9635 відвідувачів онлайн
14 308 49

Шахраї відібрали квартиру в літньої киянки, - нардеп

Шахраї відібрали квартиру в літньої киянки, - нардеп

У літньої жительки Києва Клавдії Дунаєвської шляхом підробки документів незаконно відібрали квартиру, яку потім перепродали.

Про це в Facebook написав народний депутат від БПП Олександр Грановський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

До нардепа за допомогою звернувся онук Клавдії Дунаєвської - Анзорі Джикія. У його бабусі шахраї незаконно відібрали квартиру і продали її іншій людині. "Проживала Клавдія Сергіївна на бульварі Лесі Українки разом зі своїм племінником Русланом Дунаєвським ... Життя так розпорядилося, що Руслан перебуває на обліку в психіатричному диспансері, де проходить курс лікування від шизофренії. Ще не так давно у бабусі була й інша квартира, де вона раніше проживала, а останнім часом відкладала гроші на ремонт. Квартира не можна сказати, що дуже велика, всього-навсього 36 кв. м, але своя", - пише Грановський.

Далі нардеп розповідає, що 27 листопада 2017 року якийсь чоловік подзвонив у двері квартири на бул. Лесі України, і Клавдія Сергіївна, нічого не підозрюючи, вийшла на сходову клітку. Хлопець повалив жінку похилого віку на підлогу і почав її бити.

Коли повернулися родичі, то відразу написали заяву в поліцію. "Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, долю якого ви, напевно, можете уявити", - зазначив Грановський. Згодом про інцидент Клавдія Дунаєвська і родичі стали забувати, прийнявши те, що сталося,за випадковість.

"4 грудня 2017 року бабуся в супроводі племінника поверталися з магазину, коли до них підійшли невідомі хлопці спортивної статури, знову повалили жінку на землю і сильно побили. Цього разу травми виявилися куди більш небезпечними: гіпс, ходити фактично бабуся вже не могла. Жахливо ще й те, що все це сталося в самому серці столиці - на вулиці Арсенальній", - розповідає нардеп.

За його словами, родичі знову написали заяву в поліцію, але правоохоронці Печерського району столиці вирішили, що підстав для внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань немає.

Грановський просить главу МВС України Арсена Авакова, начальника поліції Києва Андрія Крищенка і його першого заступника В'ячеслава Аброськіна перевірити дії слідчого.

"Клавдія Сергіївна звернула увагу на ту обставину, що тривалий час поштою не приходять платіжки на оплату комунальних послуг за адресою, де вона прописана, а точніше, за квартиру, яка розташована на вулиці Лариси Руденко, будинок 8. Справа в тому, що поштовий ящик перевіряв племінник, а в квартиру вже давно не піднімався. Коли бабусі стало легше, вона сама відправилася додому і на свій подив виявила, що двері вже встановлені ​​інші, природно, ключ до замка не підходить, сусіди давно встигли познайомитися з новим власником квартири, а в ЖЕКу будь-яку інформацію відмовилися надавати на тій підставі, що власник законно змінився і більше Клавдія Сергіївна жодного відношення до майна не має", - зазначає народний депутат.

Клавдія Дунаєвська пише заяву в поліцію, а слідчий Дарницького відділу "не проводить жодної слідчої дії за станом на сьогодні, зареєструвавши заяву 24 квітня 2018 року".

"Виявилося, що якась літня жінка, дуже схожа, треба сказати, на справжню Клавдію Сергіївну, вже раніше зверталася в Дарницьку поліцію із заявою про крадіжку всіх оригіналів документів і в своїй заяві попросила будь-які інші довідки, виписки та інші папери вважати недійсними. На підтвердження своїх слів фейкова Клавдія Сергіївна залишила копію паспорта, звичайно ж, підробленого. Якщо придивіться до двох документів, то побачите, що в підробленому паспорті шахраї допустили помилку в номері - замість цифри 8 в кінці надрукували 6", - пише Олександр Грановський.

Нотаріус Роман Олегович Падалка, який проводив операцію купівлі-продажу, відповідально заявив, що до нього на оформлення приходила справжня Дунаєвська. Проте народний депутат Олександр Грановський допускає, що нотаріус може бути співучасником шахраїв.

Топ коментарі
+31
откуда *********?...
это страшная тенденция у нас в Украине тянется десятилетиями!....
я в банке видел такие страшные вещи - они были на потоке и ничего сделать было нельзя.....
ловить!... убивать и закапывать!....
показати весь коментар
26.08.2018 18:21 Відповісти
+29
кононенко, грановський , ********* - найбільш кримілізоване та корумповане ядро будки панамських патріотів в ВР.. Не вірю я в щирість грановського..Що конкретно він зробив щодо захисту знедолених та обдурених за попереднічотири роки свого сидіння в парламенті України? Піар напередодні виборів, як на мене - однозначно.. аваков не допоможе - в Україні розгул злочинності, як в буремні 90-ті.. І злочинність ця авакавим і патронується..
показати весь коментар
26.08.2018 18:23 Відповісти
+27
это сплошь и рядом, десятками (если не более) на каждый город
старики, одинокие, больные, алкашня и прочие - легкая добыча аферистов
ибо они беззащитны перед беззаконием и бесправны перед сильными
и конечно же безграмотны в отношении своих прав, отстаивать которые в судах продажных...
у них нет ни денег ни здоровья ни связей
показати весь коментар
26.08.2018 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а скількох пенсіонерів обібрав сам грановський, розкрадаючи бюджет?
показати весь коментар
26.08.2018 18:14 Відповісти
Вы меня извините, но скорее всего депутатскую тетю Сару обидели
показати весь коментар
26.08.2018 18:15 Відповісти
Мошенники отобрали квартиру у пожилой киевлянки – нардеп - Цензор.НЕТ 1905
показати весь коментар
26.08.2018 18:24 Відповісти
откуда *********?...
это страшная тенденция у нас в Украине тянется десятилетиями!....
я в банке видел такие страшные вещи - они были на потоке и ничего сделать было нельзя.....
ловить!... убивать и закапывать!....
показати весь коментар
26.08.2018 18:21 Відповісти
Да . Только самосуд. Закон тут на строне воров. Гипотетическая жертва НИКОГДА не добьётся справедливости. Потому что в таких случаях уже всё схвачено и всем заплачено. Хочется добавить , а сколько таких бабушек и дедушек И просто несчасных людей стало бомжами или их давно нет, от подстроенной внезапной кончины . И нет ментам дела до них. Вот эта ржа съедает государственность и веру людей в справедливость . Плодя десятки тысячь разочаровавшихся в самом государстве как таковом , на радость любителям поцитировать х.йла про то что нет такой страны, так что вы от неё хотите ? От того чего нет. Поэтому ржу и труху нужно уничтожать она никогда не станет снова крепкой частью государственного фундамента.
показати весь коментар
26.08.2018 19:23 Відповісти
. И нет ментам дела до них

Они в доле. Знаю такие случаи.
показати весь коментар
26.08.2018 20:27 Відповісти
Вы о мощенниках каких масштабов глаголите?Потому,что Ахметов,Новинский,Шуфрич и прочая сепарская мерзота,офигенно себя чухает в Киеве при Пете,плакулоле и астальных стражах порядка...
показати весь коментар
26.08.2018 18:22 Відповісти
+11,80-22%ПФР
показати весь коментар
26.08.2018 21:09 Відповісти
кононенко, грановський , ********* - найбільш кримілізоване та корумповане ядро будки панамських патріотів в ВР.. Не вірю я в щирість грановського..Що конкретно він зробив щодо захисту знедолених та обдурених за попереднічотири роки свого сидіння в парламенті України? Піар напередодні виборів, як на мене - однозначно.. аваков не допоможе - в Україні розгул злочинності, як в буремні 90-ті.. І злочинність ця авакавим і патронується..
показати весь коментар
26.08.2018 18:23 Відповісти
Немножко не так: конЧЕненко, граВоРвський , розєн*****...
показати весь коментар
26.08.2018 23:27 Відповісти
у них нет ни денег ни здоровья ни связей
показати весь коментар
26.08.2018 18:24 Відповісти
....... что тут удивительно если государство возглавляет мошенник.....
показати весь коментар
26.08.2018 18:25 Відповісти
показати весь коментар
26.08.2018 18:27 Відповісти
Жаль конечно старушку. Ну что ей теперь посоветовать?
Наверное обратиться в суд, пасе или обсе, а еще лучше в оон с требованием вернуть свое имущество. Глядишь, лет так через 100 ей это таки удастся. Можно еще заодно попросить у других соседей чтобы они наложили санкции на проходимцев или вето
------------------
Нет это не цинизм по отношению к чужому горю - это ассоциативное сравниение.
Когда лично у вас (неважно каким путем) незаконно отобрали часть дома, вернуть его высшая справедливость иначе вы останетесь жалким бомжом без куска хлеба и никто вам не поможет.
Так и Донбас и Крым - это часть квартиры в которой мы все живем, которое наглое ху#ло у нас отобрало и которое надо вернуть.
показати весь коментар
26.08.2018 18:32 Відповісти
НЕТ ЕСТЬ БОЛЕЕ ДЕЙСТВЕННЫЙ СПОСОБ ВЗЯТЬ ДЕНЬГИ У ПЕЦИ И ГРОЙСМАНА..
1.Пояснение- уголовные дела- которые не расследовала полиция... так как ее реформировал Порошенко своей реформой можно на глазок 50.000 Евриков спокойно уже кинуть на счеты..
2. Пояснение нотариусы и реестры нотариус сегодня государственный регистратор, т.е. он типа проводит нотариально удостоверяет сделку и тут же вносит в Реест имущественных прав новые данные про нового собственника (нотариус там в теме на 500% как бы главарем не оказался) тут Грановский хоть и нардеп упустил момент...
3. а какой пакет документов был предложен и подложен в банк, который проводил на бумаге перечисление денег по открытому счету, за куплю продажу все сделки ТОЛЬКОЧ ЕРЕЗ БАНК.... там ведь старушка типа поставила роспись под Договором с банком на открытие и обслуживание счета и снятие денег, движение денег по нему.. и вот вам ответ- для мудаков из МВД, если старушка получает пенсию в банке, то вряд ли тождественный банк настоящей карточки пенсионной и тому- что со счетом на гроши за типа проданную квартиру, если получает пенсию на почте- опять же почерковедческая эспертиза ведомостей на пенсии по почте и в банке и вовсе раз два и вывод-- подделка..и все.. А с Минюста как такого, что выдает Лицензии нотариусам и контролирует их и как собственник Реестра имущественных прав на квартиру еще + 50.000 Евриков вот вам и даже больше, чем украли мошенники.. уверяю вас там не ряженные сидят, а полицейские, мусарня и нотариусы и чиновники из ЖЭК те кто умыкнул квартиру старушки... (Привет Кличко и мэру Киева и еще + 50.000 Евриков с Кличка).. так что с бандитами только по бандитски- перевод на язык цифирей.. когда поймут, что дешевле вернуть- вернут, и все сами и за собой говно и почистят...
показати весь коментар
26.08.2018 19:12 Відповісти
+ видавали нові документи на основі підробленого паспорту!
показати весь коментар
26.08.2018 19:28 Відповісти
Ведь все просто, и расследовать это дело можно за два, три дня. Страшно в таком государстве жить, все когда-то старые будут и беззащитные, зато мы всю жизнь чего-то все время должны этому государству, которое плюет на защиту обычных граждан. С денюжкой ты человек, без денюжки ты какашка, как-то так
показати весь коментар
26.08.2018 21:07 Відповісти
В нашей стране есть все благоприятные условия для мошенничества:
1) пожилой и беспомощный человек
2) полное бездействие и отсутствие надлежащей реакции полиции
3) дороговизна и отсутствие денег на защиту своих прав
показати весь коментар
26.08.2018 22:23 Відповісти
ЖЭК тоже проверить не мешало бы.
показати весь коментар
26.08.2018 18:38 Відповісти
там можно просто сажать сразу
показати весь коментар
26.08.2018 18:53 Відповісти
Какой-то мутняк. Две квартиры в самом центре Киева. Бабушка жила с племянником Русланом. А Руслан во вторую квартиру ваще не заходил и там поменяли дверь и замок. Но есть внук Анзори Джикия. Короче, то ли Руслан кинул Анзори на квартиру, то ли Аваков. И тут помочь бабушке и Анзори взялся сам депутат БПП!
показати весь коментар
26.08.2018 18:40 Відповісти
Похоже бабуля много кому "продавала" свою квартиру! В том числе грановскому.
В конце-концов, кто-то решил довести процесс покупки до конца или дали больше грановского - вот бабуля и имитирует избиения и провалы в памяти
показати весь коментар
27.08.2018 07:55 Відповісти
аваковские , больше не кому .
показати весь коментар
26.08.2018 18:50 Відповісти
у нас и банки мошенники и трусняки
ничего удивительного
показати весь коментар
26.08.2018 18:53 Відповісти
Мусорня как обычно с народом.
показати весь коментар
26.08.2018 19:02 Відповісти
не с тем народом)))
показати весь коментар
26.08.2018 19:07 Відповісти
это не новость, а реалии...сильный жрет слабого и ослабленного, банальная проза нашего зоопарка, так сказать...
показати весь коментар
26.08.2018 19:10 Відповісти
Поліція звичайно нічого не робила, але хтось на цю бабцю навів цих рейдерів. І якщо цифра у паспорті підроблені, то повернути квартиру шанси є.
показати весь коментар
26.08.2018 19:12 Відповісти
Да конечно шанс есть. Будет бабка годами по судам судиться пока ласты не склеит или ей не помогут. Не понимаю, почему если сделка не законная не вернуть хозяйке ее квартиру, а кто незаконно ее приобрел пускай сам судится. По крайней мере с автомобилями так и делают, в первую очередь угнанный автомобиль отдают владельцу или в крайнем случае арестовывают на штрафстоянку но никак не оставляют ее угонщику чтобы он катался пока хозяин будет годами в суде доказывать что он не олень.
показати весь коментар
26.08.2018 20:30 Відповісти
С каких это пор бурдюк переполненный дерьмом озаботился гражданами? Не иначе как знакомых обнесли, так поделись своим добром которое ты с пицюней наворовал, с тебя не убудет.
показати весь коментар
26.08.2018 19:25 Відповісти
Всегда это был ментовско-прокуроский бизнес.
показати весь коментар
26.08.2018 20:09 Відповісти
Когда уже будет закон что одинокие и престарелые а так же психически не здоровые люди имущество переписывать и продавать должны только с участием участкового, нескольких соседей-свидетелей и других органов. Ето далеко не еденичные случаи когда отбирают у немощных крышу над головой.
показати весь коментар
26.08.2018 20:26 Відповісти
Частная собственность должна защищаться похлеще яиц президента , только тогда будет порядок .
показати весь коментар
26.08.2018 20:30 Відповісти
доя этого нужна частная армия, иначе в Украине
шансов нет
показати весь коментар
26.08.2018 20:53 Відповісти
неужели Грановский будет добиваться справедливости ?
что случилось ?
показати весь коментар
26.08.2018 20:52 Відповісти
смелый шаг, так можно из БПП вылететь за нарушение партийных устоев
показати весь коментар
26.08.2018 20:55 Відповісти
Повезло бабушке что у Грановского разгрузочные дни, мясо с кровью в его меню отсутствует, до сентября наверно...
показати весь коментар
26.08.2018 21:00 Відповісти
Але ж паскудство... ....В той час коли одні украінці гинуть щодня на Донбасі , інші украінці віджімають у бабусь квартири ..
і особисто мені по барабану чия то квартира насправді..
показати весь коментар
26.08.2018 21:20 Відповісти
Вот пусть грановский и поможет этой бабушке, хоть одно доброе дело сделает в своей жизни. Нет, ну в самом деле, НЕЛЬЗЯ ЖЕ ВСЕ ВРЕМЯ ТОЛЬКО ГРАБИТЬ НАШ НЕСЧАСТНЫЙ НАРОД.
Хотя бы перед выборами пусть бы повел себя по-человечески.
показати весь коментар
26.08.2018 21:28 Відповісти
угу..поможет.. не для того он самопиаром занялся, чтоб каким-то бабушкам помогать
показати весь коментар
26.08.2018 22:05 Відповісти
А шо Юля говорит поэтому вопросу?Шахраї відібрали квартиру в літньої киянки, - нардеп - Цензор.НЕТ 9330
показати весь коментар
26.08.2018 22:27 Відповісти
простіше кажучи, тільки самосуди зможуть щось зробити.... але ми будуємо "демократію" упс. невже це і є демократія???
показати весь коментар
26.08.2018 23:23 Відповісти
Забагато прокацапськоі мразоти в коментарях !
показати весь коментар
26.08.2018 23:39 Відповісти
?
показати весь коментар
27.08.2018 00:17 Відповісти
"Приходила сама потерпіла" - стандартна фраза усіх чорних нотаріусів. "Нотаріус пояснила, що заявник сам особисто приходив до нього" - типова фраза корумпованих мусорів для закриття або невідкриття кримінального провадження. Віджим квартир як нотаріально-прокурворсько-мусарсько-суддівський бізнес прибутковий і зустрічається часто.
показати весь коментар
27.08.2018 13:16 Відповісти
Сумніви щодо укладання нотаріальної угоди? Мене ошукати неможливо!
Ви вирішили придбати квартиру, ріелтори запевняють Вас у прозорості угоди, юристи гарантують Вам законність операції, нотаріус стверджує, що відсутні підстави для відмови в укладанні договору, але все ж при цьому Ви не впевнені в своїх намірах, тоді Вам до мене.
Кожна десята квартира, яка продається на вторинному ринку міста Києва, має ознаки шахрайських дій або несе в собі ризики, що згодом можуть стати підставами для визнання нотаріальної угоди недійсною. Право добросовісного набувача наразі нівельовано, Ви ризикуєте, навіть якщо Ви вже третій власник в історії квартири, що вибула з власності першого власника внаслідок шахрайських дій.
Я вирізняю аферу, шахрайство, побутове рейдерство як різні за своїми ознаками злочини проти власності. Самих же кримінальних схем, стосовно природи виникнення цих злочинів-сьогодні сотні, і вони постійно вдосконалюються.
Чому Вам слід звернутися саме до мене? Тому, що я єдиний, вузькопрофільний фахівець у цьому напрямку, чиє прізвище відоме широкому загалу, і вже тільки сама моя участь у супроводі Вашої угоди, відбере бажання у шахраїв ошукати Вас.
Ціна моїх послуг від 300 доларів, в залежності від складності підтвердження юридичних фактів та їх чисельності. Мій телефон: 0500219026
Сторінки у Фейсбук: «Афера в деталях» , «Анатолій Остапенко» , «ГО Печерська Варта» - протидія шахрайству з нерухомістю.
показати весь коментар
28.04.2019 17:25 Відповісти