9609 відвідувачів онлайн

Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи

Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи

Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Петро Порошенко, Вадим Рабінович, Юрій Бойко, Володимир Зеленський, Олег Ляшко та Святослав Вакарчук лідирують у президентському рейтингу.

Про це свідчать дані опитування, проведеного в серпні Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно із Центром Разумкова, передає Цензор.НЕТ.

"Переважна більшість громадян (70%) планує взяти участь у виборах Президента України, тоді як не бажають брати такої участі 23% (на 6% більше, ніж у травні цього року). Решта респондентів щодо своєї участі ще не визначилася. Серед регіонів суттєво відрізняється Донбас, де 36% опитаних не мають наміру брати участі у виборах. Основний аргумент відмови від участі у виборах – відсутність кандидата, за якого варто було б проголосувати (так вважають 30% тих, хто не має наміру брати участі у виборах). Особливо виражений цей мотив на Заході (52%) та на Донбасі (52%). У цьому питанні регіон Донбасу суттєво відрізняється від решти: основною причиною відмови від виборів у мешканців цього регіону є невіра, що вибори будуть проведені чесно (62% серед тих, хто не має наміру голосувати) та взагалі відсутність інтересу до політики (42%)", - йдеться в результатах дослідження.

"Серед кандидатів на президентську посаду останнім часом суттєво зріс рейтинг Юлії Тимошенко: серед респондентів, які мають намір брати участь у виборах – з 13,3% у травні до 17,8% у серпні. Далі йдуть Анатолій Гриценко – 8,4%, Петро Порошенко – 7,9%, Вадим Рабінович – 6,7%, Юрій Бойко – 6,4%, Володимир Зеленський – 6,1%, Олег Ляшко – 5,8%, Святослав Вакарчук – 5,6%. Суттєво менший відсоток набрав вибір "інший кандидат" – із 9,7% у травні до 3,7% у серпні. Існують певні відмінності в підтримці кандидатів у різних регіонах. Два кандидати – Юлія Тимошенко та Петро Порошенко - мають підтримку майже в усіх регіонах України (Порошенко – за винятком Сходу). Анатолія Гриценка, Святослава Вакарчука підтримують переважно на Заході та в Центрі, а Вадима Рабіновича та Юрія Бойка – на Півдні, Сході та Донбасі). Олег Ляшко має кращі результати в Центрі та на Півдні, а Володимир Зеленський – на Півдні та Донбасі. Помітна тенденція більшої підтримки Бойка, Рабіновича та Тимошенко серед старших вікових груп, а Вакарчука та Зеленського – серед молоді", - наголошується в результатах опитування.

Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи 01


Лише 37% виборців вважають свій вибір певного кандидата остаточним, ще 47% відповіли, що надають перевагу певному кандидату зараз, але ще можуть і передумати, а для 11% все може ще змінитися. Серед чинників, які найбільше впливають на вибір кандидата, найвагомішими були визнані: особисті якості кандидата (57%), попередня діяльність (43%) та програма і пропозиції (40%).

Більшість громадян (71%) підтримують проведення публічних дебатів між найбільш рейтинговими кандидатами: 38% вважають участь у таких дебатах обов’язковою і ще 34% – бажаною.

У чесність президентських виборів вірить лише 17% українців, ще 40% певні, що вибори будуть не дуже чесними, а 29% певні, що вибори будуть не чесними зовсім. У зміну ситуації на краще внаслідок президентських виборів вірить 34% громадян, майже стільки ж – 30% – певні, що нічого не зміниться, проте лише 11% прогнозують зміну ситуації на гірше.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова із 16 по 22 серпня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Топ коментарі
+40
Лидер фракции "Батькивщина" Юлия Тимошенко приняла участие лишь в 1% голосований Верховной Рады!

1. Тимошенко отсутствовала в зале ВР при голосовании за привлечение к уголовной ответственности, предоставление согласия на задержание и арест Надежды Савченко (которая прошла в Парламент по спискам ее политсилы).

2. Тимошенко не голосовала за Закон признании россии агрессором и деокупации Донбасса

3. Тимошенко не голосовала за Закон про виконання Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року

4. Тимошенко не голосовала за Законопроект о признании Героев Небесной Сотни!!!

Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабинович, Бойко, - первая пятерка опроса, - Деминициативы - Цензор.НЕТ 9872
показати весь коментар
04.09.2018 15:13 Відповісти
+36
Они не идут в Президенты, а Тимошенка ломится, почувствуй разницу.
показати весь коментар
04.09.2018 15:20 Відповісти
+34
Если тимоха станет президентом, то Майдан-3 неизбежен, так как она будет нас в рашку тянуть
показати весь коментар
04.09.2018 15:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 8 з 8
Якщо "Антон" перейшов на образи - він програв дискусію вчисту.
показати весь коментар
05.09.2018 13:05 Відповісти
Я тільки хамлу відповів таким чином як віз заслуговує. А йулеботи один іншого підтримують. Це ви програли, бо перші перейшли на хамство.
Йулеботи від неможливості пішли в рознос, істерику і тупе хамство. Таке вже багато років властиве йулеботам. Я впевнений що я достатньо тут аргументів привів, що нормальні люди, не йулеботи, все зрозуміють. Тому достатньо. Виключу комп'ютер і займуся іншими справами.
показати весь коментар
05.09.2018 13:40 Відповісти
И самое интересное, что этот антон закатил истерику, нёс какую-то бездоказательную ахинею , которая теплилась в его воспалённом мозгу про Юльку, всех пообзывал , сейчас накинет боярышника и пойдёт спать.
Как все просто ...
показати весь коментар
05.09.2018 14:06 Відповісти
Лежачих бити заборонено))
показати весь коментар
05.09.2018 14:28 Відповісти
Сколько тебе платят, шваль сетевая?
показати весь коментар
26.09.2018 20:52 Відповісти
Я прочитал внимательно, у Антона все аргументировано и адекватно. Это вы - юлькина агентура истерику подняли. Да у вас и не может быть никаких аргументов. Все какая то болтовня и взаимная поддержка. Сколько бы вы не старались, ваша богиня президентом не будет.
показати весь коментар
05.09.2018 17:21 Відповісти
Будет Юля президентом , будет !
Сколько бы вы и ваши вафельные рыги здесь не истерили .
показати весь коментар
05.09.2018 17:43 Відповісти
даёшь Тимоху в президенты , всё равно уже писдец....! чем не слоган
показати весь коментар
05.09.2018 12:04 Відповісти
Це той Андрій, якому "впатлу" піти проголосувати, вже надрукував двадцять десятий пост на цю тему
показати весь коментар
05.09.2018 12:08 Відповісти
есть по-лучше слоган-"выжели по-новому -не здохнете и по старому"
показати весь коментар
05.09.2018 15:56 Відповісти
Инструкция "Как определить юлебота"
1. Пишите что не поддерживаете Юлю.
2. Все кто назвал вас порохоботом (даже если вы не поддерживаете Порошенка), - юлеботы.
показати весь коментар
05.09.2018 14:02 Відповісти
Замість "юлєбот" коректно використовувати словосполучення "Юлін прихильник". Бо Юля нікому не платить за агітацію в мережах, бо не має адмінресурсу. Платять тільки ботам з держбюджету через мінстець за бруд на Юлю. Боти навіть можуть кинути для прикриття жменю лайна по Пєтє, йому гірше не буде, бо і так він весь з лайна. Але обов'язково, щоб летіло по Юлє
показати весь коментар
05.09.2018 14:35 Відповісти
Я считаю, "свидетель церкви святой Юлии" будет более политкорректно.

А вот эту вашу фразу "Юля нікому не платить за агітацію в мережах, бо не має адмінресурсу" долго исследовал на предмет наличия логики, но так и не нашёл. Каким образом отсутствие админресурса мешает платить за агитацию в сети?
показати весь коментар
05.09.2018 15:07 Відповісти
Уявляєте, скільки це треба грошей? Навіть справа не у самій оплаті за пости. Створити мережу агітаторів і правильно її скеровувати, управляти, не під силу якомусь одному політику без такої структури, як ціле міністерство(мінстець).
Про себе можу довести гарантовано, що не маю стосунків ні з Батьківщіною, ні з ким іншим. Бо і на Майдан один і другий я гроші вкладав свої(по тищі баксів в кожен), як і знаходивсь там за безкоштовно. Хіба, що годували нас, але ніхто не платив. Тож мені гроші за мою агітацію не потрібні. Достатньо мого переконання.
показати весь коментар
05.09.2018 15:50 Відповісти
Коли я вас читаю, мені іноді здається що - ви Юлія володимирівна, або хтось до неї наближених. Бо, іноді здається, що за юлю пише якась малолітня школота.
Але по справі: ви намагаєтесь переконати , що Юоя не платить за агітацію, але за агітацію на презеденські вибори партія "Батькивщіна" витрали більше всіх на свою агітацію. І я хочу запитати, звідки у "церковної миші" стільки грошей на реклами, білборди, агітаціїї і проплачування юлекремлеботів? Тільки не хочу чути про гроші партіїї.
І я впевнена, що ці рейтинги викладаються за гроші, як 25 кадр. Якщо постійно показувати рейтинги і агітацію тимошенко, людина може і повірить цій ..., не хочу навіть писати, що хочеться про неї сказати, але багато людей пам"ятають її дії, і справу Лазаренко. Такі самі люди є і в Європі і Америці.
І ще, у вас нема ніякого права ображати людину, яка має право висловлювати свою думку. А тимошенко була і буде людиною, яка тільки прагне влади. І ці всі рейтинги, брєд собачий.
показати весь коментар
05.09.2018 15:07 Відповісти
По порядку.
1. На президентських 2014го Юля не виставила ЖОДНОГО бігборда. І це дало такий низький результат. Бюджет компанії теж був чиненайменьший.
2. Рейтинги не можуть співпадати у всіх соцслужб, навіть, якщо якась служба і щось підтасовує. І чому ви дивуєтесь, що Юля має популярність? У 2010му за Юлю віддали голоси 12 млн українців. Реальних! ))
3. Лазаренко сидів у в'язниці в Америці, а Юлі гості Трампа аплодували стоячи. Чому?))
4. Це не Юля прагне влади, це я хочу Юлю бачити у владі, бо знаю, що окрім Юлі країну з прірви, куди її кинули абинеюльки, не витягне ніхто.
5. За те, що ви налили на мене брехні, я на вас не ображаюсь. Мабуть це у вас звичка така
показати весь коментар
05.09.2018 16:01 Відповісти
Но почему-то при ющенко,кучме,ей всегда давали заниженные рейтинги,а в итоге при голосовании, процент был намного больше.
показати весь коментар
05.09.2018 16:08 Відповісти
P. S.: Иван, неужели вы хотите сказать, что делаете всё это бесплатно?
показати весь коментар
05.09.2018 15:10 Відповісти
Звісно будь яка діяльність потребує матеріальних засобів. Навіть час кошує грошей. Але свою діяльність(як і інші агітатори за Юлю) я фінансую за свій рахунок. І говорю це прямим текстом. Чому? А тому, що у мене все пов'язане з тим, що буде з цією країною взавтра. І будь яку іншу діяльність, окрім, як участь у політичному житті країни, я вважаю помилковою, безсенсовою. Бо які плани можна будувати в країні, яка широким кроком рушить до катастрофи?
показати весь коментар
05.09.2018 15:42 Відповісти
Тогда вы ид**т, и не потому что агитируете не за деньги.
показати весь коментар
05.09.2018 18:33 Відповісти
Як п*** дв, так і нещастя...
показати весь коментар
05.09.2018 14:42 Відповісти
Истерикой "абынеюльков" удовлетворена.
показати весь коментар
05.09.2018 15:07 Відповісти
Гриценко с Тимохой во втором туре было бы неплохим вариантом. Огромный антирейтинг Воны почти наверняка потянет её на дно. Но Грыця так интенсивно поливают дерьмом (что юлеботы, что порохоботы), что шансы невелики. Боюсь, во втором туре, как всегда, придётся выбирать из двух сортов сами знаете чего.
показати весь коментар
05.09.2018 15:15 Відповісти
З Тохою є одне "але". Технічний Толян не хоче бути презом. Він навіть в Раду не хотів, роспустив штаби за три дні до виборів(люди були в шоці!). Відповідальність, всі критикують, треба працювати з ранку до вечора... Невдячна робота, якщо не крадеш. А українці сталі злі, можуть і посадити, ящо щось поцупиш.
А відтягнути у Юлі пару-трійку відсотків, Толя може і радий. Потім п'ять років на дівані.
Це Мостова його за вуха тягне, а Толі воно і даром...))
показати весь коментар
05.09.2018 16:09 Відповісти
а почему бы не проголосовать за родоначальника партии регионов и за высоко-поставленного чиновника во временна Януковича-министра экономики и ин.дел???...или за Народного депутата Украины с 1997 года, премьер-министра Украины в феврале-сентябре 2005 и декабре 2007-марте 2010, вице-премьера-министра Украины по вопросам топливно-энергетического комплекса...а ...народ? пущай попробуют,дайти им шанц...кто..что..в смысле долб...бы?да пошел ты урод..народ то у нас умный-выберет кого нужно...
показати весь коментар
05.09.2018 15:17 Відповісти
Ви вважаєте, що за Тимошенко,яка яка має тільки свої газові інтереси разом з росією; за Гриценка, при якому була розпродана вся воєнна техніка і розпущена армія; за бойко , який теж прагне тільки до росії - адекватна людина буде голосувати, да ніколи. Ці рейтинги - накрутка, яка грає на психиці людей.
І не треба мене називати " порохоботом". В нашій країні партіій більш ніж багато.
показати весь коментар
05.09.2018 15:21 Відповісти
Партий много, а людей, у которых есть реальные шансы стать следующим президентом, нет.

И можно вот с этого места поподробнее?
>>Гриценка, при якому була розпродана вся воєнна техніка і розпущена армія
Во-первых, министр обороны не может своим решением распродавать военную технику, за это отвечают предприятия вроде "Укрспецэкспорта", подконтрольные, насколько я помню, СНБО. Ложь про распродажу военной техники активно тиражируют порошенковцы.
Во-вторых, "распущена армия" - это как? Так и сказал - можете расходиться по домам, войны не будет?
показати весь коментар
05.09.2018 15:39 Відповісти
Ну на то и предусмотрена должность министра обороны,чтобы в том числе следить за распродажей военной техники,это его прямая обязанность,а то ,что же это за министр ,который не вникает ,и ему фиолетово ,что у него под носом делки занимаются распродажей вооружения в конечном итоге ,как мы видели ,в начале 14 года,армии воевать практически нечем было.
показати весь коментар
05.09.2018 16:04 Відповісти
Там були махінації з розпродажою дорогої землі за копійки військових частин в центрі міста. Не памятаю, но в гуглі є. Коли буде справді незалежний генпрокурор Шишкін, він розбереться
показати весь коментар
05.09.2018 16:23 Відповісти
"... за Тимошенко,яка яка має тільки свої газові інтереси разом з росією..."
___________________________
Маленьке уточнення. Юля підписала кабальний для Росії договір і за це Пуйло дав вказівку Янеку її посадити, що той і зробив. Це і є Юліни "газові інтереси з Росією"
показати весь коментар
05.09.2018 16:18 Відповісти
Да,что ты такое несешь?
показати весь коментар
05.09.2018 16:31 Відповісти
Що, розрив шаблона? Україна по газових контрактах не заплатила жодного зайвого долара. Розрахункова ціна у 450долл. була меньшою тільки у німців, бо вже працюівав фактор Північного Потоку. А фактична ціна у 2009му була на рівні 168долл. з врахуванням 10 млрд. кубів газу Фірташа, що Юля у нього забрала. Договір був типовий, який укладали всі європейці. Але вони повикидали всі російські хотєлки через суд, а Україна абинеюльок чекала чомусь вісім років.
Але головна цінність договора, що Україна вже не залежала від газового вєнтєля. Вже взимку путєн не міг в морози його перекрити і щось там вимагати. Пуйло зрозумів це лише потім і висмикнув у себе на дупі не одну жменю волосся, але вже було пізно
показати весь коментар
05.09.2018 16:46 Відповісти
Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи - Цензор.НЕТ 170
показати весь коментар
05.09.2018 17:07 Відповісти
Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи - Цензор.НЕТ 4546
показати весь коментар
05.09.2018 16:33 Відповісти
Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи - Цензор.НЕТ 5339
показати весь коментар
05.09.2018 16:39 Відповісти
Що, розрив шаблона? Україна по газових контрактах не заплатила жодного зайвого долара. Розрахункова ціна у 450долл. була меньшою тільки у німців, бо вже працюівав фактор Північного Потоку. А фактична ціна у 2009му була на рівні 168долл. з врахуванням 10 млрд. кубів газу Фірташа, що Юля у нього забрала. Договір був типовий, який укладали всі європейці. Але вони повикидали всі російські хотєлки через суд, а Україна абинеюльок чекала чомусь вісім років.
Але головна цінність договора, що Україна вже не залежала від газового вєнтєля. Вже взимку путєн не міг в морози його перекрити і щось там вимагати.
показати весь коментар
05.09.2018 16:40 Відповісти
Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи - Цензор.НЕТ 6562
показати весь коментар
05.09.2018 17:28 Відповісти
В деревне Вилариба - у мужчин члены длиной 15см; в Вилабаджио, - 25см.
Разница в том, что в первой деревне проводились измерения, во второй, - соцопрос.
показати весь коментар
11.09.2018 12:13 Відповісти
Президентські рейтинги: Тимошенко, Гриценко, Порошенко, Рабінович, Бойко, - опитування Демініціативи - Цензор.НЕТ 4317
показати весь коментар
11.09.2018 18:28 Відповісти
Куда там у Порошенка такой рейтинг? Эта паскудная свинья скорее проиграет Ляшку, если не задействует все возможные махинации для победы на выборах.
показати весь коментар
12.09.2018 22:19 Відповісти
Порохатый Шоколадье пыжится-пыжится, долбит как дятел, мордует и мовой, и армией, и Томосом, уже в печёнки залез и нифига - хоть в «Бриони» прилюдно навали, а падлючий электорат за своё и весь хрен!
А меж тем формула удержания власти стара как древний Рим: «Хлеба и зрелищ!» с чётким приоритетом - «Хлеба!» - на первом месте. Все потуги Тошнотворного Порош(ен)ка из категории «Зрелищ!», с «Хлебом» хреновато - повышать тарифы (а за ними - всё!) в зиму перед выборами - какие после этого рейтинги? Похоже, Шоколадье разочаровал Запад и его решили слить. Озлобленный электорат будет голосовать за Юлу только за то, что Вона - злейший враг Парашенки - коль я не забыл «Вопли и сопли!», то Юла, надеюсь, и подавно. Если новосозданные «церберы» НАБУ, САП, НАЗК, НБР при Порохле не заработали, то при нём уже и не заработают. Зато они могут реабилитироваться против самого Тошнотворного Порош(ен)ка и его кодлы, надо только чтобы их «спустили с цепи». А для этого именно Юла подходит лучше других - Вона на цугундере прошла терапию по вышибанию излишних сентиментов.
Електорату до сраки ахінея Юли про черговий «Новий курс», головне електоральне прагнення - побачити Порхлячу дупу на розпеченій пательні. Так шо нехай Порохло дивиться на ці кляті рейтинги і начувається.
показати весь коментар
26.09.2018 21:15 Відповісти
Мужики, обьективно! Наиболее точные прогнозы в расстановке сил дают не соцопросы, а коеффициенты букмекерских контор. На данный момент небольшим фаворитом в предвыборной гонке считается Юлия Тимошенко. Поставив 1000 гривен на ее победу на выборах в случае успеха мы выйграем в общей сложности 2200гривен, далее идёт Порошенко, поставив 1000 гривен мы выйграем 3500 гривен и наконец Зеленский, победа которого при ставке 1000 гривен принесет целых 5000 гривен. Далее идут Гриценко с 1000 гривен можно выйграл аж 9000 и Бойко -15000 гривен. Обратите внимание мужики,Порох неожиданно обошел всех тех кто считался фаворитами и вплотную дышит в спину Юльке. Крутой рывок Пороха, с такими темпами Юлька может и не удержать лидерства до марта.
показати весь коментар
02.01.2019 00:30 Відповісти
Жаль никто неверит в Мураева. Мне он очень симпатичен, но мужик пролетает мимо президентства как фанера над Парижем