9062 відвідувача онлайн
10 140 233

Без співпраці з МВФ Україну чекає дефолт, - Міклош

Без співпраці з МВФ Україну чекає дефолт, - Міклош

Головний економічний радник прем'єр-міністра Гройсмана, колишній глава мінфіну Словаччини вважає, що в передвиборчий період Україні важливо продовжити співпрацю з МВФ.

Про це Іван Міклош заявив в ефірі Громадського, повідомляє Цензор.НЕТ.

Економіст зазначив, що Україні вже вдалося багато чого досягти. І перед виборами важливо зберегти ці досягнення.

"Це макрофінансова стабільність. Для цього потрібно зберегти і продовжити програму Міжнародного валютного фонду. Без продовження співпраці з МВФ буде провал, буде дефолт. Це було б дуже-дуже погано", - підкреслив Міклош.

Колишній міністр Словаччини підкреслив, що перед виборами необхідно продовжувати реалізовувати реформи, зокрема, в правоохоронних органах і сфері верховенства права. Після виборів Україна має також продовжити реформи - вважає Міклош.

"Потім, я думаю, в України буде дуже гарне майбутнє", - резюмував експерт.

Нагадаємо, місія МВФ перебуватиме в Києві з 6 по 19 вересня. Раніше стало відомо, що Нацбанк планує отримати транш МВФ до кінця осені.

Нагадаємо, з липня 2017 року Україна перебуває в складному переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом щодо газового питання. МВФ наполягає на підвищенні ціни газу для населення, яке, за різними оцінками, може становити від 30% до 60%. Прем'єр-міністр України раніше вказував на невиправданість такого різкого підвищення.

Топ коментарі
+22
Петя тоже нормально взял.
показати весь коментар
29.08.2018 23:17 Відповісти
+22
Ты эту картинку себе затусуй в очко. Что там с остатками на счетах. Рехформаторы кредиты по несколько раз на месяц берут под не понятные проценты, с обязательством выплатить через 200 дней, то есть до выборов, а там хоть трава не расти
показати весь коментар
29.08.2018 23:26 Відповісти
+17
Без сотрудничества с МВФ Украину ждет дефолт, – Миклош - Цензор.НЕТ 8547
показати весь коментар
29.08.2018 23:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Міклош поки ти не зрозумієш що гроші які дає твій МВФ ідуть прямиком в бездонні кишені тих котрі довели цю далеко не бідну країну до дефолту доти ситуація буде тільки погіршуватись і Україна вже незабаром перестане існувати як незалежна держава тому що краща половина населення звідси просто виїде а решта вимре з голоду а земля без людей вже не країна. А може твоє МВФ разом з шоколадною бандою того і добиваєтесь - людей не буде землю в аренду китайцям а самі в "шоколаді"???
показати весь коментар
30.08.2018 08:32 Відповісти
Экономисты, объясните мне ситуацию) Если собственник товара повысит его стоимость на 100%, то он из этих денег заплатит налог государству 20%, а остальные деньги растворятся в его карманах Государство эти 20% отдаст МВФ за долги. Т.е. есть выбор - или я плачу на 100% больше собственнику и он платит налог государству или я плачу 20% напрямую государству в виде ,допустим налога на кредиты МВФ, а собственник товара сидит ровно.Извините за дилетантство, но я никак не пойму каким образом деньги полученные от меня олигархами помогут вернуть кредиты, если по большей части они или скрывают прибыли или мутят с налогами.
показати весь коментар
30.08.2018 08:36 Відповісти
Коли прем'єркою була "мама української корупцій", як Юлю назвав Гройсман, то лише за 7 її місяців 2005го в Україну зайшла рекордна кількість інвестицій, справжніх інвестицій, не з Кіпру. А щось за пана Гройсмана, який обіцяв "показати нам, як треба керувати", інвестори тікають з країни і країна на межі дефолту. А як же баржі з кавунами, пане Володимире?
показати весь коментар
30.08.2018 08:42 Відповісти
А якщо дивитись не лише на продаж Криворіжсталі, а на подальші "успіхи" урядування капітельманши, то ніяких потоків "стрємітєльним дамкратом" закордонних інвестицій не спостерігається.
показати весь коментар
30.08.2018 13:33 Відповісти
Юля Криворіжсталь тільки реприватизувала, а гроші на рахунок поступили вже Єханурову у Жовтні, коли Юля була у відставці. Тож 40 млрд. інвестицій прийшли без врахування Криворіжсталі. Юля зробила економіку прозорою, прибрала схеми з Вільними економ зонами, закрила корупцію на митниці і інвестор пішов в Україну
показати весь коментар
30.08.2018 16:07 Відповісти
Тупа брехня партєйного бота
показати весь коментар
30.08.2018 16:13 Відповісти
В Украине дефолт будет в любом случае, так зачем затягивать то, чего не миновать.
При фашистских порядках, которые навязывают иностранцы, МВФ, многие тысячи украинцев умрут, тысячи выедут из Украины, а чтобы достичь уровня жизни при Януковиче, понадобится уже не 20 лет, а лет 30.
Мало того, что Украина самая бедная страна Европы, мало того, что россия лезет войной, так на Украину с другой стороны напали фашисты МВФ и буквально истребляют украинский народ.
показати весь коментар
30.08.2018 08:57 Відповісти
А не пошел бы ты *****, кацапский пропагандон?
показати весь коментар
30.08.2018 17:59 Відповісти
Сам иди, гнида фашистская МВШная.
показати весь коментар
30.08.2018 18:21 Відповісти
"Фашистская" говоришь, ватничек? Или комуняка недобитая))? Терминология у тебя прямо из кисельсми))).
показати весь коментар
30.08.2018 18:39 Відповісти
Кисельсми не смотрю в отличие от тебя фашик.
показати весь коментар
30.08.2018 18:44 Відповісти
Доморощенный ватничек. Кацапоид? На відмінність від тебе, ватничку, українці частіше використовують слово РАШИСТИ. "Хвашисти" - це мабуть про українську "хунту" і "каратєлєй". Тобі на срувесну. Тобто пестуй туди
показати весь коментар
30.08.2018 18:50 Відповісти
Це ж треба, живу в Україні і не знав, як треба називати таких як ти.

Как по мне, то такие как ты, которые поддерживают МВФ, обыкновенные фашисты.
Сколько еще нужно вам уничтожить украинцев, сколько еще нужно разорить украинцев, пока не угомонитесь, а фашик?
показати весь коментар
30.08.2018 19:06 Відповісти
И какие страны стали богатыми, после сотрудничества с МВФ ?
показати весь коментар
30.08.2018 08:58 Відповісти
А вы знаете размеры госдолга США))?
показати весь коментар
30.08.2018 18:40 Відповісти
Из гугла: Размер госдолга сша

Около 5 трлн составляет долг перед иными государствами, из которых по 1,3 и 1,1 трлн - перед Китаем и Японией соответственно. На 8 февраля 2016 годагосдолг США составлял 19,010 трлн долларов. На 1 сентября 2016 года 19,500 трлн долларов.
показати весь коментар
30.08.2018 18:42 Відповісти
И мы не будем отдавать?
В США госдолг и годовой ВВП примерно одинаковы.
показати весь коментар
31.08.2018 11:17 Відповісти
Я помню, как Ющер в далёком 2004-м обещал вывести все 55% экономики из тени.Что изменилось за 14 лет?-Ничего.Что мешает нынешнему безальтернативному, однотуровому, успешно проведшему 144+ реформы, поборовшему коррупцию, создавшему с нуля армию, продавшему весь бизнес и восстановившему брусчатку на Крещатике, а также сотворившему, восстановившему и т.д, и т.п гаранту, имеющему АБСОЛЮТНУЮ власть в Украине, вывести экономику из тени? А я сам и отвечу: мешает то ,что он на своём частном 5-м канале часть зарплаты сотрудникам платит В КОНВЕРТАХ! Карл, о чём может идти речь???
показати весь коментар
30.08.2018 09:16 Відповісти
Дело не в сотрудничествe с МВФ, дело в неэффективности управления и нецелевом использовании средств. Вместо развития экономики - в оффшоры, по карманам, на поддержание власти. Так эти средства не выполнят свою функцию, не приведут к развитию новых сфер бизнеса, росту ВВП и т.д., а просто прожрутся сракорылыми барыгами на Мальдивах и Сейшелах, а Укpаину таки да будет ждать дефолт.
показати весь коментар
30.08.2018 09:30 Відповісти
Вот все кричат про дефолт, а это гиперинфляция, остановка банков... Вы ж предупреждайте если надумали дефолт, я ж потом дешевле заплачу за коммунальные, но на самом деле на дефолте пострадают самые не защищенные... Вы готовы на время кризиса обеспечивать помощь 13 млн. пенсионеров... период, пока не будут работать банки и будут переговоры и аудит, кому-то нужно будет помогать всем незащищенным, а к этому нужно как минимум иметь продуктовые резервы на пару месяцев. А они есть? Опять волонтеры?
показати весь коментар
30.08.2018 09:43 Відповісти
Кому скиглим, пане Віталію? Ви за кого голосували у Травні 2014го?
показати весь коментар
30.08.2018 10:40 Відповісти
Ни за кого. Я переселенец из Киева на дачу и таких очень много знаю, никто не едет голосовать, если далеко его избирательный пункт. Хотя жена ездила, совместив с делами. Но я даже не спрашивал за кого она отдала голос, у нас политика дома не обсуждается.
показати весь коментар
30.08.2018 11:32 Відповісти
ДЕФОЛТ?......страну ждет дефолт даже если гройсмойша получит этот злополучный транш.
Из услышанного от одного киевского чиновника...….В Украине такого масштаба грабежа страны НЕ БЫЛО не при одном правительстве...вывозят ВСЕ.
Прежде,чем давать бабло,МВФ должно провести независимый аудит.
Гройсмойша в курсе,НО сделать ничего не может,потому с него спала вся спесь базарного "воротилы".
показати весь коментар
30.08.2018 10:26 Відповісти
Ліквідаційна комісія "Шпигун Лоліта і Ко" успішно працює
показати весь коментар
30.08.2018 10:38 Відповісти
Да не очкуйте, не будет никакого дефолта. До выборов уж точно. Вот после выборов, если победит Вона и начнёт "договариваться" с пуйлом - дефолт очень даже возможен. Т.к. в этом случае МВФ деньги давать 100% перестанет, по указке из США.
показати весь коментар
30.08.2018 11:18 Відповісти
Нашим однотуровим реформаторам потрібна лише одна порада - місце для параши.
показати весь коментар
30.08.2018 10:36 Відповісти
а без тотальной коррупции Украину ждет стремительное развитие и процветание...
показати весь коментар
30.08.2018 11:01 Відповісти
"Без співпраці з МВФ Україну чекає дефолт, - Міклош"
Це правда.
показати весь коментар
30.08.2018 17:34 Відповісти
Натомість МВФ підтримує реформи. Коли проводяться реформи профіт держави завжди дуже малий. Це закон.
показати весь коментар
30.08.2018 18:45 Відповісти
Так,дякую американцям що вони допомагають підтримувати темп реформування країни.Коли сусідні країни активно реформувалися в дев"яностих ,українці свідомо чи ні обирали собі депутатів комуністів, вітренківців та інших адептів "русского мира" яким потрібно було прив"язати українців до москви.Тому наші сусіди вже в ЕС та НАТО а ми маємо те, що обирали раніше. Реальні реформи почалися недавно,за три роки багато зроблено, але попереду ще дуже багато роботи,головне не змінювати курс країни,тоді все в нас вийде.
показати весь коментар
30.08.2018 19:34 Відповісти
Сторінка 3 з 3