Нацполіція затримала ще двох осіб, підозрюваних у нападі на Гандзюк. ФОТО
Глава Департаменту комунікації Національної поліції України Артем Шевченко оприлюднив інформацію про те, що затримано другого підозрюваного в нападі на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк.
Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Шевченко зазначив: "Сьогодні Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України затримали двох осіб, яких слідство об'єктивно підозрює в організації та співучасті у скоєнні замаху на вбивство співробітниці міського самоврядування К.Гандзюк, що сталося 31 червня в Херсоні.
Зокрема, серед затриманих - громадянин Г., який раніше був оголошений в розшук Нацполіцією, як зафіксована на відео камер спостереження особа, яка купувала знаряддя злочину (сірчану кислоту).
Останній затриманий у порядку ст. 208 КПК, з ним проводяться слідчі дії. Щодо іншого учасника слідчі так само встановлюють його роль у скоєнні кримінального злочину".
Раніше блогер Денис Казанський опублікував інтерв'ю зі свідком у справі Ольгою Антонишин, яка стверджує, що головний підозрюваний - Микола Новиков має алібі. Пізніше стало відомо, що її запросили в прокуратуру для допиту.
Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її сірчаною кислотою.
3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк.
6 серпня нардеп від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко повідомив, що підозрюваним є "Новиков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсона, раніше судимий за ст. "крадіжка" та за незаконне поводження зі зброєю, який є членом одного зі злочинних угруповань Херсонщини". За його словами, мотивом злочину могла бути критика Гандзюк "на адресу чиновників і окремих осіб".

Оставь свою надежду и забудь про справедливость в нашей стране, пока страной рулит мафиозно-кланово-олигархическая кодла, под предводительством соево-мальдивского главного ворюги и покровителя воров потрошенко.
А когда дело, вяло и лениво расследуемое мусорами (кроме дел богатеньких фигурантов), оказывается в суде, - там начинаются свои цырки и схемы...
Закона в Украине нет. Есть власть, а закона - нет.