3652 відвідувача онлайн

Мер Парижа Ідальго запропонувала присвоїти Сенцову звання почесного громадянина міста

Мер Парижа Анн Ідальго має намір запропонувати на наступній сесії міськради надати українському режисерові Олегу Сенцову, який голодує в російській колонії, звання почесного парижанина.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Ідальго написала у Twitter.

"Париж визнано столицею прав людини. Він уособлює індивідуальні свободи, зокрема свободу вираження і захист демократії. Ми відповідальні за просування цих цінностей і боротьбу за повагу до них в усьому світі. Олега Сенцова мусять звільнити", - написала мер.

Je proposerai au prochain #ConseildeParis d’élever le cinéaste ukrainien #OlegSentsov au rang de Citoyen d’honneur de la Ville de Paris. #FreeSentsov pic.twitter.com/9wIii6C2hl

— Anne Hidalgo (@Anne_Hidalgo) 7 вересня 2018 р.

Топ коментарі
+7
нормальный мер..
показати весь коментар
08.09.2018 01:19 Відповісти
+3
В столице Литвы Вильнюсе напротив посольства РАБссии открыли Сквер Бориса Немцова
показати весь коментар
08.09.2018 07:16 Відповісти
+2
показательные не комменты...
показати весь коментар
08.09.2018 01:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нормальный мер..
показати весь коментар
08.09.2018 01:19 Відповісти
показательные не комменты...
показати весь коментар
08.09.2018 01:31 Відповісти
ідальго Дон Кіхот Ламанчський
показати весь коментар
08.09.2018 06:16 Відповісти
В столице Литвы Вильнюсе напротив посольства РАБссии открыли Сквер Бориса Немцова
показати весь коментар
08.09.2018 07:16 Відповісти
Норм ход в сторону нобелевской премии мира Олегу!
показати весь коментар
08.09.2018 08:52 Відповісти
Цікаво, якби президент Франції надав громадянство Сенцову.....
показати весь коментар
08.09.2018 08:59 Відповісти
Тетя слегка запуталась - в знак уважения прав человека давно нужно выпустить из заключения и назначить почетным гражданином россейского художника Павленского, которого посадили в том самом Париже за акт творчества.
показати весь коментар
08.09.2018 09:58 Відповісти
А хто мені присвоїть за те ,що я вже 4 роки виживаю на зп. в 190 доларів в місяць!?
показати весь коментар
08.09.2018 10:05 Відповісти
Но "представительство днр" закрыть суд не разрешил.
показати весь коментар
08.09.2018 13:24 Відповісти
За що? За які видатні заслуги перед Парижем і парижанамu? Ще один ... запропонував дати Нобелівську Премію Миру.... За які видатні заслуги у збереженні і укрiпленні миру на планеті? Воістину дебілізм безмежний...