12211 відвідувач онлайн
2 291 16

У новому епідсезоні в Україні очікується три штами вірусу грипу, - МОЗ

У новому епідсезоні в Україні очікується три штами вірусу грипу, - МОЗ

У новому епідсезоні в Україні прогнозують три штами вірусу грипу: Мічиган, Сінгапур, Колорадо.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОЗ.

"Епідсезон захворюваності на грип розпочнеться з жовтня 2018 року та триватиме до травня 2019 року. Згідно з опублікованим прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірусами, які ймовірно будуть циркулювати в Україні у новому епідсезоні, є: вірус, подібний A/Michigan/45/2015 (H1N1) pdm09; вірус, подібний A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016 (H3N2); вірус, подібний B/Colorado/06/2017", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначають, що кожен українець зможе придбати вакцину в аптеці за свій рахунок і зробити відповідні щеплення в закладі охорони здоров'я. Вакцини будуть доступні в аптеках протягом місяця.

Згідно зі статистикою, щорічно в Україні реєструється близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких становлять захворювання на грип та ГРВІ. Водночас вакцинація проти грипу залишається дуже низькою (0,5% протягом останніх 3 років).

Топ коментарі
+1
Що там з кіром, вакцинами від сказу і гадюк? А кажуть, що буде ще й дифтерія. Хто в курсі розкажіть.
показати весь коментар
30.08.2018 00:21 Відповісти
+1
Українці найбільше ненавидять Уляну Супрун, - дослідження http://vgolos.com.ua/news/ukraintsi_naybilshe_nenavydyat_ulyanu_suprun__doslidzhennya_330875.html
показати весь коментар
30.08.2018 00:21 Відповісти
+1
Забыли сообщить, что в новом эпидсезоне в Украине прогнозируют и старый штамм вируса Супрун
показати весь коментар
30.08.2018 00:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що там з кіром, вакцинами від сказу і гадюк? А кажуть, що буде ще й дифтерія. Хто в курсі розкажіть.
показати весь коментар
30.08.2018 00:21 Відповісти
....про які вакцини ви говорите,йде потужна медреформа!!!Біжіть в аптеку бо через місяць вакцину сховають!!!
показати весь коментар
30.08.2018 08:38 Відповісти
Українці найбільше ненавидять Уляну Супрун, - дослідження http://vgolos.com.ua/news/ukraintsi_naybilshe_nenavydyat_ulyanu_suprun__doslidzhennya_330875.html
показати весь коментар
30.08.2018 00:21 Відповісти
Забыли сообщить, что в новом эпидсезоне в Украине прогнозируют и старый штамм вируса Супрун
показати весь коментар
30.08.2018 00:49 Відповісти
реформаторов никто не любит, лет через сто будут печататься банкноты с ее изображением,когда станет ясно, что именно она стала поворотным механизмом от совковой медицины в худшей ее редакции к прогрессивной.
показати весь коментар
30.08.2018 03:40 Відповісти
скорее не тот случай..
показати весь коментар
30.08.2018 06:49 Відповісти
Через 100 років банкнот не буде
показати весь коментар
30.08.2018 13:52 Відповісти
В новом эпидсезоне в Украине ожидается три штамма вируса гриппа, - Минздрав - Цензор.НЕТ 3208
показати весь коментар
30.08.2018 00:22 Відповісти
А Кузя так і стоїть на припоні...
показати весь коментар
30.08.2018 00:25 Відповісти
бабло готовьте.... насекомые...... мля, как я люблю свою страну..., но, после 14 го... это пипец......
показати весь коментар
30.08.2018 01:09 Відповісти
Хуже вируса Супрун в Украине не было!!!!!!!
показати весь коментар
30.08.2018 01:36 Відповісти
"Кагор" от всего, так коммуняки пели в 1986м.
показати весь коментар
30.08.2018 04:34 Відповісти
Ага . Лопоухой из Сороса сказали, что продавать .
показати весь коментар
30.08.2018 07:13 Відповісти
ще літо не закінчілося а пісдрав вже почав як завжди лохів на бабло розкручувати розказуючі про нові штами трипєру радше скажіть що там с ботулізмом люди продовжують гинути...
показати весь коментар
30.08.2018 07:19 Відповісти
Уже америкосы вывели,в Украине распылять будут как на подопытных кроликах,ну-ну!Хто не подохнет,тот на бабло попадет!Одновременно реклама лекарств крутиться будет по всем каналам,фармация в очередной раз капусту срубит!
показати весь коментар
30.08.2018 07:36 Відповісти
"Утопия / Utopia" 2013 - 2014

https://youtu.be/_41j4cj0sC4?t=896