7828 відвідувачів онлайн
1 595 40

"Закрили необхідність у медичному та культурно-масовому питанні", - Грановський зайнявся Качанівською колонією

Народний депутат України Олександр Грановський допоміг Качанівській виправній колонії Харкова, поставивши медичні ліжка і встановивши 3D-кінотеатр.

"Знайшов час і можливість допомогти знаменитій Качанівській колонії в Харкові. Закрили гостру необхідність у медичному питанні й культурно-громадському. Сподіваюся, хоч якось все це прикрасить життя дівчатам і жінкам, які там опинилися, як зі своєї вини, так і за збігом страшних обставин", - написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Грановський.

Закрили необхідність у медичному та культурно-масовому питанні, - Грановський зайнявся Качанівською колонією 01

Також депутат повідомив, що продовжує роботу над справами деяких довічно засуджених. "Є місця, де життя зупинилося. Особливо для тих, хто засуджений до довічного ув'язнення. Я зараз серйозно працюю над трьома такими кейсами для того, щоби розплутати клубок страшних кримінально-правових помилок і, в кінцевому підсумку, допомогти людям вибратися на свободу, якщо компетентні суди знайдуть нові відомості та аргументацію захисту достатньою", - коментує Грановський.

Нагадаємо, раніше нардеп допоміг у звільненні довічно засудженої Любові Кушинської.

Топ коментарі
+10
Готує місце для Мальдівської шобли.
показати весь коментар
13.08.2018 10:35 Відповісти
+10
"Закрыли необходимость в медицинском и культурно-массовом вопросе", - Грановский занялся Качановской колонией - Цензор.НЕТ 2329
показати весь коментар
13.08.2018 10:35 Відповісти
+9
Лолита? Була
показати весь коментар
13.08.2018 10:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Готує місце для Мальдівської шобли.
показати весь коментар
13.08.2018 10:35 Відповісти
ВАНА была на Мальдивах ?
показати весь коментар
13.08.2018 10:37 Відповісти
Лолита? Була
показати весь коментар
13.08.2018 10:39 Відповісти
Лолита была только в тех методичках, которые вы получили от Портнова
показати весь коментар
13.08.2018 10:41 Відповісти
Вишо! Вона ж декларує 3.5 тис. грн. прибутку на місяць..Вода сухарі й лавка під домом.
показати весь коментар
13.08.2018 10:39 Відповісти
Ага. В грімє і кучєрявом парікє.

"Закрили необхідність у медичному та культурно-масовому питанні", - Грановський зайнявся Качанівською колонією - Цензор.НЕТ 8707
https://www.radiosvoboda.org/a/28985418.html Радіо Свобода - Порошенко на Мальдівах: що варто знати громадянам? (огляд соцмереж)
показати весь коментар
13.08.2018 10:44 Відповісти
1. Врьоті ви всьо
2. А що пєрзідєнту ніззя отдахнуть?
показати весь коментар
13.08.2018 10:50 Відповісти
А в туалєт йому можна сходити?
показати весь коментар
13.08.2018 10:52 Відповісти
Зголоднів, боте? Сходить. Обов'язково
показати весь коментар
13.08.2018 10:56 Відповісти
ходить в туалет ***** Рошеновичу все тяжелей и тяжелей - пороховата майже вже зализали третий, шоколадный, глаз.
показати весь коментар
13.08.2018 13:08 Відповісти
и фото есть ?
показати весь коментар
13.08.2018 14:17 Відповісти
"Закрыли необходимость в медицинском и культурно-массовом вопросе", - Грановский занялся Качановской колонией - Цензор.НЕТ 2329
показати весь коментар
13.08.2018 10:35 Відповісти
"Закрили необхідність у медичному та культурно-масовому питанні", - Грановський зайнявся Качанівською колонією - Цензор.НЕТ 9989
показати весь коментар
13.08.2018 10:38 Відповісти
Сироты несчастные...
показати весь коментар
13.08.2018 10:42 Відповісти
Готовь сани летом )))
показати весь коментар
13.08.2018 10:35 Відповісти
готує собі місце?!
показати весь коментар
13.08.2018 10:35 Відповісти
в женской колонии ?
показати весь коментар
13.08.2018 10:37 Відповісти
ви проти гендерної нерівності?!
показати весь коментар
13.08.2018 10:41 Відповісти
ми проти "українців", котрі не знають, що Качанівка - жіноча колонія.

Вся Україна знає, а ти ні.
показати весь коментар
13.08.2018 10:43 Відповісти
ми - це соєві-стицьові - цікавляться колоніями)), бо знають, що можуть посадити!
мені де, які колонії в Україні не цікаво, але ти написало невідомо шо!
показати весь коментар
13.08.2018 10:48 Відповісти
Тобто весь світ знає, де сиділа Тимошенко, а ти цей момент пропустив ? )))

Що завадило ?

Чи ти не мєстный ?
показати весь коментар
13.08.2018 10:50 Відповісти
цифра - ти що за весь світ підписуєшся - ти і на кацапів і стецьків працюєш?!
чи ти тільки пишеш, я ж тобі відповів?
показати весь коментар
13.08.2018 10:54 Відповісти
Та спалилось ты.
Обтекай молча )))
показати весь коментар
13.08.2018 10:55 Відповісти
молодець, як написало, що лайк від десятника отримало!
тай теж тільки пише!
показати весь коментар
13.08.2018 11:00 Відповісти
переведи на украинский
показати весь коментар
13.08.2018 11:02 Відповісти
Грановський краще б собі місце готував.
показати весь коментар
13.08.2018 10:36 Відповісти
Шо на это ответит ЮВ?
показати весь коментар
13.08.2018 10:36 Відповісти
начнет благоустраивать колонию в Желтых водах
показати весь коментар
13.08.2018 13:15 Відповісти
-- Слушай, Генриетта, -- сказал он жене, -- пора уже переносить мануфактуру к шурину.
-- А что, разве придут? -- спросила Генриетта Кислярская.
-- Могут прийти. Раз в стране нет свободы торговли, то должен же я когда-нибудь сесть?(с)
показати весь коментар
13.08.2018 10:38 Відповісти
да) примерно так и овощ начинал
показати весь коментар
13.08.2018 10:49 Відповісти
идёт подготовка к vip-посадкам)
знатные могут быть сидельцы)
главное,что бы без амнистий)
показати весь коментар
13.08.2018 10:59 Відповісти
та можно и с амнистиями...следующий поход во власть после отсидки старуха уже не потянет...даже с ботоксом.
показати весь коментар
13.08.2018 11:01 Відповісти
Не кажи гоп! Ще прийде в Раду з косою і ціпком, якими буде бити депутатів
показати весь коментар
13.08.2018 11:13 Відповісти
Я раніше завжди купував труси, які шили у Качанівський колонії, бо співчував Юлі. Думав Юля ретельно їх шиє, але потім мені пояснили, що вона нероба і ніколи не працювала руками. Тепер після чергової її ходки на Качанівку я ці труси не купуватиму
показати весь коментар
13.08.2018 11:10 Відповісти
Продавшому совість труси не потрібні
показати весь коментар
13.08.2018 11:33 Відповісти
Жаль, що ти без трусів
показати весь коментар
13.08.2018 11:46 Відповісти
Ти правий, совістю не торгую, тож останні доношую
показати весь коментар
13.08.2018 13:47 Відповісти
шо, грановский опять готовит личную камеру на Качановке? Ну да, розенлев надо на новый поменять, и фильтры в кондеях...
показати весь коментар
13.08.2018 11:15 Відповісти
ТВ купил.....кровати......о будущем думает...….соломку подстилает)))
Такой себе "добренький меценат"...…..перед выборами......ради пиара.
Добро,как и деньги - любит тишину.
показати весь коментар
13.08.2018 11:26 Відповісти