5552 відвідувача онлайн

Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська

Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська

Прокуратура Полтавської області відкрила кримінальне провадження за фактом винесення суддею неправосудного рішення у справі щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Бліннікова і Євгена Сміцького, заявила заступник генпрокурора України Анжела Стрижевська.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Прокуратура Полтавської області внесла відомості за цим фактом у ЄРДР за ст. 375 КК України (винесення суддею неправосудного рішення)", - сказала А.Стрижевська на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Вона висловила здивування рішенням суду, який закрив кримінальне провадження щодо Г.Кернеса і його охоронців.

"Ніхто не відмовлявся від обвинувачення", - підкреслила заступник генпрокурора.

При цьому А.Стрижевська повідомила, що прокуратура подаватиме апеляційну скаргу на рішення Київського райсуду Полтави.

"Не думаю, що це законне рішення", - зазначила вона.

Як повідомлялося, раніше в п'ятницю суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов розцінив систематичну неявку прокурорів на дебати у справі міського голови Харкова Г.Кернеса і його охоронців В. Бліннікова і Є. Сміцького як відмову від обвинувачення та закрив кримінальне провадження.

"Суд постановив: кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса Геннадія Адольфовича, ... Бліннікова Віталія Дмитровича, ... Сміцького Євгена Миколайовича закрити в зв'язку з відмовою сторони обвинувачення від підтримання обвинувачення у справі", - йдеться в рішенні, оголошеному А.Антоновим у п'ятницю.

У мотивувальній частині документа зазначається, що неявка прокурорів, потерпілих та їхніх представників у судові дебати порушує принцип змагальності сторін та принцип рівності всіх перед законом і судом. Крім того, сторона обвинувачення такою поведінкою порушує принцип поваги до людської гідності.

"Оскільки судом вичерпані можливості забезпечення участі прокурорів і потерпілих у такій важливій стадії судового процесу, як судові дебати, суд позбавлений можливості прийняти остаточне рішення по суті обвинувачення, тому слід звернутися до можливості застосування аналогії права в кримінальному процесі", - йдеться в рішенні суду.

Проаналізувавши норми національного і міжнародного права, суд прийшов до висновку, що кримінальне провадження слід закрити.

Нагадаємо, 25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові. Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна і Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів "друзів Кернеса" біля готелю "Національ". Пізніше відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Г.Кернес був повідомлений про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Топ коментарі
+18
Прокуратура и Юра Л.делают вид,что они что-то делают.
показати весь коментар
10.08.2018 16:00 Відповісти
+14
Прокуратура открыла производство о вынесении неправосудного решения в деле Кернеса, - Стрижевская - Цензор.НЕТ 7991
показати весь коментар
10.08.2018 15:49 Відповісти
+13
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 4073
показати весь коментар
10.08.2018 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- Лозунг «Сделал свое дело - и уходи»,
- «Сделал свое дело - и уходи». Хотя дела своего мужчина в пиджаке еще и не начинал, но уйти ему уже хотелось... (с)
показати весь коментар
10.08.2018 15:43 Відповісти
А почему прокуратура не являлась на заседания суда?
показати весь коментар
10.08.2018 15:44 Відповісти
Деньги))
показати весь коментар
10.08.2018 15:49 Відповісти
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 2401
показати весь коментар
10.08.2018 16:20 Відповісти
Конечно
Прокуратура взяла деньги и не приходила
Судья взял деньги и закрыл
Задачка -- кто больше по-закону?

Избирательность украинского правосудия
Как в моем дельце, так прокурор, согласно Справки о движении уголовного дела, не явился, без уважительной причины -- 25 раз.
И ничего, судья не закрыла дело, просто сменили судью
И позже. Еще пять раз сменили.
показати весь коментар
10.08.2018 17:12 Відповісти
Судья то причем в данном случае? Хоть американского судью туда посадите. Он тоже закроет дело если сторона обвинения придет в суд с пустой папкой, а то и вовсе не придет. Все дела разваливаются по одному сценарию: - Сторона обвинения просто ничего не делает. Уже и в суд перестали ходить.
Пока не будет адекватного наказания прокурорам, они и дальше будут отпускать преступников таким способом.
показати весь коментар
10.08.2018 19:35 Відповісти
систематически болела)))
показати весь коментар
10.08.2018 16:20 Відповісти
Гепа ше кашляне трохи.
показати весь коментар
10.08.2018 15:44 Відповісти
"не долго музыка играла, не долго фраер танцевал"
показати весь коментар
10.08.2018 15:46 Відповісти
Прокуратура открыла производство о вынесении неправосудного решения в деле Кернеса, - Стрижевская - Цензор.НЕТ 7991
показати весь коментар
10.08.2018 15:49 Відповісти
Перед отправкой в свадебное путешествие?
показати весь коментар
10.08.2018 15:51 Відповісти
Друга Гену наколи мне, брат,
Как напоминанье чувству сильному.
Строчку "Геша! Я не виноват!"
Наколи, но чтоб не по дебильному...
показати весь коментар
10.08.2018 16:06 Відповісти
На шибеницю...
показати весь коментар
10.08.2018 19:09 Відповісти
Та хай ужэ порезвятся недельку перед тем, как червей кормить.
показати весь коментар
10.08.2018 20:04 Відповісти
Кто же его посадит,Гепа лучший друг ПОПа))
показати весь коментар
10.08.2018 15:48 Відповісти
не многовато лучших друзей ?

один ты ему в лучшие друзья уже человек 200 записал.
показати весь коментар
10.08.2018 16:07 Відповісти
Кто сел из лучших друзей ПОПа?Огласите список пожалуйста?
показати весь коментар
10.08.2018 16:11 Відповісти
в какой статье УК предусмотрен срок лучшему другу ?
показати весь коментар
10.08.2018 17:04 Відповісти
Но судьи ведь у нас неприкосновенны, они могу принимать абсолютно любые решения, даже абсурдные и незаконные, им за это ничего не будет, могут делать, что хотят, получил свои откатные, принял решение, а ты уже апелляцию подавай и начинай все заново. Кстати вы в курсе, что открытие нового производства подразумевает старт дела с чистого листа? т.е. все показания свидетелей, всю кипу бумаг придется собирать заново, опять затянется на 4 года, а там и новый судья примет решение за деньги.
Пока судьи не начнут нести ответственность за свои решения, ничего в Украине не поменяется.
показати весь коментар
10.08.2018 15:49 Відповісти
Да не кипешуй. Апелляция отменит.
показати весь коментар
10.08.2018 17:28 Відповісти
этот судья закрыл производство, апелляция отменит, но судья сменится, а при смене судьи дело заводят заново
показати весь коментар
10.08.2018 18:11 Відповісти
ч.6 ст. 340 КПК Украъни . Повторне неприбуття в судове засідання потерпілого, який був викликаний у встановленому цим Кодексом порядку (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом у інший спосіб), без поважних причин або без повідомлення про причини неприбуття після настання обставин, передбачених у частинах другій і третій цієї статті, прирівнюється до його відмови від обвинувачення і має наслідком закриття кримінального провадження за відповідним обвинуваченням.
показати весь коментар
10.08.2018 15:49 Відповісти
а перші 5 частин почитати?
показати весь коментар
10.08.2018 15:57 Відповісти
Видать суд и применил и к прокурорам это. Ведь реально можно и два года не ходить на заседания и шо?
показати весь коментар
10.08.2018 16:04 Відповісти
та про прокурорів (їх поведінку) говорити взагалі без матів неможливо...(( суд міг би й ухвалу винести про звернення в дисциплінарку...
але закрити провадження він не мав права
показати весь коментар
10.08.2018 16:11 Відповісти
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 4073
показати весь коментар
10.08.2018 16:17 Відповісти
На шибеницю потрібно послати цих суддів і проКУРВорів...
показати весь коментар
10.08.2018 19:11 Відповісти
Більш того, КПК має чітко виписані підстави для закриття крим. провадження і такої підстави як неприбуття прокурорів у суд.засідання там немає. а відмова від обвинувачення теж має виписану процедуру.Згідно ст. 340 КПК
1. Якщо в результаті судового розгляду прокурор дійде переконання, що пред'явлене особі обвинувачення не підтверджується, він після виконання вимог http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4651-17/page13#n2916 статті 341 цього Кодексу повинен відмовитися від підтримання державного обвинувачення і викласти мотиви відмови у своїй постанові, яка долучається до матеріалів кримінального провадження. Копія постанови надається обвинуваченому, його захиснику, потерпілому, його представнику та законним представникам, а також представнику юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження.
показати весь коментар
10.08.2018 17:57 Відповісти
Мля, не подтверждается, так с какого перепугу прокурор подписал обвинительное заключение?
Сами себе противоречите.
показати весь коментар
10.08.2018 19:20 Відповісти
В чому полягають суперечності? Складна для вас українська мова, щоб зрозуміти текст написаного?
Обвинувальний акт складається для подачі до суду. Прокурор вважав що є об'єктивні підстави для притягнення і вважав, що подав належні докази вини обвинуваченого.
Якщо в ході судового розгляду обвинувачення не підтверджується, то для закриття крим. провадження з підстав відмови прокурора від обвинувачення має бути ПОСТАНОВА прокурора, а не його неявка у судове засідання. Тому дії судді поза рамками правового поля.
показати весь коментар
10.08.2018 21:15 Відповісти
Гепа и Допа самая крутая Фишка пост-дохлого советского Архипелага
показати весь коментар
10.08.2018 15:54 Відповісти
несподівано...приємно здивований
показати весь коментар
10.08.2018 15:57 Відповісти
Прокуратура и Юра Л.делают вид,что они что-то делают.
показати весь коментар
10.08.2018 16:00 Відповісти
Именно,там все договорено.
показати весь коментар
10.08.2018 16:06 Відповісти
короче, ЗРАДА
показати весь коментар
10.08.2018 16:18 Відповісти
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 7311
показати весь коментар
10.08.2018 16:18 Відповісти
а против прокуроров которые синхронно не ходили на заседания, почему нет
показати весь коментар
10.08.2018 16:21 Відповісти
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 7368
показати весь коментар
10.08.2018 16:22 Відповісти
Судья оправдал Кернеса потому что прокуроры не ходили в суд и не доказывали вину обвиняемого. Теперь эти тунеядцы-прокуроры решили подать на судью в суд.
Я правильно понимаю сюжет этой комедии, отдающей дурдомом?
А чего еще ждать от органа, если Луцик со своей головой не дружит совершенно?!
показати весь коментар
10.08.2018 16:42 Відповісти
Товарищ! Ми в юридичских институтах не обучались...
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 8876
показати весь коментар
10.08.2018 17:07 Відповісти
Бачили цього "вічного революціонера" , "героя всія Майданів" і проКУРВора на Майдані. Дуже шкода, що тоді не удавили... суку.
показати весь коментар
10.08.2018 19:14 Відповісти
Зато он дружит с Петей, а Петя с Гешей.
показати весь коментар
10.08.2018 17:26 Відповісти
Если оба на больничном должны были прислать замену.
показати весь коментар
10.08.2018 16:47 Відповісти
їх 19-ть у групі!
показати весь коментар
10.08.2018 17:06 Відповісти
Ну просто жуть какие болезные нынче прокуроры: прям в одночасье оба отправились на больничный (подальше от судебных распрей с Кернесом!). Может, это опасная инфекция?! Как полагает г-жа Срижевская?
показати весь коментар
10.08.2018 16:48 Відповісти
мы-то все прекрасно понимаем, что это негодование и грозная реакция всего лишь попытка выпустить пар и сохранить лицо. Но все равно, как-то нехорошо на душе.
показати весь коментар
10.08.2018 16:50 Відповісти
Ну не апеляцию же подавать!
Попугать судью, посадить в КПЗ -это по нашенски.
показати весь коментар
10.08.2018 16:51 Відповісти
Так какие к судье то вопросы прокуроров своих найдите сначала. Что судья должен был делать если ни одна из сторон не является в суд
показати весь коментар
10.08.2018 16:53 Відповісти
Винуватці почали пошук крайніх...
показати весь коментар
10.08.2018 17:05 Відповісти
Интересен мне вот такой аспект...В Штатах к статье за незаконное лишение свободы(kidnapping) в обязательном порядке пристегивается нарушение Конституционных Прав, а это серьезное преступление. В случае с похищением одно нарушение Конституционных Прав может потянуть на пожизненное/смертную казнь.https://www.law.cornell.edu/uscode/text/18/242 if such acts include kidnapping or an attempt to kidnap, aggravated sexual abuse, or an attempt to commit aggravated sexual abuse, or an attempt to kill, shall be fined under this title, or imprisoned for any term of years or for life, or both, or may be sentenced to death.
показати весь коментар
10.08.2018 17:17 Відповісти
Это конечно, хорошо, изображение бурную деятельность, но лучше бы вы на заседания ходили.
показати весь коментар
10.08.2018 17:25 Відповісти
клоуны! Делом Кернеса занимались 19 прокуроров! Вы верите, что систематическая неявка 19 прокуроров - случайность? В Центре противодействия коррупции уверены, что дело против мэра Харькова Кернеса и двух его охранников закрыли, потому что прокуроры Генпрокуратуры "тупо забили на суд". "А сколько за год заработали прокуроры [Александр] Ганилов и [Игорь] Емец, которые чаще всего приезжали на суд по Кернесу? Более 1 млн грн на двоих! Как думаете, накажет ли Луценко своих подчиненных за откровенный слив дела? Есть очень большие сомнения", - говорится в заявлении.
Это саботаж.. ГЕНПРОКУРОРА Юлу луценка В ОТСТАВКУ и всех его опричников туда же!!!
показати весь коментар
10.08.2018 17:28 Відповісти
вибірковість правосуддя = відсутність закону..
тому не варто чекати інвестицій, зарплат і пенсій..
показати весь коментар
10.08.2018 17:45 Відповісти
Бардак, он и в Африке бардак, а судья видать хорошее бабло отхватил, раз решился на такой шаг. Ну теперь ему вместе с кернестом сидеть придётся.
показати весь коментар
10.08.2018 17:50 Відповісти
Уверен? Завтра донесут недостающее и скажут что все ОК, то погорячились, судья прав.
показати весь коментар
10.08.2018 21:28 Відповісти
Реформированный суд! Тех же переназначили, в чём реформа заключалась? Кто наказан?
показати весь коментар
10.08.2018 17:59 Відповісти
Реформа заключалась в том, чтобы судебная мафия реформаторам отстегнула.
показати весь коментар
10.08.2018 21:26 Відповісти
А знаєте, скільки за рік заробили прокурори Ганілов і Ємець, які найчастіше приїжджали на суд щодо Кернеса? Більше мільйона гривень на двох! Як гадаєте, чи покарає Луценко своїх підлеглих за відвертий злив справи? Маємо дуже великі сумніви.

Знаєте скільки підлеглих Луценка займались справою Кернеса? 19! Ви вірите, що систематична неявка 19-ти прокурорів є випадковістю?
показати весь коментар
10.08.2018 18:35 Відповісти
понты это всё, дело против судьи закроют точно так же.
показати весь коментар
10.08.2018 18:38 Відповісти
більш всього дивує гапоту та пропукінців дивує те що їхня брехня стає очевидною на протязі 2годин... А для засерання мізків треба хоча б 24години
показати весь коментар
10.08.2018 18:46 Відповісти
Комент с первого раза не прошел.
Попытка номер два.

Поинтересовался,не,ну как любой другой человек,интересующийся жизнью страны,
кто ж такая судья Стрижевская....

Судья Анжела Стрижевская: скандальная слуга Фемиды хочет в Верховный Суд

https://znaj.ua/ru/news/sudya-anzhela-stryzhevskaya-skandalnaya-sluga-femydy-hochet-v-verhovnyj-sud
показати весь коментар
10.08.2018 18:51 Відповісти
Смотрел,как кернес объяснил закрытие его дела. Цирк отдыхает............
показати весь коментар
10.08.2018 18:53 Відповісти
Прокуратура відкрила провадження проти судді, який закрив справу Кернеса, - Стрижевська - Цензор.НЕТ 5660
показати весь коментар
10.08.2018 19:34 Відповісти
показати весь коментар
10.08.2018 19:35 Відповісти
Без согласования с прокуратурой судья ничего сделать вообще не может - себе дороже. Самая коррумпированная структура, с позволения которой коррупция расползается по всем ветвям правоохранительной системы, безусловно прокуратура. Генеральный прокурор должен иметь как минимум докторскую степень в юриспуденции и стаж работы не менее 20 лет. А картавый Луцик ... коррумпированное и тупое посмешище. Когда Пэтя его назначал сломав через колено Конституцию, в прокуратуре впору было хороводы водить и три дня не просыхать - полная безнаказанность гарантирована даже для откровенно-примитивных коррупционных действий. Вот так Пэтя приватизировал прокуратуру... Все руководители правоохранительной системы какие то ущербные профаны-инородцы - картавый бывший зэк Луцик, отмороженный на всю бошку армянин уголовного разлива, который пять лет находился в розыске, минюст под откровенным гомосексуалистом целого Народного Фронта, Холодницкий - беженец из Крыма с еще той биографией, Амброськин тоже мутный до рвоты...
показати весь коментар
10.08.2018 20:08 Відповісти
думаю судье до лампочки его уже обеспечили на пару жизней
показати весь коментар
10.08.2018 20:27 Відповісти
Ха-ха! Шапито.
У Кернеса таки прокол - не всех учли кому занести нужно. Ну ничего - уже шохи помчались с деньгами ситуацию исправлять.
показати весь коментар
10.08.2018 21:25 Відповісти
Нет никакого прокола. Пар выпускают.
показати весь коментар
10.08.2018 21:28 Відповісти