У парку Одеси невідомі вкрали 100 нових лавок, - Труханов

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Думская", на викрадення лавок у Преображенському парку поскаржився міський голова Геннадій Труханов під час апаратної наради.
"Вперше за десятиліття ми почали наводити там лад. Було встановлено понад 100 лавок. Увечері завезли, а вночі всі лавки вирвали. Причому будівельники знали, що ці лавки потрібно міцно приварити, забетонувати. Я не знаю, чим вони працювали вночі ..., але ось така сила наших злодюг, що вони з коренем вирвали ці лавки", - заявив мер.
Така ж ситуація і щодо люків. Так, за півроку тільки в Київському районі вкрали 89 люків. У зв'язку з цим, мер звернувся до підлеглих з вимогою розібратися з пунктами приймання брухту.
"Я думаю, коли ці пункти будуть розуміти, що ти прийняв вкрадений люк, то будуть вжиті відповідні заходи, і тоді не буде куди здавати ці люки", - зазначив Труханов.