12558 відвідувачів онлайн
982 12

На водоймах України за тиждень загинуло 45 осіб, - ДСНС

На водоймах України за тиждень загинуло 45 осіб, - ДСНС

На водоймах України за тиждень, з 30 липня по 5 серпня поточного року, загинуло 45 осіб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті Держслужби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Повідомляється, що за вказаний період рятувальники зафіксували понад 1,9 тис. надзвичайних подій, під час яких врятували 71 людину.

"Протягом тижня на водних об'єктах загинуло 45 осіб", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що за тиждень в Україні ліквідували понад 1,4 тис. пожеж, на яких врятували 47 осіб. За даними ДСНС, на пожежах за вказаний період загинуло 8 осіб.

Крім того, у відомстві зазначають, що збитки від пожеж в Україні за тиждень становлять понад 6 млн гривень.

Топ коментарі
+3
Люди-люди... пора бы уже запомнить что заплывать за буйки (желательно бухими) имеют полное право только депутаты!!! Берегите себя!!!
показати весь коментар
06.08.2018 23:49 Відповісти
+1
Ужас, люди не учатся ничему что ли? Скорее всего большинство по синьке.
показати весь коментар
06.08.2018 23:44 Відповісти
+1
на лбс безопаснее.
показати весь коментар
06.08.2018 23:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ни фига себе
показати весь коментар
06.08.2018 23:43 Відповісти
Ужас, люди не учатся ничему что ли? Скорее всего большинство по синьке.
показати весь коментар
06.08.2018 23:44 Відповісти
Кстати вчера был в Киеве ,интересная деталь = в столице Украины нет ни одной пожарной машины с лестницей выше 30 метров . Это 10 - ти этажный дом .А высоток в 26 этажей строится уже сотнями .как Кличко баран будет тушить 25 = ый этаж такого дома ?
показати весь коментар
06.08.2018 23:47 Відповісти
Ну так вертолеты же купят.(пилот берет канистру воды и ручной насос, поднимается на нужную высоту, "разряжает" воду и за новой летит(и так 100500 раз)))
показати весь коментар
07.08.2018 06:07 Відповісти
Люди-люди... пора бы уже запомнить что заплывать за буйки (желательно бухими) имеют полное право только депутаты!!! Берегите себя!!!
показати весь коментар
06.08.2018 23:49 Відповісти
на лбс безопаснее.
показати весь коментар
06.08.2018 23:52 Відповісти
«Уралвагонзавод», готує масові скорочення. На вулиці можуть опинитися 15 тисяч чоловік на 39 підприємствах. А як же Армата з Термінатором?
показати весь коментар
06.08.2018 23:53 Відповісти
Запретить тонуть в водоемах! Иш расплавались понимаеш. В вести штрафы за первый раз 10.000гр. Утоп повторно в течении года 40.000гр штрафа или лишение плавок до 3-х лет!
показати весь коментар
07.08.2018 00:45 Відповісти
А зачем нужны орки из ЛДНР, когда можно просто выпить водовки на пляжике и разомлев на солнышке полезть в прохладные водичку? Нет, орки из ЛДНР для такого дела не нужны...
показати весь коментар
07.08.2018 06:35 Відповісти
Что бы такого не было надо обучать плаванью с детства. Но где это делать если работающих бассейнов в городах почти не осталось, а в тех что остались цена посещения перевалила за 100 грн.
показати весь коментар
07.08.2018 09:54 Відповісти