Насильство в дитячому притулку на Волині: поліція відкрила два кримінальні провадження

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Нацполіції.
Так, 2 серпня, до поліції надійшло повідомлення про те, що в дитячому притулку в Рожищенському районі персонал закладу застосовує до вихованців фізичне насильство. Про це стало відомо під час планової перевірки установи Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.
За цією інформацією правоохоронці почали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей), а також за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Наразі поліцейські з'ясовують всі обставини інциденту.
Не хотите работать с детьми?
У вас маленькие зп?
Так сидите дома и сосите палку!