10239 відвідувачів онлайн
113 288 348

Закарпаття відрізали від України, - Садовий написав листа Порошенку

Закарпаття відрізали від України, - Садовий написав листа Порошенку

За підсумками поїздки минулого тижня до Ужгорода, Андрій Садовий надіслав листи до Президента, Прем'єр-міністра та міністра інфраструктури України щодо розвитку транспортної та прикордонної інфраструктури Закарпаття.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє 24 канал

"Після тимчасової втрати Криму цей регіон міг би стати альтернативною оздоровницею України. Але мешканцям Харкова чи Києва зручніше дістатись до Хургади чи Мальорки, ніж до термалів Берегово чи гірськолижних витягів Кострина", – наголошує Андрій Садовий.

Як ідеться у листі, понад два роки нема авіасполучення Закарпаття з Україною та світом. Мінінфраструктури та Украерорух за цей час не змогли встановити в аеропорту Ужгорода належні світлово-сигнальні системи безпеки та сертифікувати його, відповідно до вимог ЄС, що є передумовою продовження Угоди зі Словацькою Республікою про заліт наших літаків на її територію під час злету-посадки.

Єдина міжнародна автомагістраль М06, що зв’язує Україну із Закарпаттям та Південно-Східною Європою, не витримує навантажень і переважно в заторах. Ще три дороги, що ведуть через перевали, як не дивно, власне тільки із Закарпатського боку в жалюгідному стані.

З відкриттям цього року Бескидського тунелю Закарпаття очікувало запуск поїздів "Інтерсіті", які частково послабили б логістичну напругу в регіоні. Але досі цього не сталося. Тривалість поїздки потягом з Ужгорода до Києва становить нині понад 12 годин.

Після впровадження "безвізу" та вільної торгівлі на всьому західному кордоні не відкрито жодного нового пункту пропуску, а кошти, що виділив ЄС на модернізацію наявних, – частково не використані та повернуті назад.

"Така ситуація підігріває невдоволення центральною владою та зростання сепаратистських настроїв серед населення – адміністративні прорахунки Києва фактично створили на Закарпатті загрозу національній безпеці. Тому закликаю представників найвищої влади в країні діяти, аби виправити ситуацію", – сказав Андрій Садовий.

Топ коментарі
+27
Поляки желают вернуть.

Мудило, хватит здесь подбрасывать лозунги и бред рашистов.
В Польше об этом никто не говорит, кроме пары местечковых сумасшедших.
Львов-Украина. Точка.
показати весь коментар
07.08.2018 20:04 Відповісти
+25
Закарпаття відрізали від України, - Садовий написав листа Порошенку - Цензор.НЕТ 4387
показати весь коментар
07.08.2018 19:51 Відповісти
+24
Там Балоги, мудачук (кум *****), Шуфрич, Йовбак и им подобные во власти. За копейку и маму родную продадут.
показати весь коментар
07.08.2018 21:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Это намверно шняга против чесных посонов...http://racurs.ua/ua/n109185-pracuvav-na-poroshenka-i-tigipka-kolyshniy-partner-rozpoviv-pro-***********-kliientiv-manaforta
показати весь коментар
07.08.2018 21:21 Відповісти
У київському метро встановлять табло зворотного відліку часу до прибуття поїзда, - рішення Київради
------------------
Таке саме табло зворотного відліку часу потрібно повішати на Банковій...
показати весь коментар
07.08.2018 21:22 Відповісти
лiворуч од шибеницi чи праворуч?
показати весь коментар
07.08.2018 21:43 Відповісти
Что этот паникёр разводит истерику очередную, ничего не сделал за все годы своей работы, а теперь перед выборами 2019 выплыл опять.
показати весь коментар
07.08.2018 21:36 Відповісти
Абдула, поджигай свалку!
показати весь коментар
07.08.2018 21:41 Відповісти
А ОНО всегда всплывает. Особенно перед выборами.
показати весь коментар
07.08.2018 22:24 Відповісти
А сенс? У пана Андрія ж шансів НУЛЬ
показати весь коментар
08.08.2018 01:25 Відповісти
Мне лично достачно того что он принимал йулю и карлсона. Было у кого уроки взять....
показати весь коментар
07.08.2018 22:41 Відповісти
Порохоботу достаточно одной канхветы и усё
показати весь коментар
07.08.2018 23:28 Відповісти
Молодец, Петр Алексеевич выдаст премию за рекламу. Не забудь напомнить.
показати весь коментар
07.08.2018 23:32 Відповісти
Там Балоги, мудачук (кум *****), Шуфрич, Йовбак и им подобные во власти. За копейку и маму родную продадут.
показати весь коментар
07.08.2018 21:56 Відповісти
И народ, который голосует за эти отбросы общества.
показати весь коментар
07.08.2018 22:16 Відповісти
Хорошо , что у януковича был свой вертолет - успел удрать - подумала власть и заказала для себя французские вертолеты...
показати весь коментар
07.08.2018 22:12 Відповісти
Удивительное дело, мер города беспокоиться о соседней области, вместо того, что бы решать проблемы своего города. Аааа, дело к выборам. Вот Андруша и зашевелился. Вот где собака покапалась.
А чьё это пирожине?
Серожине пирожине.
показати весь коментар
07.08.2018 22:23 Відповісти
Но о проблеме то есть что сказать?
показати весь коментар
07.08.2018 23:13 Відповісти
Популизм+правда = сенсация.
показати весь коментар
07.08.2018 22:42 Відповісти
"Поэтому призываю представителей высшей власти в стране действовать, чтобы исправить ситуацию"
Бесполезно призывать, надо сразу объяснить, в чём гешефт!, тогда подействует😁
показати весь коментар
07.08.2018 23:32 Відповісти
омеляну некогда. у него гиперлуп в башке застрял.
показати весь коментар
08.08.2018 03:21 Відповісти
Самая главная проблема в Закарпатье это местные получают венгерские паспорта. Потом захотят автономии. Получат еще один Крым и кацапня уже тут не виноват будет, а обвинят только надо будет барыжную власть и гаранта президента.
Барыге Порошенку этот регион не нужен , а уж в конце каденции......Он в гробу видел национальные интересы Украины, он гарант Коррупции. На Закарпатье жируют и банкуют Балоги и Шуфрич и этим уродам коррумпированым там тоже все пофиг на регион.
показати весь коментар
08.08.2018 03:31 Відповісти
Херономии они захотят. Как только откроют пасть получат сроки. Как вариант всех "граждан" ЧУЖОЙ страны лишать гражданства АВТОМАТИЧЕСКИ. Ведь они САМИ получают паспорта, присягают.
показати весь коментар
08.08.2018 07:40 Відповісти
"После временной потери Крыма этот регион мог бы стать альтернативной здравницей Украины. Но жителям Харькова или Киева удобнее добраться до Хургады или Малерки, чем к термалам Берегово или горнолыжным подъемникам Кострин" Источник: https://censor.net/n3080262

Имею два вопроса к Садовому:
1) На чьем балансе находятся "термалы Берегово" и "горнолыжные подъемники Кострин"?
Отдай их "центральной власти", да и всех делов.
2) А что, недавняя зарубежная гастроль Садового по странам ЕС не принесла в регион инвестиций? Как странно. Ну, тогда придется Садовому крыши ржавые во Львове красить за свой счет.
показати весь коментар
08.08.2018 05:38 Відповісти
А ты *** себе уже увеличил?
показати весь коментар
08.08.2018 06:58 Відповісти
Так Закарпатье должно отсоединиться от УА и войти в состав ЕС, всё по договорняку. Континентальная Украина будет подтягиваться по частям в течение 20-30 лет. Реальность однако.
показати весь коментар
08.08.2018 06:56 Відповісти
Просто за "разговоры" за автономию и прочий сепаратизм нужно давать реальные сроки, без всяких условно и т.д. Еще лучше бы расстреливать. Крым просрали, домбабве также. Хватит. Всяких подстрекал нужно садить. Надолго. Показывать по телику сколько дали дебилу.
показати весь коментар
08.08.2018 07:47 Відповісти
Я бы добавил. Показывать не только сколько дали, а еще и как сидит.
показати весь коментар
08.08.2018 07:58 Відповісти
Хрень не пиши, в ЕС могут войти страны, а не отдельные регионы.
показати весь коментар
08.08.2018 13:24 Відповісти
Я в первый раз поехал в Закарпатье в 1988 г. (30 лет назад) и с каждым годом взоры местных всё больше повёрнуты в Европу и получение венгерских паспортов (в большинстве) ,а Украина для них формальна и вроядли является родиной.Ещё двадцать лет назад там было сильное влияние русинов подогреваемое братьями бологами,а в противовес им мудвидчук боролся с ними за владения Закарпатьем (украинским). СИТУАЦИЯ там взрывоопасная в переносном смысле.


Что касается отношения к отдыхающим в санаториях то это заслуживает БЛАГОДАРНОСТИ !!!


показати весь коментар
08.08.2018 07:09 Відповісти
Ну размышления ппц, очень хотел поехать этой зимой в Буковель, но в Словакии в срубы вышло дешевле. Чего? По тому, что зажралось наше закарпатье!
показати весь коментар
08.08.2018 09:57 Відповісти
шось я не розумію, а яке відношення до закарпаття має мер Львова?
показати весь коментар
08.08.2018 10:43 Відповісти
Мер великого українського міста може мати свою думку про все, що коїться в Україні, в тому числі і про інфраструктуру, дороги, авіа та залізничне сполучення між різними частинами країни. Що не так?
показати весь коментар
08.08.2018 13:21 Відповісти
Они и действуют, в три смены - на кипре уже счета не успевают ныкать
показати весь коментар
08.08.2018 11:06 Відповісти
Шо вам треба від Закарпаття? Ко такий Садовий? Побзерайте(подивіться) як люди туй живуть! Най ся розберає із своїм Львовом , чи хоче сюда мусора завезти(уже ліТачками)?
показати весь коментар
08.08.2018 11:51 Відповісти
Ти чого істериш?
Садовий- вибраний мер великого та файного українського міста, це не містечка задрцпані на кшталт Виноградова та Берегово. Що він сказав не так?
Що, Закарпаття, як частині України, не потрібне гарне сполучення з рештою території країни? Не потрібен нормальний аеропорт, гарні дороги, гарна інфраструктура?
Так чого ти верещиш?
показати весь коментар
08.08.2018 13:16 Відповісти
..."Гейтс сказал, что в последний раз они с Манафортом работали в Украине над кампанией "Оппозиционного блока" перед парламентскими выборами в октябре 2014 года. DMP (компания Манафорта. - Ред.) также помогала Петру Порошенко", - передает корреспондент телеканала показания Рика Гейтса. Бывший деловой партнер Манафорта добавил также, что они не получили полного гонорара за свои услуги... "

https://www.dw.com
показати весь коментар
08.08.2018 13:20 Відповісти
до садового якось пофіг, шо він мутить, де краде, де дурить. але чомусь зараз під вікнами катають новий асфальт, не ямковий, на досить таки нерозбитій дорозі. м.Львів вул Й.Сліпого. так шо товарісчі гуманоїди з ліпучками про сміття, переробні заводи і т.д. давайте якусь конкретику чи факти.
показати весь коментар
08.08.2018 13:51 Відповісти
Як наявність чи відсутність Інтерсіті впливає на сепаратистські настрої?? Чи все добре у Львівській області? Чи вже вивезли сміття й чи воно не впливає на львівські сепаратистські настрої? Якщо все гаразд, якщо найкращий мер, тоді так, нехай повчає й займається епістолярним жанром. Тепер про ******** від юльки, яких більшість у стрічці коментів: що зробила ваша бахіня під час свого правління? Був у неї час займатися Закарпаттям? Воно процвітало? Певно, так, квітло і пахло. А от з 2014 р. злочынна власть все відібрала? Дякуйте Богу, що ця власть виявилася занадто ліберальною й досі не зачепила це осине кубло - там же майже всі мешканці замішані як не в контрабанді, так у несплаті податків й ухилянні від інших обов'язків перед державою. Коли прийде бахіня - буде все те саме, а чергова апазіція писатиме чергові пісьма. Або бахіня встановить новий курс - путінсько-маріонеточний режим, й вже ніхто ніколи ні про що й ніде не писатиме. Інтернет захлохне від непотрібності. А зараз - псевдодемократія, раздольє сєпарам та інформаційним терористам! Тху, чорти бісові. Замість того, щоб працювати по 24 години на добу на своєму місці, ради власного результату, щоб аж рука відвалювалися від праці, - їм, скотинякам, вистачає часу пісьма писати про якусь ахінею. У нас на Кіровоградщині не краще - й ніхто пісьма не пише й сєпаратізмом не погрожує. Бо чим бідніша країна - тим багатші у ній "народні ізбраннікі". Так було, так є, й так буде, якого б чорта нам не підсовували. Й про асфальт у Львові - ще б на асфальті не вкрали - гордимося вже самим фактом асфальтування, й навіть не відчуваємо свого положення раком?
показати весь коментар
08.08.2018 14:53 Відповісти
Барыге некогда этим заниматься, он грабит недограблееное и готовит лыжи в Панаму к своим офшорам
показати весь коментар
08.08.2018 16:50 Відповісти
садовник хочет стать губернатором всего запада))
Городом ему скучно заниматься, Львов задыхается в пробках и мусоре.
показати весь коментар
08.08.2018 17:00 Відповісти
Сторінка 4 з 4