11395 відвідувачів онлайн
7 704 372

З кінця березня з України виїхали понад 400 тис. заробітчан, - Ukrainianpeopleleaks

З кінця березня з України виїхали понад 400 тис. заробітчан, - Ukrainianpeopleleaks

Від кінця березня 2018 року з України на заробітки за кордон уже виїхало понад 400 тисяч трудових мігрантів.

Таку шокуючу статистику оприлюднив ресурс ukrainianpeopleleaks.com, який спеціалізується на онлайн-підрахунку громадян, які виїхали за межі країни, пише Обозреватель.

Назва цієї платформи дещо нагадує назву WikiLeaks - міжнародної некомерційної організації, що публікує секретну інформацію з анонімних джерел.

Згідно з лічильником Ukrainianpeopleleaks, щохвилини з України виїжджає два заробітчани.

Зазначимо, що в алгоритм обчислень були закладені цифри, озвучені головою українського МЗС Павлом Клімкіним. За його даними, щомісяця з України на заробітки виїжджає 100 тисяч людей.

Що стосується Мінсоцполітики, то там провели більш масштабні і страхітливі підрахунки і заявили, що трудова міграція вже встигла торкнутися 9 мільйонів українців.

Нагадаємо, Ukrainianpeopleleaks також попереджала, що головним наслідком міграції є скорочення населення України. Адже, за словами міністра соціальної політики Андрія Реви, зараз через роботу за кордоном Україну остаточно залишили 3,2 млн осіб.

Своєю чергою, Міжнародна організація праці встановила, що більшість українців із вищою освітою їдуть до Польщі, Чехії, Словаччини та влаштовуються на роботу на фабрики і поля. Там 39,2% мігрантів виконують елементарну роботу, 24,7% - займаються ремеслом, 16,5% - працюють у сфері продажів і послуг. Однак кожна із цих категорій заробляє значно менше, ніж місцеве населення.

Топ коментарі
+23
Пока в совковых мозгах будет продолжать доминировать парадигма, что основу государства составляют мент и прокурор, а не налогоплательщик - ничего не изменится.
показати весь коментар
14.08.2018 12:14 Відповісти
+20
И правильно сделали
показати весь коментар
14.08.2018 12:09 Відповісти
+19
https://www.epravda.com.ua/publications/2018/08/14/639576/ М'ясо і молоко
https://www.epravda.com.ua/publications/2018/08/14/639576/ Для порівняння автор зробив аналогічні замовлення у мережевих супермаркетах Варшави та Києва. У Польщі ці продукти в два-три рази дешевші, ніж в Україні.
показати весь коментар
14.08.2018 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Я на це дивлюся по-іншому. Українці тікають за кордон замість того щоб повставати і скидати злочинну владу. Що в цьому правильного? З такими темпами ми скоро зникнемо як нація.
показати весь коментар
14.08.2018 13:47 Відповісти
Ну не так давно повставали. І який ефект крім сотні безкарно розстріляних людей? Еміграція народу за кордон - це теж певною мірою боротьба з олігархічним режимом, бо підриває кормову базу олігархів - дешеву рабську робочу силу. А нація не зникне, є багато націй, де за межами держави живе більше людей ніж в її межах - і нічого.
показати весь коментар
14.08.2018 13:53 Відповісти
Люди БЕДНЫ!!!
Надеюсь, посмотрев на жизнь на Западе и заработав там денег, у людей появится желание и ВОЗМОЖНОСТЬ менять НАШУ державу!!!
показати весь коментар
14.08.2018 14:01 Відповісти
ні - не з'явиться , в них , такого бажання ...25 років вже катаються .... Єдине бажання , що в них виникає - не повертатися більше сюди ніколи .
показати весь коментар
14.08.2018 14:26 Відповісти
Насправді українці не повставали, лише найсвідоміша частина суспільства. Меньше 1%, тому і не було навіть шансів знищити Систему. Втеча за кордон це не боротьба з олігархатом, врешті це призведе до розчинення в інших народах
показати весь коментар
14.08.2018 14:09 Відповісти
с такой статистики ВСЕГДА должны начинаться " вопросы правительству" в парламенте,когда те являются рассказывать как нам "покращили" жизнь.такая статистика и ей подобная по курсу валют,темпам промышленного и сельскохозяйственного развития.И,САМОЕ ГЛАВНОЕ-статистики роста цен на коммуналку в расчёте к курсу доллара.
показати весь коментар
14.08.2018 13:33 Відповісти
статистика это анлиз реальных данных а не какой-то счетчик
показати весь коментар
14.08.2018 14:08 Відповісти
Если шаришь - посмотри на сайте их скриптец. Если нет - просто засеки время.
Они прибавляют 1 к счётчику не каждые 30 секунд, а каждые 32.

Я как-то выводил точные цифры, но не найду коммент.
Если коротко - по словам Климкина (100к в месяц, для усреднения - месяц = 30 дней) в минуту примерно уезжает 2.3 человека, по счётчику сайта - что-то около 1.85 человека в минуту.

Так что у них не только нет нормальной статистики, у них даже математика хромает.
показати весь коментар
14.08.2018 14:14 Відповісти
да глянул скрипт, я конечно не пхп, но задержка именно из-за прибавления и обновления счетчика)
показати весь коментар
14.08.2018 14:58 Відповісти
Лол, попробуйте пообновлять сайт чаще чем в 1 сек на протяжении минуты. Вот это говнокод)
показати весь коментар
14.08.2018 15:01 Відповісти
у меня счетчик даже назад идет))
показати весь коментар
14.08.2018 15:02 Відповісти
РАБЫ в Польше получают 12 злотых в час. Или 1000 гр. за рабочий день. НЕРАБЫ в Украине получают 200 гр в день...
показати весь коментар
14.08.2018 13:35 Відповісти
Щас те пархатые соски раскажут...
показати весь коментар
14.08.2018 13:45 Відповісти
Ну не бреши, всі стовпи обліплені оголошеннями на кшталт; "Вантажники. 450грн/зміна + премії. Працює розвозка", або "Потрібна прибиральниця в магазин 6000грн за 15 робочих змін", чи "Підробіток для студентів, 50грн/год". Це неквіліфіковані робітники, тобто це практично нижній поріг зарплат. Найнижчу цінову пропозицію бачив на Троєщини, на зупинці швидкісного трамваю: "Потрібні прибиральники колії, зарплата 4800грн."
показати весь коментар
14.08.2018 15:03 Відповісти
12 злотых в час - это грязными. Чистыми выходит 10, работая по 10 часов в день = 100 зл. = 700 грн.
показати весь коментар
14.08.2018 15:07 Відповісти
не надо.. по разному. И по 14 и по 16 злотых..
показати весь коментар
14.08.2018 22:28 Відповісти
если повезет то может быть и 14. Или если долго работаешь на одном месте. Основная масса - 10 на руки.
показати весь коментар
15.08.2018 00:12 Відповісти
Сын кума работал в Украине:
машина - ГАЗон 3309 , 10 часов 6 дней в неделю водителем-экспедитором-грузчиком и ремонтником этого раритета за 7000 гр. грязными.
Уже год как в Кракове.
Работа та же тоже 10 на 6, но!
ТОЛЬКО водитель, грузят, экспедируют, ремонтируют другие люди, которым платят отдельно.
Машина - рено 2016 года с кондишном и т.д и т.п.
Зарплата 16 зл в час или 4 тыс злотых в месяц. (30 тыс гривен)
На неделю покушать от пуза - 30 злотых.
На вопрос , вернётся ли в Украину отвечает: "Я что, ***+утый?"

Теперь ищет работу в Польше своей невесте.
Плюс одна работящая семья в Польше, минус одна работящая семья в Украине.
Обидно...
показати весь коментар
14.08.2018 13:48 Відповісти
А чего обидно? Ну сбежал человек из ада - радоваться надо за него.
показати весь коментар
14.08.2018 13:53 Відповісти
Страна пустеет. Реально вижу симптомы умирания державы. В городах закрываются малые магазины и фирмы. Кругом предложения мест под аренду. Вчера видел как наш мегасупермаркет, которому всегда места было мало, теперь он сокращает свои площади на четверть...
показати весь коментар
14.08.2018 13:57 Відповісти
Эти симптомы наблюдательным людям видно последние 30-50 лет. Шопоробыш, вполне закономерный итог изначально избранной траектории социально-экономического развития.
показати весь коментар
14.08.2018 14:00 Відповісти
Намекаете на развал совка?)).. Ну не будет его уже.. смиритесь
показати весь коментар
14.08.2018 22:31 Відповісти
Не соглашусь. Года до 06-07 было вполне бодро и нормально.
А потом да, все в какую-то жопу пошло
показати весь коментар
15.08.2018 00:18 Відповісти
про "30 злот в неделю" ты или опечатался и забыл 0, или заливаешь.
показати весь коментар
14.08.2018 14:10 Відповісти
Нет. Найди выше мои посты по ценам в Бедронке. И он молодой и один.
показати весь коментар
14.08.2018 14:59 Відповісти
на 30 зл. в неделю ты будешь туалетную бумагу кушать.
показати весь коментар
14.08.2018 15:09 Відповісти
10 кг окороков, без хлеба, мне на неделю хватит )))
показати весь коментар
14.08.2018 15:30 Відповісти
Даже не знаю.
С одной стороны - я как-то про*бал карточку и остался без денег, из-за чего 2 дня питался хлебом и соусами, оставшимися от предыдущих доставок еды. Формально пропитание обошлось в 5 злот или около того.
С другой - поклацай https://zakupycodzienne.carrefour.pl/ вот здесь (над баннером с рекламой есть надпись wszystkie kategorie, кликни по ней).
Ну и с третьей - может быть он дичайший аскет и не позволяет себе ни пивчанского с кабаносами, ни заказов с пышнэ.пл, ни экзотики вроде красной рыбы.

Но я таки всё равно не пойму. Килограмм мяса стоит около 20ти злот (просто свинина, куриное филе и плохая говядина). Буханка хлеба - еще 3. Килограмм помидоров - 3 - 4. Ну и картофан - еще 4 за 2.5 килограмма.
Как этого может хватить на неделю?
А как же рыба, масло, соль, приправы, молочка, яйца, остальные овощи, выпечка, чай / кофе и т.д.?
показати весь коментар
14.08.2018 15:38 Відповісти
А он уверен что килограмм окороков - 3 зл. Не знаю где такая цена берется, в Бедронке по акции минимум 7,99 видел.И собирается одними окороками неделю питаться.
Самое интересное, в туалет ходить не планирует - туалетная бумага в расчет не входит.
показати весь коментар
14.08.2018 16:03 Відповісти
Сорри за мой французский - вы шо , в глаза долбитесь?
Посчу в шестой раз МЯСО ПО 3 злотых за килограмм!!!
З кінця березня з України виїхали понад 400 тис. заробітчан, - Ukrainianpeopleleaks - Цензор.НЕТ 8522
показати весь коментар
14.08.2018 17:05 Відповісти
Нет, не долбимся.
Вот https://primcessa.files.wordpress.com/2015/10/img_6200.jpg так выглядит "чвартка з курчака", если что. Это не только мясо.
Стандартная цена на пикче - 5 злотых.
Не знаю, как того товарища, но меня смущает ситуация, когда мясо продаётся в полцены.

И нет, я таки не отрицаю, что в бедронке можно купить какой угодно товар за копейки. Но таки утверждаю, что делать этого не стоит, если жизнь дорога.
показати весь коментар
14.08.2018 17:29 Відповісти
Только что пришел из Симпле - это городской формат Ашана. Чвартка курчака - 12.99 злотых.
Шинка свиная - 15 злотых. Из каких мест это чучело выуживает цену "3 зл.", остается только догадываться.
показати весь коментар
14.08.2018 19:40 Відповісти
Ты, мудло, за базаром следи! Не в кацапии находишься. Или в кацапии под прокси???
показати весь коментар
15.08.2018 09:34 Відповісти
не тебе, говнюку, меня учить. Скинь фото чека из Бедронки с ценой 3 зл\кг, тогда поговорим. А до тех пор - ты обычный ольгинский г.внотроль.
показати весь коментар
15.08.2018 13:19 Відповісти
Мясо,у которого срок годности заканчивается сегодня. от того и такая цена. У нас можно найти по приблизительно таким же ценам полупротухшее мясо.
показати весь коментар
15.08.2018 10:59 Відповісти
По соотношению цена - зарплата такая акция у нас должна быть 6 гривен за кг.
Вы видели у нас такие акции???
показати весь коментар
15.08.2018 11:05 Відповісти
6 грн? Это Вы кем работали? Дворником? Нормальные,умные люди получают не меньше 15 000 грн.
показати весь коментар
15.08.2018 11:35 Відповісти
Порохоботы, расскажите еще раз про реформы в Украине. Может я чего не так понял, и заробитчане едут не с Украины, а в Украину с других стран?
Порохоботы, чего вас так мало на этой ветке? Всрались придумывать что-нибудь?
показати весь коментар
14.08.2018 13:56 Відповісти
Ну чего, есть парочка, некоторые даже под поляцкими флажками. Уехали и теперь рассказывают как там плохо!!!
показати весь коментар
14.08.2018 13:58 Відповісти
Економіка в дупі, а все що придумує уряд - нові й нові податки. Але все ж на заробітках не настільки все круто, як людям того б хотілося, там свої нюанси, та й гроші не такі вже великі, якщо чесно. Більшість людей проїдає зароблене за пару місяців, то ж чи воно того варте - спірне питання.
показати весь коментар
14.08.2018 17:24 Відповісти
З кінця березня з України виїхали понад 400 тис. заробітчан, - Ukrainianpeopleleaks - Цензор.НЕТ 9923
показати весь коментар
14.08.2018 13:56 Відповісти
" ... а жизнь-то налаживается ... "
показати весь коментар
14.08.2018 13:57 Відповісти
Вот последние "покращення" от Кондитера: новая оценка недвижимости в 2018 году. Получил наследство деревенский домик 60-х годов в "глухом" Полесье за 20 км от райцентра. Нашёл покупателя за 500 дол. В нотариуса выяснилось, что изменилась, месяц назад оценка. Вот финрезультат по издержкам: оценка домика в 50 кв.м = 100 000 грн, земли 0,25 га = 80 000 грн. Итог: 3,5 % государству = 6 300 грн, 1000 - оценщику, 1500 - нотариусу, 1800 грн админсбор = 10 600 / 27,2 = 390 дол. Из 500 дол наследства государство отбирает 80% !
Спасиба, Кондитеру за "покращення". Дом не продал. Лучше пусть пропадает. А выход где? В ПОЛЬШЕ!!!
показати весь коментар
14.08.2018 14:17 Відповісти
у тебя наверно домик не был приватизирован и земля в том числе. поэтому такие расценки. да и нотариусуа можно дешевле найти, а не частного.
показати весь коментар
14.08.2018 21:12 Відповісти
Нет, это новые "покращення". Документы все в порядке. Но теперь любая экспертиза в Украине утверждается в ФГУ, за деньги. И если там не утвердили экспертизу то её не размещают в "реестре", а нотариус (за деньги) проверяет реестр экспертиз и не удостоверяет сделку без информации "реестра". А "методика оценки" ФГУ предусматривает более 4000 грн за м.кв. без разницы райцентр или далёкая деревушка.
Вынужден был вникнуть в вопрос, ибо шкурный. Эту фигню Кондитер наваял месяц назад
показати весь коментар
14.08.2018 21:53 Відповісти
Бред. Если дом с участком оценили в 180 тысяч гривен -то,а Вы хотели продать его за 500 долларов- то это Вы хотели не уплачивать налоги со всей суммы. так что Вас еще и посадить могли. Ворюга и мошенник!
показати весь коментар
15.08.2018 10:56 Відповісти
Чесно здивувала дибільна оцінка: будиночок в 50 кв. м. дорожче від 25 соток землі. Завтра будинок підірвуть чи бульдозером рознесуть.
показати весь коментар
19.08.2018 10:29 Відповісти
«Жодні вибори в Україні не мають сенсу через одну причину: вони запрограмовані на самопереобрання існуючих еліт. Технологічно наші вибори перетворені в акт легітимізації змовників. Тому я стверджую, що в Україні не існує політичного механізму зміни влади. Жодного. Лише неполітичні.
Ніякі вибори не мають сенсу, допоки в Україні торжествує політична та візуальна реклама, значна сума застави, невмотивовано високий прохідний бар'єр, дебільна система формування ЦВК і всіх виборчих комісій внизу...
Тому я навіть не скептично, а вороже ставлюся до наступних виборів, якщо не будуть змінені їхні правила.
Наступні вибори, я вважаю, будуть проявом остаточної ганьби українського виборця. Такого дурного народу годі знайти. Запит на нові обличчя - це нічого іншого, як декоративне самолюбування....
...Ця держава - пропаща. Народ - безтолковий. Єдина інтрига, яка дає шанс, - це питання: коли нарешті включиться в державотворчість ті 50% противсіхів, які розчарувалися в політикумі і від'єдналися від процесів.
Вони - остання надія. Якщо вони не народять політичну альтернативу, яка визнає крах 27-річної симуляції державності і захоче перезаснувати державу наново, то майбутнього країна не має. Чергові вибори будуть ще одним кроком у напрямку красиво ілюмінованого тупика».
http://www.tochkazoru.pp.ua/zhodni-vibori-v-********-ne-mayut-sensu-tsya-derzhava-propashha-narod-beztolkoviy-yedina-intriga-yaka-daye-shans-tse/ Джерело
показати весь коментар
14.08.2018 14:28 Відповісти
Работы в Украине сейчас предостаточно, и заработать можно те же деньги, что и в Польше. По крайней мере в крупных городах сейчас спрос на соискателей очень большой. Жаль, что большинство выбирает сбор ягод за тыщу километров от дома, а не самосовершенствование и работу на благо страны.
Найти работу несложно, про это в интернете сто раз написано https://www.work.ua/how-to-find-a-job/. Но жаль, что люди выбирают простой путь с сомнительным финишем

Ну а по поводу цифры 400 тыс.: это много или мало? Сколько было раньше?
показати весь коментар
14.08.2018 15:09 Відповісти
ты пробовал устраиваться на работу по ворк.уа?
Устроишься - тогда будешь писать.
И еще попробуй самоусовершенствоваться на благо страны, работая медсестрой на минималке или продавцом в АТБ.
Успехов, тролик!
показати весь коментар
14.08.2018 15:30 Відповісти
пишут везде привлекательно--особенно на сайтах трудоустройств,кто мытарится на копейки тот знает,хрен десяточку выудишь((((
показати весь коментар
14.08.2018 16:51 Відповісти
Роботи більш ніж достатньо, зараз часто фабрики й навіть фермерьскі господарства шукають робітників. Навіть без сайтів можна обійтися. Плюс підробітки. В принципі все реально, якщо захотіти
показати весь коментар
14.08.2018 17:33 Відповісти
В Британії? Охоче вірю.
показати весь коментар
14.08.2018 17:44 Відповісти
В Україні. Подивіться статистику, скільки зараз відкритих вакансій. Та й мені постійно люди жаліються, що не можуть знайти собі робітників. Про ворк.юа згоден, то помийка, там взагалі важко нормальну роботу знайти. Якщо ви добрий спеціаліст, раджу пошукати на hh. Але реально, зараз навіть об'яв безліч, є тематичні групи.
показати весь коментар
14.08.2018 19:27 Відповісти
а я вам раджу ще раз мізки включити і брєд не писати.

Медсестра, продавчиня, особливо в провінції. Хоч золотий спеціаліст.
Є вакансії на фізично важку чоловічу тимчасові роботу, особливо влітку. Це на все життя карьєра? Підробітками перебиватись????
І ще. Ви читати вмієте? ДЕ я писала, що сама шукаю роботу?
показати весь коментар
14.08.2018 19:39 Відповісти
Млядь, а чеж они не трудоустраивают? Позвоните и скажите что вам 45 лет... отпишитесь потом тут, приняли вас на работу или послали. ...И еще, все прям специалисты в Украине, а если нет, что им делать?!
показати весь коментар
15.08.2018 02:17 Відповісти
А в провинции с работой - попа!!!
показати весь коментар
14.08.2018 15:32 Відповісти
Не пиши чушь!
показати весь коментар
14.08.2018 16:37 Відповісти
Згоден. Тим більше, якщо працювати в тому ж напруженому графіку, що й в Польші. Але тут люди так працювати не хочуть.
показати весь коментар
14.08.2018 17:32 Відповісти
Главное - найти оправдание для того чтобы поехать в Польшу. Потом вернуться и рассказывать какая-же доля у человека хреновая...
показати весь коментар
15.08.2018 10:54 Відповісти
Эти данные - вранье, т.к. учитывают ВСЕХ кто выезжает из Украины.
Сейчас, в сезон, каждый день 40-50 чартеров на курорты только из Киева. Также по 4-6 чартеров в день из Одессы, Львова, Днепра, Харькова. На каждом рейсе около 200 пассажиров.
Итого, даже по минимальным прикидкам, каждый день на теплые моря вылетают 10 тыс.украинцев. Столько же возвращается. За сезон будет больше 1 миллиона.
Если их считать "заробитчанами", то можно писать такие тупые статьи про "бегство украинцев на заработки".
показати весь коментар
14.08.2018 15:13 Відповісти
Вообще заробитчанином считается тот,кто едет по трудовой визе,или по приглашению. Все остальные - бомжи.
показати весь коментар
15.08.2018 10:53 Відповісти
Это, я так понимаю, без учёта РФ.
показати весь коментар
14.08.2018 16:21 Відповісти
Люди туди їдуть шукати кращої долі, а зазвичай просто гроблять там здоров'я. Та ще й часто їдуть туди нелегалами, то ж кидаютьна гроші їх теж постійно.
показати весь коментар
14.08.2018 17:20 Відповісти
Каждый случай.. отдельный. Для одних это трогедия.. для других это выход из тупика
показати весь коментар
14.08.2018 22:34 Відповісти
А где просто? Первое время, да в другой стране конечно будет не просто. То ж бараном надо быть, чтобы ехать и думать что все на блюдечке получат. Первое время сложно, главное на месте не сидеть, все разузнать и действовать, а не ныть!
показати весь коментар
15.08.2018 02:22 Відповісти
Простой пример, делают две девочки наши маникюр, педикюр, запись на две недели вперёд , потому как испанки вообще не умеют ничего нормально делать. И так во всем. Вот всегда меня мучает вопрос, почему у нас такие люди умные, работящие, веселые и мы в то же время не живем так, как того достойны
показати весь коментар
14.08.2018 19:56 Відповісти
потому шо у нас совок-временщик рулит: приходит во власть не царювати, а вцарювати. Потому старается в течении 5-ти лет снять максимальный куш и быть готовым свалить из страны, бо не вопрос , шо очередники не попинают, все отобрав... Отсюда и самые низкие зарплаты за бугром для нас - заоблачные.
показати весь коментар
14.08.2018 20:04 Відповісти
А сколько вернулось? Почему эти цифры не показываете? Ведь тоже не менее информативный показатель.
показати весь коментар
15.08.2018 10:52 Відповісти
сколько езжу, автобусы, поезд Киев-Перемышль и самолеты Виззэйра ходят с одинаковой загрузкой что туда, что оттуда. Предполагаю, что сколько уехало, столько и приезжает.
показати весь коментар
15.08.2018 13:24 Відповісти
Ну +/- да. не так уж много людей тулит на заработки на самом то деле.
показати весь коментар
16.08.2018 11:03 Відповісти
Сторінка 4 з 4