 15:50 Відповісти
А тепер нехай і надалі вихваляють путлерівську політику.
Чи цих хлопаків можна використати в якості контрамарок для інших
святкових заходів?
показати весь коментар
01.08.2018 16:00 Відповісти
В Литве компартию хотят признать преступной организацией : https://charter97.org/ru/news/2018/8/1/299856/
показати весь коментар
01.08.2018 16:01 Відповісти
За Украину не стидно , товарищи что комуняки так и не наказаны ?
показати весь коментар
01.08.2018 16:02 Відповісти
в нас компартія та її символіка заборонена.
показати весь коментар
01.08.2018 16:17 Відповісти
😂😂😂😂😂😂😂 ты даже не поняло о чм я .
показати весь коментар
01.08.2018 16:37 Відповісти
я зрозуміла, і ваше хамство теж помітила.
показати весь коментар
01.08.2018 16:41 Відповісти
Фантазерка , где ты ведешь мое хамство ? И что ты зрозумiла ? Ты не можешь понять , что запрещено компартия и символика , это не то , что есть наказание для комуняк , это вообще разные вещи . Ну был Петров к примеру комуняк в КПУ , её запретили , он теперь в за житя в партии и снова в Верховной раде сидит и что это для него наказание ? 😂😂😂😂😂
показати весь коментар
01.08.2018 17:07 Відповісти
повторюю, я зрозуміла, ти не хвилюйся так..
а писати "не понялО" це і ніщо інше як хамство.
щодо визнання комуняків злочинцями, можливо буде якийсь документ, але років через 20, коли всі вони помруть.
показати весь коментар
01.08.2018 17:11 Відповісти
"Не чіпай гімно - смердіть не буде...". Це "внутріМКАДівський датчанин", мене вже попередили...
показати весь коментар
01.08.2018 18:18 Відповісти
Другие "датчане" предупредили?
показати весь коментар
16.07.2019 19:24 Відповісти
Арештували? В Італії? Та за кожною садистською кацапською заразою по всьому світу українці бігати будуть. І ЛЮБИТИ.
показати весь коментар
01.08.2018 16:03 Відповісти
паРаша проводит откровенно фашистскую политику, прям по учебнику, вербует неонацистов для войны на Донбассе, спонсирует и поддерживает неонацистские партии по всему ЕС, проводит у себя всемирные съезды неонацистов (Питер, 2015 г.). Это все, что нужно знать о подлой, лживой и лицемерной "антифашистской" паРаше неуклюже пытающейся повесить ярлык "фашистов" на все неугодные ей страны.
показати весь коментар
01.08.2018 16:03 Відповісти
Не только в ЕС.
показати весь коментар
01.08.2018 16:30 Відповісти
***********
показати весь коментар
01.08.2018 16:07 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2018 16:17 Відповісти
не верю в идейность, за денюжкой все эти недоумки лезут
показати весь коментар
01.08.2018 16:26 Відповісти
несколько нелогично. ведь местная донбасня дешевле грибов...
показати весь коментар
01.08.2018 16:47 Відповісти
так они и так там, а тут (пафосно) итальянские товарищи шлют помощь братскому народу дэнэрии
показати весь коментар
01.08.2018 16:51 Відповісти
ааа... типа имитации интернациональной поддержки...
показати весь коментар
01.08.2018 16:53 Відповісти
за денюжкой все эти недоумки лезут

Нео Гапоны...
показати весь коментар
01.08.2018 21:21 Відповісти
Следователи занимаются выявлением источников финансирования данной организации. Источник: https://censor.net/n3079306
Я бы мог подсказать)))
показати весь коментар
01.08.2018 17:09 Відповісти
Лапотные борцы с фашЫзмом пополняют свои ряды неонацистами... Шото у кацапов в головах не так.
показати весь коментар
01.08.2018 17:55 Відповісти
Пусть теперь Италия компенсирует недопоставку хотя бы суперфосфатом.
показати весь коментар
01.08.2018 18:52 Відповісти
Видел как-то в Интернет карикатуру. Идёт строй "ихтамнетов". Командир напоминает:
- И "зарубите себе на носу" - В Сирии мы против повстанцев, в Южной Осетии за повстанцев, а на Донбассе - сами повстанцы...
показати весь коментар
01.08.2018 21:03 Відповісти
Вот и приехали - на поверку оказалось, что фошисты это не мы, а ********* *********.
показати весь коментар
01.08.2018 22:52 Відповісти