6710 відвідувачів онлайн
6 233 59

У парку Одеси невідомі вкрали 100 нових лавок, - Труханов

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Думская", на викрадення лавок у Преображенському парку поскаржився міський голова Геннадій Труханов під час апаратної наради.

"Вперше за десятиліття ми почали наводити там лад. Було встановлено понад 100 лавок. Увечері завезли, а вночі всі лавки вирвали. Причому будівельники знали, що ці лавки потрібно міцно приварити, забетонувати. Я не знаю, чим вони працювали вночі ..., але ось така сила наших злодюг, що вони з коренем вирвали ці лавки", - заявив мер.

Така ж ситуація і щодо люків. Так, за півроку тільки в Київському районі вкрали 89 люків. У зв'язку з цим, мер звернувся до підлеглих з вимогою розібратися з пунктами приймання брухту.

"Я думаю, коли ці пункти будуть розуміти, що ти прийняв вкрадений люк, то будуть вжиті відповідні заходи, і тоді не буде куди здавати ці люки", - зазначив Труханов.

Топ коментарі
+33
По-моему их там и не было
показати весь коментар
07.08.2018 11:05 Відповісти
+27
Теперь партнеры труханова опять смогут продать городу эти же 100 скамеек
показати весь коментар
07.08.2018 11:08 Відповісти
+19
Позор нам всем что такие как Трухановы нам че то еще вещают ...
показати весь коментар
07.08.2018 11:06 Відповісти

Завантаження...