4163 відвідувача онлайн

В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018

В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018

На Львівщині в понеділок, 3 вересня, почнуться наймасштабніші спільні сухопутні навчання підрозділів Збройних сил України та військових підрозділів іноземних держав Rapid Trident 2018.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу ЗСУ, опублікованому в Facebook.

"У понеділок, 3 вересня 2018 року, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область) відбудеться відкриття найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних сил України та армійських підрозділів іноземних держав", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше міжнародні навчання за участю військових України та НАТО стартували в Грузії.

В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018 01

Топ коментарі
+13
швидкий тризуб полює на мокшанського півника
показати весь коментар
03.09.2018 08:38 Відповісти
+10
В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018 - Цензор.НЕТ 6866
показати весь коментар
03.09.2018 09:26 Відповісти
+6
Хорошее название. Созвучно и с нашим гербом, и с ударными баллистическими ракетами США.
показати весь коментар
03.09.2018 08:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
швидкий тризуб полює на мокшанського півника
показати весь коментар
03.09.2018 08:38 Відповісти
Хорошее название. Созвучно и с нашим гербом, и с ударными баллистическими ракетами США.
показати весь коментар
03.09.2018 08:40 Відповісти
В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018 - Цензор.НЕТ 3909
... костры рябин)))
показати весь коментар
03.09.2018 08:42 Відповісти
А выезд "на натуру" будет?
показати весь коментар
03.09.2018 08:52 Відповісти
больше учений хороший и разных
показати весь коментар
03.09.2018 09:03 Відповісти
Отличненько, опыт бить рашисткую гадину плечом к плечу с иностранными войнами незаменим для наших солдат, так сказать построение коммуникаций совместных действий!
показати весь коментар
03.09.2018 09:04 Відповісти
Війська НАТО знаходяться на території країни на законних підставах.
Це відповідь мокшанам на нарощування формувань на сході.

Крім того хай гадають, що і скільки залишиться після навчань.
показати весь коментар
03.09.2018 09:14 Відповісти
В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018 - Цензор.НЕТ 6866
показати весь коментар
03.09.2018 09:26 Відповісти
))) путіна наврядчи можна назвати величкою ***** )) чортів скунс смердючий )
показати весь коментар
03.09.2018 10:04 Відповісти
Все-таки ты 3.14здишь ! Я только , что проверил на переводчиках яндекса и гугла, так там слово "putin" с испанского на русский переводится,как Путин либо путин и других вариантов НЕТ ! А остальные слова ты правильно перевел , так что не надо простых людей вводить в заблуждение !!!
показати весь коментар
03.09.2018 11:04 Відповісти
Английский:
Dumbass - тупица
показати весь коментар
03.09.2018 16:14 Відповісти
Лучше бы на Донбасе учения полномасштабные...
показати весь коментар
03.09.2018 09:50 Відповісти
Хочешь полномасштабной войны и воевать с дивана?
показати весь коментар
03.09.2018 10:05 Відповісти
Мы знакомы? Полагаете, что задавая странные вопросы человеку, которого не знаете - стиль жизни уважающего себя?
Объяснять не буду. Донбас, аки Львовская область - территория Украины, которая может проводить учения там, где заблагорассудится. Точка.
показати весь коментар
03.09.2018 10:35 Відповісти
Зачем провоцировать неадекватную обезьяну (паРашу) с гранатой учениями вблизи ее границ?
показати весь коментар
03.09.2018 10:52 Відповісти
птн пнх
показати весь коментар
03.09.2018 10:07 Відповісти
вдалого полювання, хлопці ))))
показати весь коментар
03.09.2018 10:02 Відповісти
Ординські ЗМІ назвали причину витоку повітря на космічному кораблі «Союз»

-Причиною розгерметизації космічного корабля «Союз МС-09» стала помилка при виробництві... При виробництві корабля «Союз» просвердлили зайвий отвір в корпусі, який після виведення на орбіту і стикування з МКС став причиною витоку повітря, з'ясувало «РІА Новини». У «Роскосмосі» заявили, що робити висновки поки рано
Про це повідомляє «РІА Новини» з посиланням на два джерела в ракетно-космічній галузі.

І про це повідомили не "бендерівські" ЗМІ, а РБК..... https://www.rbc.ru/society/03/09/2018/5***********************?from=newsfeed
показати весь коментар
03.09.2018 11:14 Відповісти
В Україні сьогодні стартують масштабні військові навчання Rapid Trident-2018 - Цензор.НЕТ 8303