10397 відвідувачів онлайн
16 036 66

Три російські біатлоністки-юніорки вирішили виступати за Україну

Три російські біатлоністки-юніорки вирішили виступати за Україну

Російські біатлоністки Анастасія Рассказова, Катерина Бех та Оксана Москаленко виступатимуть за збірну України.

Про це заявив глава федерації біатлону країни Володимир Бринзак, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, спортсменки спочатку проходили збори з білоруською командою, але "щось там не вийшло" і вони звернулися до української федерації біатлону. Батьки біатлоністок є українцями, і самі спортсменки вже оформляють документи щодо отримання громадянства.

"Спортсменки такого рівня в будь-якому випадку не завадять, особливо з огляду на те, що в цій віковій групі відчуваємо певний кадровий дефіцит", - додав Бринзак.

Разом з біатлоністками в Україну переїде їхній тренер Ілля Лопухов.

Три російські біатлоністки-юніорки вирішили виступати за Україну 01

Топ коментарі
+24
Давать гражданство следует не кому попало, а как в других странах, после прохождения теста на знание государственного языка, истории и культуры титульной нации. Попутно, анкетирование проводить с простым вопросом: "Чей Крым?".
показати весь коментар
02.08.2018 12:55 Відповісти
+14
В рашке пол Сибири, Балтийского флота и Дальнего востока - этнические украинцы, не говоря уже про Краснодарский Край.
Пусть экзамен на язык сдают и знание истории ОУН-УПА
показати весь коментар
02.08.2018 12:40 Відповісти
+8
Куба - остров. Украина - нет. Пример тупой, нарассеянин.
показати весь коментар
02.08.2018 12:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це вже діагноз.
показати весь коментар
02.08.2018 12:36 Відповісти
Давать гражданство следует не кому попало, а как в других странах, после прохождения теста на знание государственного языка, истории и культуры титульной нации. Попутно, анкетирование проводить с простым вопросом: "Чей Крым?".
показати весь коментар
02.08.2018 12:55 Відповісти
читал, что у них всех родители с Украины...
показати весь коментар
02.08.2018 13:07 Відповісти
С Украины или ИЗ Украины?
показати весь коментар
02.08.2018 13:34 Відповісти
"...батьки дівчаток українці" - така відповідь влаштує?
показати весь коментар
02.08.2018 13:42 Відповісти
Нет. По рюзьке тоже правильно изъясняться надо.
показати весь коментар
02.08.2018 15:55 Відповісти
Нет. Вопрос не о родителях, а о том как правильно - С или ИЗ.
показати весь коментар
02.08.2018 18:09 Відповісти
«Родители биатлонисток являются украинцами, Источник: https://censor.net/n3079462»
показати весь коментар
02.08.2018 13:44 Відповісти
ти не "старийзольдат"...ти тиловий пупсик...
показати весь коментар
02.08.2018 15:51 Відповісти
Валера, вы в курсе, что у вас все признаки латентного гомосексуалиста - педофила.
показати весь коментар
02.08.2018 18:07 Відповісти
молодец...вижу гуглом пользуешься...точно тиловий пупсик...
показати весь коментар
02.08.2018 19:35 Відповісти
показати весь коментар
03.08.2018 19:27 Відповісти
3
показати весь коментар
02.08.2018 21:30 Відповісти
"Вместе с биатлонистками на Украину переедет их тренер Илья Лопухов."

???
показати весь коментар
02.08.2018 12:36 Відповісти
Пусть лучше едет в Кубу?
показати весь коментар
02.08.2018 12:40 Відповісти
В АТО, зима скоро. )
показати весь коментар
02.08.2018 12:42 Відповісти
Куба - остров. Украина - нет. Пример тупой, нарассеянин.
показати весь коментар
02.08.2018 12:46 Відповісти
Он кубанец.
показати весь коментар
02.08.2018 12:50 Відповісти
в кубе он...в третьей степени.
показати весь коментар
02.08.2018 12:52 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2018 13:04 Відповісти
А корень у него квадратный.
показати весь коментар
02.08.2018 13:18 Відповісти
многочлен...
показати весь коментар
02.08.2018 14:00 Відповісти
тогда уж кубунец...
показати весь коментар
02.08.2018 12:57 Відповісти
Лишенец он.
показати весь коментар
02.08.2018 13:08 Відповісти
Тут еще хохма узкого языка в том, что, если речь идет о государстве, то "В", если о территории, то "НА".
Например, "на Камчатку", "на Вологодщину".
Но при этом почему-то "в Сибирь". Видать кацлы давно шото задним умом подозревают насчет статуса Сибири.
показати весь коментар
02.08.2018 13:53 Відповісти
Не всегда так: например, "на Камчатку", но "в Крым" (на то русский язык "велик и могуч", чтобы иметь кучу исключений).
показати весь коментар
03.08.2018 01:55 Відповісти
Не так важливо, хто з ними переїде В Україну, важливо те, що вони не хочуть бути НА роССії.
показати весь коментар
02.08.2018 13:33 Відповісти
Важливо, що Цензор некорректно по-кацапськи пише "на" поряд з Україною.
показати весь коментар
02.08.2018 14:43 Відповісти
Саме цю помилку я й пiдкреслив. Але цензор вже виправився.
показати весь коментар
02.08.2018 14:44 Відповісти
Лапать, історію, чого кацапи кажуть НА Україні знаєш? В ті часи, коли Русь Київська була могутньою європейською державою, таті та розбійники, які втікали від суду княжого на північ, створили там князівство розбійників Володимиро-Суздальське, яке жило за рахунок грабежів та розбоїв, очільникам розбійного утворення не давали спокою багатства Русі і вони, періодично, здійснювали на неї свої грабіжницькі набіги. Збираючись на черговий грабіж, вони казали "идем НА Русь, за добичей". З тих пір таті розширили свої володіння, за рахунок чужих земель, але звичка грабувати в них залишилася на віки, як і звичка казати "НА Русь -Україну"
показати весь коментар
02.08.2018 13:45 Відповісти
А ми тут ещё про то, чтобы цензор подавал материал, не делая обратный перевод с украинского на русский...
показати весь коментар
02.08.2018 13:46 Відповісти
Пора возвращаться домой!
показати весь коментар
02.08.2018 12:36 Відповісти
В рашке пол Сибири, Балтийского флота и Дальнего востока - этнические украинцы, не говоря уже про Краснодарский Край.
Пусть экзамен на язык сдают и знание истории ОУН-УПА
показати весь коментар
02.08.2018 12:40 Відповісти
Да, в Сибири дохренища украинцев (одних только сосланных раскулаченных сколько...)
Зелёный Клин - отдельная история.
Как будут делить развалившуюся рашку, Зелёный Клин можно сделать особой украинско-японской территорией технополиса для углубления хайтек-сотрудничества Киева и Токио )))
показати весь коментар
02.08.2018 13:09 Відповісти
Эти украинцы уже не украинцы в большинстве. Они манкурты-ватники. Пропаганда меняет сознание людей.
показати весь коментар
02.08.2018 14:46 Відповісти
К сожалению, да... Но генетика тоже важна - прирождённую вату (свинособаки) вылечить невозможно, а вот с теми, кто оброс чужеродной для них ватой, надежда ещё есть. Пример - беларусы, ...да и многие украинцы прозрели после событий 2014 года.
показати весь коментар
02.08.2018 15:46 Відповісти
А потом на допинг контроле, уже окажется виновата Украина. Назначить испытательный срок - 3 месяца сборов на передовой, пусть тренируются.
показати весь коментар
02.08.2018 12:48 Відповісти
вот да-да...насчет мельдония нужно вопрос проработать
показати весь коментар
02.08.2018 12:51 Відповісти
Я думаю, що для підтвердження їхньої кваліфікації (не можемо ж брати всяке "барахло" на державне утримання) потрібно "баришень" відправити в зону ООС. Уб'ємо нараз трьох зайців - перевіримо кваліфікацію, прорідимо ряди ворога і побачимо, чи будуть стріляти у колишніх своїх, чи ні - тобто чи готові СПРАВДІ стати громадянами України.
показати весь коментар
02.08.2018 12:48 Відповісти
Вы знаете до сколько лет спортсмены в биатлоне считаются юниорами?
показати весь коментар
02.08.2018 13:04 Відповісти
Если им есть 16 - то можно убить (в дополнение к перечисленным Ростиславом) ещё и четвёртого зайца... будут типа "дочери полка", ну или скорее "сестрёнки" *пошлая рожа*
показати весь коментар
02.08.2018 13:12 Відповісти
Девчонки неплохие, перспективные, не хуже наших юниорок, будет конкурренция на ИБУ.
вопрос . принимали ли они участие в международных соревнованиях, будет ли им 2летних карантин, как у Блашко?
показати весь коментар
02.08.2018 13:13 Відповісти
Пардон, де буде конкуРРенція?
показати весь коментар
02.08.2018 14:35 Відповісти
Абсолютно нормальное явление и это только начало. Просто у таких семей есть легальная возможность вернутся в Украину, чего нет у многих других.
показати весь коментар
02.08.2018 13:16 Відповісти
Перевірити влучність ..*на завданні *..!
..
.Три российские биатлонистки-юниорки решили выступать за Украину - Цензор.НЕТ 6064...
показати весь коментар
02.08.2018 13:17 Відповісти
Гифка, на которую можно смотреть вечно.
показати весь коментар
02.08.2018 13:27 Відповісти
Политически очень важный ход.
На Росии исходят на гамно по этому поводу.
Значит, девченки и тренер ВСЁ СДЕЛАЛИ ПРАВИЛЬНО.
А истерия с берегов Клязьмы слышится точно такая, как во времена СССР, когда кому-нибудь удавалось убежать "за границу" от самого "справедливого" строя на Земле.
показати весь коментар
02.08.2018 13:22 Відповісти
> Оксана Москаленко <

Зрадливо-переможне прізвище.
Москаль (зрада) + -енко (перемога) = не понятно
показати весь коментар
02.08.2018 13:25 Відповісти
Белорусы забраковали. Они обычно выбирают качественный роспродукт вроде олимпийских чемпионок Скардино и Домрачевой. У кацапских биатлонистов это традиция, если не попадают в сборную ищут другие.
показати весь коментар
02.08.2018 13:50 Відповісти
У них просто не срослось в России по перспективам - двое вообще сборную ни разу не представляли. Поэтому захотели стать белорусами, но там не срослось, и только после этого решили перебраться в Украину. 18, 19 и 20 лет. К слову, еще весной главным тренером украинской сборной по биатлону назначили гражданина РФ.
показати весь коментар
02.08.2018 13:50 Відповісти
В 2004-м Домрачеву отчислили из сборной России из-за бесперспективности. Потом она стала 4-кратной олимпийской чемпионкой. Может и с ними так будет.
показати весь коментар
02.08.2018 14:11 Відповісти
В раше "бесперспективными" обычно считаются те, кто под чиновников не ложатся или не несут деньги. Спортивные результаты там особо роли не играют. Система с отрицательной обратной связью: сначала родители платят за чад, чтобы те хоть что-то показали, потом из хоть что-то представляющих (а таких а мрорте ВСЕГДА много) отбираются "перспективные", т.е. полезные чиновникам - деньгами, телом, связями. Дети-юноши-девушки заведомо заложники ситуации.
показати весь коментар
03.08.2018 20:41 Відповісти
Для почату на півроку-рік в 128-му гірсько-піхотну -- саме їх профіль, а далі буде видно.
Не подобаються мені всі ці перебіжчики, як наші, так і прийшлі. Це не стосується, звісно тих, хто прийшов і воює зі зброєю в руках за свободу України.
показати весь коментар
02.08.2018 14:25 Відповісти
Більше Лопухів стане в Україні
показати весь коментар
02.08.2018 14:46 Відповісти
1.Родители биатлонисток являются украинцами.
2.Спортсменки изначально проходили сборы с белорусской командой.
3. Но "что-то там не получилось".
4. Это все, что вам нужно знать о новых "украинских" спортсменках. И да, вряд-ли они в курсе чей Крым.
показати весь коментар
02.08.2018 14:48 Відповісти
Відправити на передову. Кожна повинна знищити як мінімум по 3 москалі тоді можна і в збірну приймати і громадянство давати.
показати весь коментар
02.08.2018 14:58 Відповісти
а потім ми всі дружно будем "дивуватись" чому наші біатлоністки палко обнімаються з росіянами й в них всі внєпалітікі...
показати весь коментар
02.08.2018 15:07 Відповісти
Ну, удачи в выступлениях. И не махать триколором.
показати весь коментар
02.08.2018 15:12 Відповісти
Такое впечатление, что наша страна- сливная яма. Не сложилось в белоруссии- добро пожаловать в Украину! А хотя бы проверить на знание мовы и вообще чем дышат эти мокши? А не хватит ли нам своей смердючей ваты???
показати весь коментар
02.08.2018 15:50 Відповісти
це драла зі слівной до нас....
показати весь коментар
02.08.2018 19:31 Відповісти
Любо.
показати весь коментар
02.08.2018 18:11 Відповісти
і навіщо це ...................най будуть де є...........................
показати весь коментар
02.08.2018 19:30 Відповісти
Противно визнавати, що спорт в Україні , залишився філією кгб-нквд.
показати весь коментар
02.08.2018 21:23 Відповісти
Історія Україну так нічому не навчила. Спочатку роздають громадянство всім підряд, а потім ці громадяни кричать: "Путин введи войска". А за кого ці біатлоністки будуть голосувати на виборах, за Медведчука і Новінського? Я категорично проти надання українського громадянства іноземцям, хто б вони не були. А спортсменів треба своїх вирощувати, а не набирати найманців.
показати весь коментар
02.08.2018 22:24 Відповісти