9613 відвідувачів онлайн

В олігархічному міжсобойчику є сценарій, коли президентом ставлять Тимошенко, спікером - Медведчука, прем'єром - Бойка, - Гриценко

Анатолій Гриценко заявив про наявність сценарію на майбутні вибори, за яким президентом ставлять Тимошенко, спікером - Медведчука, а прем'єром - Бойка.

Про це в інтерв'ю "Гордон" заявив екс-міністр оборони, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, передає Цензор.НЕТ.

"Не тільки YouTube та Facebook забивають брехнею про мене та мою сім'ю. Мені зателефонували знайомі, виявляється, в одному з великих торгово-розважальних центрів Києва, куди вони прийшли відпочити вихідного дня, на екранах потоком ішли дві реклами: "Нового курсу" Тимошенко і тут же мочилово мене. Людям навіть відпочити не дають спокійно. Щодо дискредитації мене працює два штаби, точніше, дві людини - Порошенко і Тимошенко, а Коломойський - лише інструмент. Він симпатизує Юлії Володимирівні Тимошенко, про що відкрито сказав. ... Я з ним не знайомий, ніколи не спілкувався, жодних справ із ним взагалі не мав. Ще раз: за інформаційною кампанією проти мене стоїть двоє людей - Порошенко П. О. і Тимошенко Ю. В", - заявив Гриценко, відповідаючи на запитання про інформкампанію проти нього.

"У неї дуже високий антирейтинг, якщо ми з Тимошенко виходимо до другого туру, шансів перемогти у неї немає. Зовсім. Точка. Це знають і вона, і її штаб. Але їхня "робота" щодо моєї дискредитації не дасть результату, не вплине на мій психологічний стан. Навпаки, надає драйву і ще більшої впевненості", - додав політик.

"Я тут народився. На відміну від багатьох, хто нині претендує на посаду президента, я не розглядаю Україну як територію для заробляння, не будую вілли за кордоном, не буду нікуди тікати на запасні аеродроми. Я тут народився, тут і помру. Це наша і моя країна. Тож усюди, де можу докласти зусиль, буду докладати і буду боротися. Я не даремно вам казав, що це справа не особистих амбіцій, вирішується доля країни. Уже тепер в олігархічному міжсобойчику, не без зовнішньої участі, є сценарій, за яким президентом ставлять Тимошенко, спікером - Медведчука, а прем'єром - Бойка", - розповів Гриценко.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, кого він має на увазі, кажучи про "зовнішню участь", Гриценко відповів: "Росію плюс частину західних партнерів, які близькі до згоди з таким сценарієм. Тільки тому, що втомилися боротися за нас там, де ми самі за себе не хочемо боротися. Ті, кого влаштовує цей сценарій, можуть голосувати за Тимошенко, Бойка, Рабіновича і так далі. Цей сценарій, загалом, влаштовує і Порошенка. Він зі згаданими легко домовиться про свої прибутки, про захист себе особисто. Але не складається зі сценарієм - моє прізвище в бюлетені їм заважає, кістка поперек горла".

Топ коментарі
+46
А ты там министр обороны????
показати весь коментар
29.08.2018 12:54 Відповісти
+34
к сожалению , под выборы Гриценко имеет исключительный талант спалить свой рейтинг, это у него никто не отберет. Зубы человеку даны еще и для того,чтобы иногда за ними держать язык, тем более если он начинает вывозить полнейшую чушь.
показати весь коментар
29.08.2018 13:06 Відповісти
+31
В олигархическом междусобойчике есть сценарий, когда президентом ставят Тимошенко, спикером - Медведчука, премьером - Бойко, - Гриценко - Цензор.НЕТ 4070
показати весь коментар
29.08.2018 13:08 Відповісти

Завантаження...