9736 відвідувачів онлайн

Четверо підозрюваних зізналися в нападі на Гандзюк, - Нацполіція

Четверо підозрюваних зізналися в нападі на Гандзюк, - Нацполіція

Четверо підозрюваних у замаху на вбивство херсонської чиновниці і громадської активістки Катерини Гандзюк зізналися в скоєнні злочину.

Про це повідомив представник Нацполіції Ярослав Тракало, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Зараз слідчі й оперативно-розшукові дії тривають з метою збору всіх доказів, встановлення ролі кожного з підозрюваних у скоєнні цього злочину, а також встановлення замовлення і, власне, мети, з якою цей злочин було скоєно.

Четверо підозрюваних вже зізналися в скоєнні злочину, їхня причетність до нападу, за версією слідства, підтверджується як зібраними речовими доказами, так і наданими свідченнями", - зазначив представник Нацполіції.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її сірчаною кислотою.

3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк.

6 серпня нардеп від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко повідомив, що підозрюваним є "Новіков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсона, раніше судимий за ст. "крадіжка" та за незаконне поводження зі зброєю, який є членом одного зі злочинних угруповань Херсонщини". За його словами, мотивом злочину могла бути критика Гандзюк "на адресу чиновників і окремих осіб".

22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти.

Топ коментарі
+14
Продублюю
Четверо підозрюваних зізналися в нападі на Гандзюк, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 9657
показати весь коментар
22.08.2018 22:08 Відповісти
+11
Немає довіри жодним зізнанням! Після першого затриманого якого ломали менти щоб він взяв провину на себе, вже жодні зізнання не мають жодного значення! Тільки улікі та докази, залізобетонні докази! Керівництво УМВС в Херсонській області має бути відсторонено до кінця слідства як найбільш ймовірний замовник нападу на чиновника та проукраїнського активіста! І що там з іншими трьома нападами в Херсоні на проукраїнським активістам, які були до нападу на Гандзюк? Там скільки зізналось? Де результати розслідування? Немає? То потрібно знімати керівництво УМВС і віддавати під суд і садити в тюрму!
показати весь коментар
22.08.2018 21:56 Відповісти
+10
Потому шо к спецам сразу надо обращаться.
Четверо підозрюваних зізналися в нападі на Гандзюк, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 7594
показати весь коментар
22.08.2018 22:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чистосердечное признание прямая дорога в тюрьму
показати весь коментар
22.08.2018 21:55 Відповісти
Продублюю
показати весь коментар
22.08.2018 21:56 Відповісти
а вот если бы они не признались...тогда зрада вдвое громче кричала бы,шо сажают невиновных
показати весь коментар
22.08.2018 21:58 Відповісти
Злийся, гнида
показати весь коментар
22.08.2018 22:44 Відповісти
Шо то знач рехформа, раскрываемость возросла до 400%.
Жертва говорит что нападал 1, а менты нашли аж 4 и все сознались.
показати весь коментар
22.08.2018 22:06 Відповісти
Когда убили Кирова, 27 тыс от Бреста до Владика признались, что это они лично его убили. Всех расстреляли через неделю. Нынешним далеко, ленивые суки
показати весь коментар
22.08.2018 22:21 Відповісти
Либонь,там вже черга вишикувалася бажаючих "чісьтасіррьдьєчьна" признатися...
показати весь коментар
22.08.2018 22:31 Відповісти
Найти настоящего преступника не хотят,но в очереди на подозреваемых записались четыре ********
показати весь коментар
22.08.2018 21:53 Відповісти
ты прикинь , как их пиз;3ли
показати весь коментар
22.08.2018 21:54 Відповісти
такие методы могут искоренить корупцию
показати весь коментар
22.08.2018 21:56 Відповісти
Один уже дал признательные очень быстро-выпустили.Оказывается был за десятки километров.теперь эти, четверо, очень быстро признаются.Мусора -специалисты по признательным,а без-лохи лохами.Соратников Саакашвили пытали,выбивая признания...ЗАплечных дел мастера у Авакова.,со времён Сашка Билого.Вин ему не минеться.
показати весь коментар
22.08.2018 21:58 Відповісти
Он не признавался в том что совершал это преступление.
показати весь коментар
23.08.2018 08:35 Відповісти
Ну, зараз почнеться...понесеться гімно по трубам...
показати весь коментар
22.08.2018 21:59 Відповісти
вбивство Воронєнкова - атошник
"замах на бабченко" - агент СБУ і волонтер
вбивство "Сармата" - атошник
замах на Гандзюк - атошники ...
WTF ?!
показати весь коментар
22.08.2018 22:05 Відповісти
тебе повезло - ты никаким боком не имеешь отношения к АТОшникам...
можешь спать спокойно...!)
показати весь коментар
22.08.2018 22:27 Відповісти
А им она чем мешала,шо аж вчетырем нападать пошли?
показати весь коментар
22.08.2018 22:29 Відповісти
пока личная неприязнь
показати весь коментар
23.08.2018 07:52 Відповісти
https://www.facebook.com/tsvibak?hc_ref=ARTXjstGvEDV7pMMMrpdLabhIaH73jQKfA0V1sui9IeRuSQ83Kfn9NC59ujecdo2BXw&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARDI-KPNCw95ZC2UPsw6ZMiLe_2QbQ3S3POmTWUcxSpMZMWXceWMYOjce-DX4gP8lbtYn91IF5u8id-X-4sXKWs41QY7LIVMYjzOUWtmvzBJVyw5WAy8ZqoWtIESxM7tGeV68jb0RzQ_&__tn__=C-R Mariana Pietsukh
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2283322418379716&set=a.169541086424537&type=3 4 ч. · Новікова змусили дати нові покази!?
(вирізано матюки цензурою) Кіно триває, страшне кіно, в якому ми живемо. Прокуратура розганяє повідомлення, що Новіков змінив покази і тому його відпустили. Що він зізнався , що дійсно був у день нападу на не на морі, а "проходив повз".
https://www.facebook.com/tsvibak?hc_ref=ARTCr59LhioNVkVNmFN0fDuyM_YdFcaAhFW7IQ1frjhBAcJdfBG-GZeZDWkbvQzZHP0&fref=nf&__tn__=C-R
показати весь коментар
22.08.2018 22:29 Відповісти
а дурень Яник і не знав , що так можна було - вбиваєш когось , а потім оголошуєш винними своїх ворогів , і все !
показати весь коментар
22.08.2018 22:44 Відповісти
Так говорят, когда тебе подчиняются прокуратура, армия, полиция, парламент и все остальное...
показати весь коментар
22.08.2018 23:42 Відповісти
сначало говорили, что вроде как бы один подошёл и кислоты линул, а тут уже четверо сразу или по очереди кислоту лили?
показати весь коментар
23.08.2018 07:51 Відповісти
какой то мутняк:


Житомирянина Володимира Васяновича, колишного розвідника 5-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор», підозрюють у нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Учасник бойових дій на сході України у складі 5-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу. Позивний «Шуруп». Брав участь у боях за Донецький аеропорт, Савур-Могилу, Авдіївки та інші гарячі точки. В ході однієї з операцій підірвався на фугасі і втратив ліву ногу. Васянович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню та орденом «Народний герой України».
«Васянович і Торбін у залі суду свою вину не визнали. Обидва говорять, що не причетні до замаху на вбивство Катерини Гандзюк. Васянович говорить, що протягом трьох останніх місяців проживає в Олешках, не працює. На Херсонщину приїхав, щоб «робити територіальну оборону». Проживає в орендованій квартирі разом із Горбуновим, Вишневським, Грабчуком, «другом «Хмелем» та ще двома чоловіками. Катерину Гандзюк особисто не знає»
показати весь коментар
23.08.2018 09:15 Відповісти
сообщает просто нацполиция