Окупанти принесли в Крим екологічні катастрофи, - Клімкін про ситуацію в Армянську

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Твіттері.
"Спочатку російські окупанти принесли в Крим і на Донбас людське горе, тепер - екологічні катастрофи, які знищують нашу землю", - написав П.Клімкін.
Своєю чергою представник українського омбудсмена щодо дотримання прав жителів АР Крим та м.Севастополя Ісмаїл Халіков у Фейсбуці поінформував, що після викиду невідомої речовини в ніч на 24 серпня на півночі Криму зафіксовано перевищення сірчистого ангідриду в повітрі. "Сьогодні, 4 вересня, з'явилася інформація про те, що концентрація сірчистого ангідриду в повітрі перевищила норму. Однак наскільки ця норма перевищена, ніяких даних немає", - написав І.Халіков.
Він нагадав, що окупаційна влада Криму в особі т.зв. "глави" Криму Сергія Аксьонова заявила, що робота заводу "Титан" зупинена на два тижні, і що в школах регіону оголошуються позапланові канікули і дітей відправлять у санаторії.
"Викликає занепокоєння, що досі не оголошено надзвичайний стан, що не евакуйовано доросле населення, а окупанти продовжують "заспокоювати" людей", - додав представник українського омбудсмена з прав жителів Криму.
Він також розповів, що за інформацією від жителів кримських міст Армянськ і Яни Капу (перейменований Красноперекопськ) на дахах будинків, металевих предметах у квартирах утворився схожий на іржу маслянистий наліт жовтуватого відтінку, а в лікарнях в кілька разів збільшилися звернення громадян зі скаргами на кашель і запалення слизової рота, носа, горла і очей.
"У повітрі стоїть стійкий запах кислоти, на газонах подекуди лежать мертві птахи", - додав він.
І.Халіков повідомив, що ця інформація передана в міжнародні організації ООН, ОБСЄ, Всесвітню організацію охорони здоров'я і Червоний хрест "з метою документування фактів порушення прав людини", а також прокуратуру АР Крим (базується в м.Києві) для порушення кримінальної справи стосовно осіб, причетних до порушення екологічних прав громадян на тимчасово окупованих територіях України і загрози їхньому життю.
Нагадаємо, в кінці серпня стало відомо про екологічне лихо в північному Криму. За одну ніч металеві предмети на балконах місцевих жителів вкрилися липкою іржею, люди стали скаржитися на проблеми зі здоров'ям. Окупаційна влада Криму стверджують, що показники повітря на півострові перебувають в межах норми.
30 серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини.
Прикордонники Херсонського загону напередодні виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі (токсичні промислові речовини).
Как же обидно, что потомки тех, кто увидел восстановление Крыма, не учили это всё в школе и спокойно предали память тех, кто вложил свои идеи и труд в эту землю, практически, за пустые слова, флаги, портреты и лозунги. Мир развивается стремительно. Но Крым падает в обратном направлении и, увы, или к счастью, скоро он окажется опять в 1953 году...