8304 відвідувача онлайн

У питанні інтеграції України в НАТО є прогрес, - Болтон

У питанні інтеграції України в НАТО є прогрес, - Болтон

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон відзначає прогрес України у питаннях інтеграції в НАТО.

"Адміністрація Буша в 2008 році запропонувала, щоб для України та інших країн була прискорена програма щодо прийняття в члени НАТО. Але з цим європейські колеги, на жаль, не погодилися. Але я думаю, що зараз наша адміністрація (президента США Дональда Трампа. - Ред.) активно розглядає це питання, виходячи з інтересів України, кілька кроків було зроблено, але багато що залежить від України - яким чином Україна виконає умови, як політичні, так і військові. Але є прогрес", - сказав він на прес-конференції в п'ятницю в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Дж.Болтон зазначив, що США і Україна мають тісні зв'язки.

"Я вважаю, НАТО продемонструвало за час свого існування, що це стабілізуюча оборонна сила в Європі, яка не допускає агресію і приєднується до миру і безпеки у Північноатлантичному регіоні", - вказав радник президента США.

Топ коментарі
+10
В вопросе интеграции Украины в НАТО есть прогресс, - Болтон - Цензор.НЕТ 215
показати весь коментар
24.08.2018 14:50 Відповісти
+4
А копротимошенкофилы говорят обратное
показати весь коментар
24.08.2018 14:52 Відповісти
+4
В начале века Украина "это остановила". То есть сдалась на милость большевикам. А через 15 лет Сталин устроил Голодомор. Погибло 4 миллиона человек. Я думаю, если бы Украина тогда "это не остановила", а воевала пока большевики не **********, то жертв было бы в десять раз меньше.
Когда имеешь дело с Рашкой, то сдача и оккупация намного страшнее самой войны. И сейчас мы фактически платим малой кровью за то, чтобы не было большой крови.
показати весь коментар
24.08.2018 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В вопросе интеграции Украины в НАТО есть прогресс, - Болтон - Цензор.НЕТ 215
показати весь коментар
24.08.2018 14:50 Відповісти
А копротимошенкофилы говорят обратное
показати весь коментар
24.08.2018 14:52 Відповісти
кто такой брехло охметова, не подскажете ?
показати весь коментар
24.08.2018 15:40 Відповісти
А коммуналки Петербурга проти НАТО.
Потому что это НАТО виновата чо
По данным Жилищного комитета, в Северной столице сейчас около 97,5 тысячи коммуналок, в которых проживают 292,8 тысячи семей
показати весь коментар
24.08.2018 14:54 Відповісти
Пардон, Северная Пальмира, это данные за 2013 год.
«Это очень символично: в 1917 году в городе появились коммуналки, и в 2017 они исчезнут», - заявила губернатор Санкт-Петербурга Валентина Матвиенко в 2007 году, представляя городскую целевую программу «Расселение коммунальных квартир Санкт-Петербурга». На тот момент в городе насчитывалось 118 тысяч коммуналок. По данным на 1 июля 2017 года в Санкт-Петербурге их 76 658.
Ну то понятно, тех уже расселили.... на кладбища.
показати весь коментар
24.08.2018 15:04 Відповісти
Бла бла бла!
Его пэтя покусал?
показати весь коментар
24.08.2018 14:55 Відповісти
До них ДОХОДИТ...!
показати весь коментар
24.08.2018 15:00 Відповісти
хтось бачив пику Онуфрія на параді коли летіли українськи літаки у нього щелепа члндве не відпала)
показати весь коментар
24.08.2018 15:10 Відповісти
У питанні інтеграції України в НАТО є прогрес, - Болтон - Цензор.НЕТ 5772
показати весь коментар
24.08.2018 16:25 Відповісти
Онуфрий выглядит самым невозмутимым из них.
показати весь коментар
24.08.2018 16:27 Відповісти
У этого додона челюсть чуть не выпала от речи президента о кацапской агрессии и томосе для Украины. Его как раз показывали в это время.
показати весь коментар
24.08.2018 17:08 Відповісти
Впечатление такое что эти люди живут лет по 500. Ни кто ни чего не хочет делать сам, все ждут чего то.
Понятно, что без русни и Украины мировой бизнес крепчает, но люди гибнут .... надо это остановить.
показати весь коментар
24.08.2018 15:29 Відповісти
Так в чем дело? Напиши письмо ***** с этой просьбой. Тут чего ты это пишешь?
показати весь коментар
24.08.2018 17:10 Відповісти
В начале века Украина "это остановила". То есть сдалась на милость большевикам. А через 15 лет Сталин устроил Голодомор. Погибло 4 миллиона человек. Я думаю, если бы Украина тогда "это не остановила", а воевала пока большевики не **********, то жертв было бы в десять раз меньше.
Когда имеешь дело с Рашкой, то сдача и оккупация намного страшнее самой войны. И сейчас мы фактически платим малой кровью за то, чтобы не было большой крови.
показати весь коментар
24.08.2018 18:14 Відповісти
Як символічно - Джон Болтон показав болт говнотролям, які стверджують що Україні не місце в НАТО ))
показати весь коментар
24.08.2018 22:52 Відповісти
https://youtu.be/56M58oHhyPg

Вот только скажи , что цветочный бизнес не начал процветать .
показати весь коментар
26.08.2018 09:14 Відповісти