9169 відвідувачів онлайн

Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, - ООН

Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, - ООН

Україна переживає найбільшу в Європі кризу, пов'язану з переміщенням осіб, з часів подій на Балканах у 1990-х роках.

Про це заявив глава представництва Агентства ООН з питань міграції в Україні (МОМ) Томас Лотар Вайс, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу організації.

"Унаслідок збройного конфлікту, що триває на сході України вже п’ятий рік, зареєстровано 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Ці люди, що покинули рідні домівки, стикаються з економічними та соціальними проблемами, намагаючись будувати своє життя на нових місцях та у громадах", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за даними останнього раунду опитування, проведеного МОМ, Агентством ООН з питань міграції, у рамках фінансованого ЄС проекту, продемонстровано погіршення ситуації у сфері працевлаштування для вимушених переселенців. Станом на червень 2018 року працевлаштованими були 42% ВПО, що відображає зниження рівня зайнятості на 6%, порівняно з березнем цього року. На момент опитування 11% ВПО активно шукали роботу і були готові протягом двох тижнів розпочати працювати. Переважна більшість тих, хто шукав роботу, повідомили про труднощі, котрі виникали під час пошуку. Ці труднощі містили низьку оплату за пропоновані вакансії, відсутність або брак вакансій, які відповідали б рівню кваліфікації, а також дискримінацію з боку роботодавців у зв’язку зі статусом ВПО або за віком.

Середній дохід ВПО також продовжував падати з грудня 2017 року. Станом на червень він знизився до менше ніж 2100 гривень, або 77 доларів США, на місяць. Для порівняння, фактичний прожитковий мінімум, розрахований Міністерством соціальної політики України, у червні 2018 року зріс до більше ніж 3300 гривень.

"Зниження рівня доходів, яке може бути пов’язане з погіршенням ситуації із зайнятістю, поглиблює соціальну незахищеність ВПО у довготривалій перспективі", - зазначає Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс. Результати досліджень засвідчують, що через високі ціни на ліки та послуги медицина перестає бути доступною для дедалі більшої кількості ВПО. Близько третини вимушених переселенців востаннє були в лікаря понад рік тому і серед причин такої перерви зазначають, зокрема, і брак коштів. Дані, отримані в цьому раунді, відображають, що скорочення витрат на охорону здоров’я для переселенців часто стає стратегією виживання в умовах, коли вони не можуть прогодувати себе та свої родини.

"Україна переживає найбільшу кризу, пов’язану з переміщенням осіб у Європі, із часів подій на Балканах у 1990-х. Понад 3,4 мільйона людей, що постраждали від конфлікту в Україні, потребують гуманітарної допомоги, - зауважив д-р Вайс. - Із 2014 року, в рамках своїх гуманітарних програм, програм із розвитку економічного потенціалу та соціального згуртування, МОМ надала допомогу майже 280 000 вимушених переселенців та людей, що зазнали наслідків конфлікту, і ми не зупинимося на досягнутому. Звіт Національної системи моніторингу є потужним інструментом, котрий Уряд та гуманітарні організації використовують для розроблення своїх програм. Дані, представлені у Звіті, допомагають нам оцінювати потреби вразливих людей та оперативно на них реагувати".

Зазначається також, що з березня 2016 року Представництво МОМ в Україні регулярно проводить опитування щодо ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні. У дослідженні представлені об’єднані дані вибіркового опитування шляхом особистих та телефонних інтерв’ю з ВПО, ключовими інформантами, особами, які перетинають лінію розмежування, а також дані обговорення у фокус-групах та інші офіційні дані. В останньому, 10-му раунді, проведеному в червні 2018 року, 2406 респондентів було опитано шляхом особистих інтерв’ю та 4006 - телефоном.

Топ коментарі
+27
ООН знову буде просити грошей на нашу кризу, а потім буде відправляти окупантам гуманітарну допомогу в ОРДЛО! Заїпало все це лайно і ООН і ОБСЄ, ці безглузді ідіотські кончєні організації корупціонерів та махінаторів! Де допомога від ООН біженцям які живуть на контрольованих Україною територіях? Чому всі ці міжнародні ідіоти відправляють допомогу тільки в ОРДЛО, де її розбирають окупанти і використовують в своїх цілях?
показати весь коментар
16.08.2018 08:55 Відповісти
+11
для начала нужно избавиться от порошенко и медведчука
показати весь коментар
16.08.2018 09:13 Відповісти
+10
в оон забыли отметить, что эта ситуация произошла, потому-что Украина напала на россию, как в докладе про Иловайск.
показати весь коментар
16.08.2018 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ООН знову буде просити грошей на нашу кризу, а потім буде відправляти окупантам гуманітарну допомогу в ОРДЛО! Заїпало все це лайно і ООН і ОБСЄ, ці безглузді ідіотські кончєні організації корупціонерів та махінаторів! Де допомога від ООН біженцям які живуть на контрольованих Україною територіях? Чому всі ці міжнародні ідіоти відправляють допомогу тільки в ОРДЛО, де її розбирають окупанти і використовують в своїх цілях?
показати весь коментар
16.08.2018 08:55 Відповісти
Та да, Гудок там цар і бох. Як би захотів, то не було б там війни, а тепер допомагає. Єзуїт.
показати весь коментар
16.08.2018 09:22 Відповісти
Він вроді мусульманин. Тоді ІГІЛівець, мабуть.
показати весь коментар
16.08.2018 09:51 Відповісти
В Украине ВПЛ помогают, но только детям и пенсионерам в виде 1000 грн. И все!
показати весь коментар
16.08.2018 09:44 Відповісти
нужно что бы эти миллионы не по Украине перемещались,а ехали в ЕС просить убежища,причина военные действия,тогда бы страны Европы и ООН быстрей шевелились бы,когда украинцы будут ехать толпами
показати весь коментар
16.08.2018 08:56 Відповісти
Da i edut v ES i pricyna vojenyje deistvija,ostalis bez doma,prosyt ubezyce te s Donbasa ix mnogo uze prijexalo
показати весь коментар
16.08.2018 09:39 Відповісти
Ты или провокатор ватный вольф , или просто тупица, если все это беженцы миллионы ломанутся в ЕС отменят безвиз с Украиной или как минимум включат механизм приостановки из-за прямых нарушений.
показати весь коментар
16.08.2018 10:21 Відповісти
Украина переживает наибольший кризис, связанный с перемещением ордынско-прокацапских лиц в Европе, - ООН.
показати весь коментар
16.08.2018 08:56 Відповісти
Ордынско-прокацапские по большей части либо остались на месте, либо в рашку сбрились.
показати весь коментар
16.08.2018 10:04 Відповісти
Ну так пусть раша и кормит этих 3,4 миллиона человек, пострадавших от конфликта. А то только гадить умеет.
показати весь коментар
16.08.2018 08:56 Відповісти
Для начала нужно разорвать договор о дружбе, объявить войну, разорвать дипломатические отношение, разорвать торговые и транспортные отношения и так далее
А вот только после этого можно будет что-то хотеть и требовать
показати весь коментар
16.08.2018 09:03 Відповісти
Поддерживаю!
показати весь коментар
16.08.2018 09:07 Відповісти
для начала нужно избавиться от порошенко и медведчука
показати весь коментар
16.08.2018 09:13 Відповісти
эти проблемы по большей части и созданы порошенко и медведчуком,ты из тех кто привык биться головой об стенку вероятно
показати весь коментар
16.08.2018 09:24 Відповісти
А це допоможе закінчити війну з росією?
показати весь коментар
16.08.2018 09:28 Відповісти
допоможе. потому как именно эти лица больше всего заинтересованы в этой войне!
показати весь коментар
16.08.2018 09:31 Відповісти
Тупа кацапська маячня. А чого ж твій )(уйло не виведе війська з Донбасу і просто не припинить цю війну?
показати весь коментар
16.08.2018 09:37 Відповісти
потому что потрошенко с ним липецкую фабрику поделить не может...
цю війну не вигідно припинять в першу чергу твоєму работодатєлю потрошенко!
показати весь коментар
16.08.2018 10:17 Відповісти
Бедный Путин. Заставляют его вести войну, а он же так упирается. И хотел бы вывести свои войска, но Порох не выпускает.
показати весь коментар
16.08.2018 09:45 Відповісти
😁.
показати весь коментар
16.08.2018 10:13 Відповісти
Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, - ООН - Цензор.НЕТ 4333
показати весь коментар
16.08.2018 13:13 Відповісти
Єто как дохльій ссср обьявил войну нацистской германии, нє?
показати весь коментар
16.08.2018 09:25 Відповісти
объявить войну - не значит начать боевые действия
это значит показать всему миру, что Украина в состоянии войны с Россией
а пока Украина выступает в роли торгового партнёра агрессора
показати весь коментар
16.08.2018 09:47 Відповісти
Так а че сэрэсэр Германии войну не объявил?
показати весь коментар
16.08.2018 09:58 Відповісти
что Вы цепляетесь к терминам ???
это всё, что Вас не устраивает в моём посте ?
а ещё в Германию ездили заробитчане, со всех вокзалов Москвы и других городов
активно шла торговля конфетками водкой в германию
газ туда сюда гоняли
да ?
показати весь коментар
16.08.2018 10:12 Відповісти
До чого тут це, Німеччина і СРСР разом розв'язали 2-гу світову
показати весь коментар
16.08.2018 10:20 Відповісти
Довбню, ЗУ Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, росія визнана державою-агресором, йдуть бойові дії. Ми показали всьому світові що ми у стані війни з **********. Що тобі не так?
показати весь коментар
16.08.2018 10:05 Відповісти
лично мени не так лицемерия
визнали агрессором - и продолжаете торговать
особенно забавляет как вцепились зубами в газовую трубу
и очень доставляет партизанская борьба конфетной фабрики в тылу врага
показати весь коментар
16.08.2018 10:14 Відповісти
Кацап, досить брехати
показати весь коментар
16.08.2018 12:39 Відповісти
а в чём брехня ?
не торгуете, может газ уже перекрыли или производство конфет остановлено ???
показати весь коментар
16.08.2018 12:50 Відповісти
Кацапе, тебе в гуглі забанили? Тобі по пунктах тут ніхто розписувати не буде.
показати весь коментар
16.08.2018 13:22 Відповісти
шо ?
- слепой траст
- словацкий газ
ну ладно - хрен с ним

кроме этого больше ничем не торгуете ???

И ЧОМУ ВЦЕПИЛИСЬ В ТРУБУ ЗУБАМИ И НЕ ПЕРЕКРОЕТЕ КАНАЛ ПОЛУЧЕНИЯ ВАЛЮТЫ РОССИЕЙ ????????
показати весь коментар
16.08.2018 13:26 Відповісти
Здурів, ЄС перший зарепетує, до чого тут ми?
показати весь коментар
16.08.2018 16:04 Відповісти
вы не газ в Европу качаете - вы валюту агрессору качаете

ПОНИМАЕШЬ ТЫ ЭТО поЦреот ???
показати весь коментар
16.08.2018 13:28 Відповісти
Так радій, кацапе. А ну да, ти ж цього аж нічого не маєш ))
показати весь коментар
16.08.2018 16:06 Відповісти
или производство конфет остановлено



прикинь, мудило, остановлено еще полтора года назад. )
транзит газа в Европу прекращен быть не может т.к. Украина в отлисие от обосРашки выполняет свои обязательства.
короче, ты или идиот или очень тупая кацапсина и троль.
показати весь коментар
16.08.2018 13:51 Відповісти
вот читаю такие опусы и поражаюсь
какой же мерзотой нужно быть, что бы находить оправдание торговли с агрессором

значит Европа дороже собственного народа ?
Им газ вы качаете - типо обязательные такие, ну ни чё, скоро с вас эту обязанность снимут
и да кстати, чё ж так рьяно за трубу переживаете ?!
А собственному населению газ в три дорога - тока шобы москалям не платить напрямую

но в итоге-то вы платите им

не реально оправдать такой бред - просто мерзкое стадо
показати весь коментар
16.08.2018 14:05 Відповісти
придурь, за газ население платит не втридорога, как ты здесь высрал, а вполне рыночную цену. другой альтернативы, как платить рыночную цену, нет.
разница в цене между газом, покупаемым напрямую из обосРашки и посредством реверса, не превышает 15 баксов за 1000 куб. м.
все, реально нуждающиеся в Украине, получают субсидии и плата для них вполне посильна.
плата за транзит - существена для бюджета Украины.
таким образом, ты, мудило, обосралось по всем вопросам.
ты нагло врешь и лишь ретранслируешь вранье и лозунги рашисткой пропаганды.

P.S. ты, кацапсина, скорее всего, мразь и лапотная срань под прокси, неумело здесь пытаешься троллить и вбрасывать рашистские фейки, но при этом безграмотен и вообще мелко плаваешь в поднимаемых вопросах. так шта, ты лучше подучи "вЯликий и мАгучий", чем постить здесь всякую безграмотную хрень и полный бред.

показати весь коментар
16.08.2018 16:17 Відповісти
давай исчо



абсолютно индеферентно - интересно тебе или нет.
ну, а давать тебе твоя жОна-матрёха будет.)
показати весь коментар
16.08.2018 18:11 Відповісти
объявить войну

Откуда вас таких "умных" только берут? Войну объявляет агрессор, а не сторона, отражающая агрессию. обосРашка действует подло и всячески отнекивается, рассказывая про выкопанные в шахтах танки и Грады.
Ты только проснулся, что ли? Не слышал, что война гибридная? Ведётся силами коллаборантской мрази и дамбасских манкуртов на переднем плане, всяческих добровольцев и отпускников, а уже за ними стоят регулярные рашистские части, воен.спецы, военторги и т. д.
Зачем Украине что-то разрывать, какой в этом толк? Должна быть укреплена граница и введён визовый или квази-визовый режим к чему все идёт, все остальное--бред. Обороняющейся стороне чего-то объявлять нет никакого смысла, жертве агрессии нужно отражать агрессию. Прекратить полностью торговлю? Так закупается сырье у Орды, что делает вся Европа, а Центральная и Восточная зачастую на 100% зависит от кацапо-ордынских нефти и газа. Молдова на 100 %, например. Увеличивается торговля с Ордой? Вранье, просто увеличилась стоимость ордынской жижи и газа.
У вас оттяпали гораздо большую часть территории, что ж вы не обьявляли войну рассеянской *********, а выбрали мудака в президенты, клоуна, который вылизывает ботоксному Сцарьку так, что стыдно смотреть и слушать даже? Советчики хреновы.
показати весь коментар
16.08.2018 10:15 Відповісти
вот и спросите наше абсолютно про-европейское правительство - почему оно за 10 лет не признало Россию агрессором
показати весь коментар
16.08.2018 10:42 Відповісти
Шо там у вас с Приднестровьем, умник? его раздавить - за 2 дня, и границы с рашкой у него нет - а ты тут нам рассказываешь ... ты на з/плате, или дурак?
показати весь коментар
16.08.2018 12:03 Відповісти
ПОВТОРЯЮ
10 ЛЕТ у власти европатриоты - у них и спросите, почему за последние 10 лет они не признали Россию агрессором и почему не отбили Приднестровье !!!
показати весь коментар
16.08.2018 12:48 Відповісти
Да почему Я должен спрашивать у ТВОЕГО правительства?
показати весь коментар
16.08.2018 13:15 Відповісти
да потому, что я за них не голосовал и в Европу, таким способом (превращением страны в дермище) не хотел

Вот и не надо меня спрашивать, почему молдавские еврогондоны продолжают дружить с Россией
показати весь коментар
16.08.2018 13:25 Відповісти
Странно, то пишут, что не хватает рабочих рук, то ВэПээЛы работу найти не могут, странно....
показати весь коментар
16.08.2018 08:56 Відповісти
Нічого дивного в цьому нема, бо ці ВПЛ не мають освіти та кваліфікації.
показати весь коментар
16.08.2018 08:58 Відповісти
Кто Вам сказал такую чушь ? Лично я знаю профессиональных музыкантов ,с консерваторией, врачей со статусом ВПЛ ,бежавших с оккупированных территорий,
знаю программистов .
показати весь коментар
16.08.2018 09:06 Відповісти
он сам не имеет образования и квалификации,поэтому и пишет глупости
показати весь коментар
16.08.2018 09:14 Відповісти
у него квалификация 80 левела.
показати весь коментар
16.08.2018 09:19 Відповісти
А вы сами , наверное, Кембридж заканчивали, что такой вУмный?
показати весь коментар
16.08.2018 09:48 Відповісти
У мене вища технічна освіта, а ти брехун.
показати весь коментар
16.08.2018 10:40 Відповісти
K nam prijezdjaet i vracy i muzikanty iz Donbasa.Problema tut jazyka neznajet a po ruski bolsynstvo liudej neponimajet.Ecio xuze kogda s detmi prijedut, dlia kotoryx net skol gde ucitisia po ruski.Jest skoly v bolsyx gorodax,no malenkix ix net i nebudet.
показати весь коментар
16.08.2018 10:09 Відповісти
Дети наши уже ,слава Богу,поняли ,как важно знать языки,а мы всё больше со словарём,
вот и пожинаем плоды такого образования.
показати весь коментар
16.08.2018 10:16 Відповісти
Дивно. Вони ж дуже раділи що відокремились від хунти.
Украина переживает наибольший кризис, связанный с перемещением лиц в Европе, - ООН - Цензор.НЕТ 3659
показати весь коментар
16.08.2018 08:59 Відповісти
Тю глюпые, Петя же сказал все гуд, все страны прошли через трудовую миграцию.
А все же кто из них гонит?
показати весь коментар
16.08.2018 09:01 Відповісти
в оон забыли отметить, что эта ситуация произошла, потому-что Украина напала на россию, как в докладе про Иловайск.
показати весь коментар
16.08.2018 09:05 Відповісти
Правда?
В докладе такое есть?
показати весь коментар
16.08.2018 09:07 Відповісти
нет. это - сарказм. но в оон обвинили наших солдат в пытках местного населения в Иловайске.
показати весь коментар
16.08.2018 09:54 Відповісти
Дискримінація переміщених осіб? Нехай ООН подивится на дискримінацію за віком будь якого громадянина уркаїни. Нехай ООН подивиться на дискримінацію за матеріальним статусом. Владі, бізнесменам байдуже, ти переміщений, чи ні. Що бізнес, що влада, просто тупо намагаютья познущатися з людей. Для чого? Аби зробити життя нестерпним.
показати весь коментар
16.08.2018 09:13 Відповісти
подивіться фільм Стукачка---- в продаже девушек в рабство, в насилии над ними, проституции замешаны не только власти Боснии, но и члены Организации Объединенных наций и миротворцы, призванные защищать жертв подобных зверств, а не способствовать или безвольно отворачиваться от творящегося ужаса-----Лента основана на реальных событиях и рассказывает историю Кэтрин Болковак.
показати весь коментар
16.08.2018 10:26 Відповісти
"Десяткам иллионов (язык подлинника) украинцев как-то Пох это переселение..."
Вот все ,кому это "Пох" и есть самое настоящее быдло.
Когда тем ,кому " Пох" ,не дай Бог, припечёт,им тоже скажут - "Пох".
показати весь коментар
16.08.2018 10:59 Відповісти
немає на їх сРЕВИ ...
показати весь коментар
16.08.2018 09:25 Відповісти
Сами этот кризис и выбрали "вадинтур".
показати весь коментар
16.08.2018 09:33 Відповісти
Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, - ООН - Цензор.НЕТ 108
показати весь коментар
16.08.2018 09:35 Відповісти
благодаря Обаме,Меркель,Олланду и всяким там Эштон ООН агресию России.А ещё раньше такие же "любители спокойствия" от ООН не захотели обуздать Россию из-за агрессии в Грузии,Молдове..Какой-то "покладистой" стала ООН,хотя создавалась именно как "штаб быстрого реагирования" на военные конфликты.Теперь вот они все "очень сочувствуют" Украине...
показати весь коментар
16.08.2018 09:40 Відповісти
Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, - ООН - Цензор.НЕТ 9710
показати весь коментар
16.08.2018 09:40 Відповісти
Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, - ООН - Цензор.НЕТ 8926
показати весь коментар
16.08.2018 09:47 Відповісти
И они ещё жалуются на Лукашенко. Если бы ещё не энергозависимость от путина .
Всё правильно написано,уходит бизнес от наших "реформ" .
показати весь коментар
16.08.2018 11:24 Відповісти
Під час розвалу Югославії на початку 90-х я був Німеччині. Добре пам*ятаю, як на Курфюрстендамм через кожні 100м. сиділи мусульманські боснійські тітки з дітьми з протягнутою рукою.
показати весь коментар
16.08.2018 09:54 Відповісти
А на вокзалах и на базарах нишпорили по карманам сотни югославских цыган, а по ночам албанские бандиты грабили людей и продавали наркоту и торговали праститутками.
и все это продолжалось, пока США не расхерачили сербских имперских сепаров.
показати весь коментар
16.08.2018 10:39 Відповісти
МОМ фиксирует,а депутаты ВР ,правительство, президент оглохли ,ослепли и
потеряли остатки совести. Статус ВПЛ подразумевает,что этих людей переместили,а их выбросили на улицу ,отобрав накопленные пенсии,сделав пенсионеров из ВПЛ рабами,
установив за их перемещением тотальную слежку с циничным названием "аркан",
лишив избирательных прав. Это грубое нарушение прав человека,которое почему- то не замечает ни Денисова,ни Тука ,ни власть.
показати весь коментар
16.08.2018 10:53 Відповісти
та не дай Боже никому)))) наши люди не наглые,не будут трясти манатками,не будут засирать парки/скверы и гадить на газонах,наши хотят и могут работать___в отличие от нашлынувшей массы на халяву в Европпу((((не ценят,падлюки__тока воют(((( та дайте же статус украинцам__бессердечные *******((((