8596 відвідувачів онлайн
2 278 30

Верховний Суд відхилив позов Олександра Януковича до НБУ на 1,6 млрд

Верховний Суд відхилив позов Олександра Януковича до НБУ на 1,6 млрд

Верховний Суд України підтвердив висновки судів попередніх інстанцій про необґрунтованість позовних вимог сина президента-втікача Віктора Януковича Олександра як акціонера ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" до Національного банку про відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НБУ, про це йдеться в рішенні Верховного Суду від 20 червня 2018 року.

Отже, Постанова Верховного Суду від 20 червня 2018 року залишила касаційну скаргу Януковича Олександра Вікторовича без задоволення, а постанову Апеляційного суду Києва від 6 березня 2018 року та рішення Печерського районного суду Києва від 14 листопада 2017 року у справі №757/46587/17-ц - без змін.

Нагадаємо, Олександр Янукович у серпні 2017 року звернувся з позовом до Національного банку України з вимогою про відшкодування збитків у зв'язку з виведенням із ринку ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", акціонером якого він є. За результатами розгляду судової справи, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність прийняття Національним банком України постанови "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку" до категорії неплатоспроможних" від 27 листопада 2014 року №743.

У зв’язку із застосуванням Радою Європейського Союзу санкцій до єдиного акціонера ПАТ "ВБР" Олександра Януковича, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку Національний банк України 27 листопада 2014 року ухвалив рішення про віднесення ПАТ "ВБР" до категорії неплатоспроможних, а 21 грудня 2015 року - про його ліквідацію.

Топ коментарі
+8
Этот Хмырь стоматолог украл из Нацбанка всю наличку и перевел баблосы на РАБссию и еще Иск подает,ваще ошизел Поц
показати весь коментар
04.08.2018 09:44 Відповісти
+3
Тот брательник по сравнению с сашком безобидным был.....уж если кого и нужно было выводить...так это сашу стоматолога....
показати весь коментар
04.08.2018 09:58 Відповісти
+2
Ну пусть поедет и с горя по льду на джипе покатается....полегчает...как полегчало брательнику....
показати весь коментар
04.08.2018 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Верховный Суд отклонил иск Александра Януковича к НБУ на 1,6 млрд - Цензор.НЕТ 1346
показати весь коментар
04.08.2018 09:35 Відповісти
сколько веревочка не вьется, а прибор с винтом все равно будет....
показати весь коментар
04.08.2018 09:37 Відповісти
ахах банда в мантиях своих не сдает - чую пахнет международным судом
показати весь коментар
04.08.2018 09:41 Відповісти
гаага плачет..
показати весь коментар
04.08.2018 09:42 Відповісти
Буглый президент - это звание или диагноз ?
показати весь коментар
04.08.2018 09:43 Відповісти
бугай это..
показати весь коментар
04.08.2018 09:44 Відповісти
Странно как то. Удивительно.
показати весь коментар
04.08.2018 09:44 Відповісти
Как сообщала "Cтрана", ранее Новинскийhttps://strana.ua/news/115618-novinskij-rasskazal-kak-poluchal-hrazhdanstvo-po-prosbe-poroshenko.html рассказал, как нынешний президент Украины помог ему получить гражданство Украины. Он получил гражданство в 2012 году по обращению Петра Порошенко - на тот момент министра экономики в Кабмине Николая Азарова при Викторе Януковиче . https://strana.ua/news/154433-hpu-potrebovala-proverit-podpis-novinskoho-v-pisma-o-predstavlenii-hrazhdanstva-.html ГПУ потребовала проверить подпись Новинского в письма о представлении гражданства
показати весь коментар
04.08.2018 09:44 Відповісти
а не по заслугах перед Украиной от овоща?
показати весь коментар
04.08.2018 10:18 Відповісти
Этот Хмырь стоматолог украл из Нацбанка всю наличку и перевел баблосы на РАБссию и еще Иск подает,ваще ошизел Поц
показати весь коментар
04.08.2018 09:44 Відповісти
а где ж были работники Нацбанка, почему никто не отвечаетперед законом? Или может кто-то с нынешних под шумок приложил руку, поэтому и не трогают Нацбанк?
показати весь коментар
04.08.2018 10:07 Відповісти
Ну пусть поедет и с горя по льду на джипе покатается....полегчает...как полегчало брательнику....
показати весь коментар
04.08.2018 09:53 Відповісти
Тот брательничек в Аргентине с новым ипалом и документами. По соглашению яныка с путлером его из под удара вывели.
показати весь коментар
04.08.2018 09:55 Відповісти
Тот брательник по сравнению с сашком безобидным был.....уж если кого и нужно было выводить...так это сашу стоматолога....
показати весь коментар
04.08.2018 09:58 Відповісти
Понятное что безобидный...машинки, гулянки, бухло, тёлки..... Сашок дела крутит, а тот просто отдыхает.
показати весь коментар
04.08.2018 10:09 Відповісти
Кто-то из журналистов видел его и в Канаде с действительно изменившейся рожей.Как в Золотом теленке было "Графиня изменившимся лицом бежит к пруду".
показати весь коментар
04.08.2018 10:00 Відповісти
А як же його опізнали? По фігурі чи що?
показати весь коментар
04.08.2018 10:24 Відповісти
А "Зайцеву" точно-точно видели в аэропорту прошлой осенью.
https://www.obozrevatel.com/crime/zajtseva-pyitaetsya-sbezhat-v-aeroportu-zametili-vinovnitsu-zhutkogo-dtp-v-harkove.htm
показати весь коментар
04.08.2018 10:35 Відповісти
Сколько смотрю на эту рожу и не могу понять,как мы могли такое выбрать?
показати весь коментар
04.08.2018 09:57 Відповісти
трижды судимое (в том числе за изнасилование), дважды сидевшее.....
показати весь коментар
04.08.2018 10:10 Відповісти
но народ же выбрал - вопрос о народе тогда стоит.....
показати весь коментар
04.08.2018 10:18 Відповісти
ну вот как то так и живём.а тут ещё новые выборы на носу.
показати весь коментар
04.08.2018 10:24 Відповісти
А свабодному Данбасу "лишь би свой, хоть и бандит".
показати весь коментар
04.08.2018 10:26 Відповісти
Скоро новые выборы....
думаю снова удивишься...
показати весь коментар
04.08.2018 10:41 Відповісти
овцы, овцы......или бараны?
показати весь коментар
04.08.2018 10:19 Відповісти
Видать деньги заканчиваются.
показати весь коментар
04.08.2018 11:00 Відповісти
заначки собирают
показати весь коментар
04.08.2018 13:03 Відповісти
Не везёт дантисту.
показати весь коментар
04.08.2018 13:06 Відповісти
Да конечно суд отказал потому что власть клептоманов рассовала себе эти деньги по карманам и делают вид что они не причем