13879 відвідувачів онлайн
7 003 83

"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів на 40%

ПАТ "Укрпошта" згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), підвищило тарифи на доставку листів на 40% із 10 вересня 2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, згідно з рішенням НКРЗІ, опублікованим у газеті "Урядовий кур'єр" у понеділок, тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються в два етапи: перший - із 10 вересня поточного року, другий - із 1 січня 2019 року .

Із 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г - на 2 грн.

Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) - на 3 грн (із ПДВ), або на 30%, у межах області, на 20% - у межах України.

Другий етап підвищення цін на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на ці самі послуги на 14,3% для листів та на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) - на 15,3% усередині області, на 11,1% - по Україні відповідно.

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги під час пересилання відправлень у рамках послуги "Укрпошта стандарт" не змінюються.

Топ коментарі
+29
Да, лучше всего вот тут это демонстрируется:
"Укрпочта" повысила тарифы на доставку писем на 40% - Цензор.НЕТ 811
показати весь коментар
10.09.2018 11:23 Відповісти
+21
Все правильно... Денех на миллионные зарплаты топ- манагеров надо где-то брать...
показати весь коментар
10.09.2018 11:17 Відповісти
+14
Очільнику Укрпошти соєвому лайну смілянському не вистачає на мільйонну зарплатню...
показати весь коментар
10.09.2018 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все правильно... Денех на миллионные зарплаты топ- манагеров надо где-то брать...
показати весь коментар
10.09.2018 11:17 Відповісти
Да, лучше всего вот тут это демонстрируется:
"Укрпочта" повысила тарифы на доставку писем на 40% - Цензор.НЕТ 811
показати весь коментар
10.09.2018 11:23 Відповісти
Нине Петровне нужно обратиться в суд, т.к. минимальная зарплата в Украине составляет 3200 грн.
показати весь коментар
10.09.2018 11:36 Відповісти
а ты на суд дашь ей деньги?
показати весь коментар
10.09.2018 11:43 Відповісти
хоть бы кто пояснил этим олигархам- что есть два пути получения добавочной
прибыли.. с оборота количества товаров- продукции- услуг и с цены.. наши дятлы
идут от цены.. и естественно такой путь приемлем только в нескольких отраслях и
то до определенного момента.. в вооружении, производстве оружия ибо его всегда
брали и берут ПО ЛЮБОЙ ЦЕНЕ, Космонавтика, спутники и все, что связано с этим,
морские перевозки, ибо человек по воде не ходит.. авиация, опять же пока
самолет, конкретная модель не зарекомендует себя и пакет заказов на самолеты
станет достаточным- переведя вопрос от цены- в понятие оборот -количество
товара.. а так Укрпошта шагает по пути Укртелекома Ахметовского и теперь типа
не ясного кого чаво.. поднимают тарифы и с каждым разом минус растет в
геометрической прогрессии... на такой же путь подсели три оператора мобильной
связи, и через год- два начнем читать новости о начале процедуры банкротства
Киевстар, Лайф, Водафон.. если они также будут идти по пути- поднимаем цены и тарифы...
на сегодня в стране практически на пути к банкротству вся агропромышленность и
пищевая Украины, цены на продукты питания перешли разумность и понятие рынок
это не рынок это спекуляция базар монополька.. они считают что мол куда денутся
жрать надо каждый день пока народ жрет 2 раза в день скоро перейдет на раз в
день потом на раз в 2-3 дня и вот тогда даже страшно представить что начнется в
стране.. также с аптеками ценами на лекарства и реформа в медицине перевести ее
на платность по тарифам от соевых.. про ЖКХ молчу вовсе сам Пеця признал, мол-
мы снизили газ потребление на 33%.. да неужели вот так просто снизили, что
появились и модернизация ТЭЦ имела место и теплоцентрали и теплоснабжение нет,
а суммарно одна ТЭЦ города Одессы с котельными потребляет газа в 2,8 раза
больше в отопительный период.. чем все бытовые потребители Одессы за год..
показати весь коментар
10.09.2018 12:01 Відповісти
тут вы много понятного расписали, ну ни кому не доходит
показати весь коментар
10.09.2018 12:21 Відповісти
Знизились використання газу за рахунок стареньких бабусь і дідусів,які перейшли на хворост,цілу зиму тюкають тою сокирою аби не замерзнути,бо на газ не вистачає "проєвропейської милостині"(пенсії).Гнати в шию таку владу!!!!
показати весь коментар
10.09.2018 13:22 Відповісти
Трудовые споры для истца в Украине бесплатные если что читай КЗОТ
показати весь коментар
10.09.2018 12:35 Відповісти
бесплатно??????????
показати весь коментар
10.09.2018 12:38 Відповісти
Що Ви рахуєте "безоплатно"? Дійсно, в разі звернення по трудовим спорам з особи, яка подає позов не береться судове мито. Але без адвоката Ніна Петрівна не зможе відстояти свої права. А його послуги платні і дуже дорогі.
показати весь коментар
10.09.2018 13:13 Відповісти
Если что профсоюз даёт представителя бесплатно только платите взносы, да это будет неопытный только что закончивший юрфак человек но это все же уже чтото
показати весь коментар
10.09.2018 18:12 Відповісти
КЗОТ на Україні для простих людей не діє,так як і інші закони.Судді будуть жувати,тягнути,відверто поглядаючи на Вашу кишеню!!!!
показати весь коментар
10.09.2018 13:26 Відповісти
В Украине это во первых, во вторых все более менее работает это что касается трудовых отношений, так как там особо не поимеешь на взятках
показати весь коментар
10.09.2018 18:10 Відповісти
зато у "ігоря" дзьоб як у шейха
показати весь коментар
10.09.2018 11:53 Відповісти
на руки после налогов на пенсии по 100 тыс для бывших казнокрадов почтальйон получает ~2500
показати весь коментар
10.09.2018 11:55 Відповісти
Кошмар!
показати весь коментар
10.09.2018 11:57 Відповісти
Очільнику Укрпошти соєвому лайну смілянському не вистачає на мільйонну зарплатню...
показати весь коментар
10.09.2018 11:20 Відповісти
Печкину на велосипед собирают
"Укрпочта" повысила тарифы на доставку писем на 40% - Цензор.НЕТ 3715
показати весь коментар
10.09.2018 11:21 Відповісти
Нова Пошта и Meest Express радостно потирают руки
показати весь коментар
10.09.2018 11:23 Відповісти
А очільник УПошти рахує гроші від їхніх хабарів.

УП -- підприємство державне. Якщо прибутки -- астрономічні премії "менеджерам", якщо збитки -- покривають платники податків.
показати весь коментар
10.09.2018 11:30 Відповісти
И расценки в Новой почты зашкаливают. А шо им...
показати весь коментар
10.09.2018 11:59 Відповісти
Порохоботы, АУ . Бабушек жалко. У них тернету нету
"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів на 40% - Цензор.НЕТ 629
показати весь коментар
10.09.2018 11:31 Відповісти
как бы и жалко..., но вот такие бабушки - комсомолки с дедушками-коммунистами и построили страну в которой мы живем - а мы продолжаем их дело...
Так что заслуженно все....
"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів на 40% - Цензор.НЕТ 1017
показати весь коментар
10.09.2018 11:47 Відповісти
не согласен. Бабки тоже разные. Как и молодежь тоже. Одни в АТО, а другие по титушкам в рейдерских бригадах херойствуют
показати весь коментар
10.09.2018 11:54 Відповісти
Они построили дома, в которых мы живем, инфраструктуру, которой мы пользуемся. Заводы, которые еще остались и приносят стране прибыль, порты и многое другое...
показати весь коментар
10.09.2018 12:00 Відповісти
https://censor.net/user/404689 - построили на костях миллионов замученных и униженных...
И сами унижались всю жизнь....
Не принесло это счастья....
показати весь коментар
10.09.2018 12:05 Відповісти
Моїй мамі за 80, у колгоспі з 12 років, потім відбудовувала Київ.
За комуняк та інших комуняцьких сволочів типу кравчука, кучми, янека і порошенка, починаючи із виборів 89 року, не голосувала.
показати весь коментар
10.09.2018 12:09 Відповісти
https://censor.net/user/153969 - понятно...., твоя мама как и моя ишачила не поднимая голову за похлебку и мизерные деньги всю свою жизнь....

Вот моя мама незадолго до смерти сказала мне... - "Ты знаешь сынок, нас унижали всю жизнь..." Проработала она воспитательницей в дед.саде всю свою жизнь... Очень любила детей...
показати весь коментар
10.09.2018 12:15 Відповісти
"...твоя мама как и моя ишачила не поднимая голову за похлебку и мизерные деньги всю свою жизнь..." - це безспірно.

Я про те, що не всі пенси є совкАми.
показати весь коментар
10.09.2018 17:29 Відповісти
Интересно, чем оправдано существование Укрпочты? В каких странах нет такой госконторы?
показати весь коментар
10.09.2018 11:34 Відповісти
А пенсию разносить? Знаешь как тяжело приходиться почтальону в день пенсии ?
Почти как у ментов - "наша служба и опасна и трудна"
показати весь коментар
10.09.2018 11:40 Відповісти
В 21-м веке словосочетание "разносить деньги" звучит по-дебильному
показати весь коментар
10.09.2018 11:43 Відповісти
Ну это кому как, А военные пенсы очередь в Ощадбанк с 7 утра занимают . Нет у них такой привилегии пенсии на дому получать. А вы еще про села забыли, где и банкоматов-то нет
показати весь коментар
10.09.2018 11:56 Відповісти
Так потому и нет в сёлах ни банкоматов, ни терминалов в магазинах. В Европе сёла есть, а нал пенсам не разносят - парадокс?
показати весь коментар
10.09.2018 12:04 Відповісти
Мало чего есть в Европе, там и пенсии не чета нашим и еще много всяких удовольствий которые в наших селах . Мы с наследием совка еще ни одно десятилетие бороться будем. Две Германии когда соединились, а разница до сих пор заметна.
показати весь коментар
10.09.2018 13:25 Відповісти
У керманычей еще совок из головы не выветрился - от учебы в ВПШ остались воспоминания про "почту, телефон, телеграф и железную дорогу"... Ну, и про мосты, которые надо в первую очередь захватывать...
показати весь коментар
10.09.2018 11:43 Відповісти
Не забувають про людей,піклуються,себе не жаліючи...
показати весь коментар
10.09.2018 11:39 Відповісти
я думал что ета сверх убыточная организация расформирована
показати весь коментар
10.09.2018 11:39 Відповісти
делайте уже по 100
бюджет всё стерпит
имхо единственный кто сегодня пишет украинцам это налоговая инспекция
заказные по 200 если шо
показати весь коментар
10.09.2018 11:45 Відповісти
Зарплаты маленькие, нужно почти наполовину увеличить, население выдержит, уже не раз все повышалось, а народ молчит и терпит, значит, можно еще немножко сдавить горло...
показати весь коментар
10.09.2018 11:55 Відповісти
А як вам тарифи Нової Пошти в порівнянні навіть з підвищеними Укрпошти? Влаштовують? Якщо не буде УП, то конкуренція для НП як монополіста зникне як явище.
показати весь коментар
10.09.2018 12:31 Відповісти
Укрпошта - це державна структура, Нова пошта - ні. Якщо на державному рівні щось підвищують, то це повинно також стосуватись мінімальних зарплат і жебрацьких пенсій
показати весь коментар
10.09.2018 12:42 Відповісти
Ольга Мартинюк, а скільки відсотків від вашого сімейного бюджету складають поштові витрати? Саме ці декілька гривень викликають ваше обурення? Не комунальні тарифи, не вартість проїзду в комунальному транспорті, а лише втрата мізерних коштів при підвищенні вартості пересилки Укрпоштою?
показати весь коментар
10.09.2018 17:57 Відповісти
Мої копійки ніколи не додадуть до зарплат начальників, мало, а от до оплати звичайних поштарів ніяких претензій не висуваю, от тільки біда, що зарплату підвищують не їм.)))
показати весь коментар
10.09.2018 18:04 Відповісти
Хочу вірити що ці зміни тарифів вплинуть саме на оплату роботи працівників пошти. Ще бажано потурбуватись за умови роботи, бо взимку сидять в майже неопалюваних приміщеннях, ми як відвідувачі заходимо на декілька хвилин, а вони мусять за цю мізерну зарплату витримувати цей жах цілий день, ще в вантажити посилки з бандеролями.
показати весь коментар
10.09.2018 18:19 Відповісти
Правильно сделала. Важно помнить на выборах, кому мы обязаны тотальным повышением цен.
показати весь коментар
10.09.2018 11:55 Відповісти
у меня в городе осталось 1 отделение, некому работать за копейки.
показати весь коментар
10.09.2018 11:55 Відповісти
По селах давно позачинялись.
Лишили одне на кілька сіл, а в інших селах - представники.
показати весь коментар
10.09.2018 12:25 Відповісти
підвищувати потрібно не начальникам, а простим поштарям, але ж тут такого не має, поштові відділення закривають, зато начальнику на верху підвищують і так не маленьку зарплатню, круто.
показати весь коментар
10.09.2018 12:44 Відповісти
именно так и действуют
показати весь коментар
11.09.2018 07:58 Відповісти
Народ Украины обязан оплачивать космические зарплаты эффективных менеджеров, а вернее ублюдков и выродков захвативших власть в Украине. Как я **** хочу увидеть всю эту ублюдочную кодлу на фонарных столбах - вот просто очень сильно!
показати весь коментар
10.09.2018 12:01 Відповісти
Телефоны стационарные вырубили,на почту тариф подняли.На днях разговаривал с водилой скорой.Каже,пенсионеры жалуются ему,вроде он виноват.Кажуть,вмирають,а скорою вызвать не могут.Одну бабцю одиноку,с трубкой в руке мертву нашли..серце.Другая с порога ему блокноты тычит,мол с подругами связи нема...як вони,що з ними.И поговорить вже не с кем.Средневековье.Може голубями пользоваться починати?Он такой,так мобильный купите.Та,шо ты!Хiба я в них тямлю.Та и грошей нема,щоб пополнять.Короче с заботой о людях из Украины
показати весь коментар
10.09.2018 12:01 Відповісти
Скоро уже и посылку отправить станет трудно.
показати весь коментар
10.09.2018 12:01 Відповісти
DHL в помощь
показати весь коментар
10.09.2018 12:05 Відповісти
Почему,отправляйте НОВОЙ ПОЧТОЙ. Я уже давно так делаю,к стати и мороки меньше.
показати весь коментар
10.09.2018 17:07 Відповісти
Тарифи Нової Пошти та Укрпошти неможливо співставити. За пересилку конверта з документами НП я заплатила 48 грн., а скориставшись через неділю послугами УП за таке ж відправлення 14,20 грн.
показати весь коментар
10.09.2018 18:05 Відповісти
Новой почтой попробуй отправь стекло, например. Они все пакуют в пенопласт за бешеные деньги. А Укрпочта допускает, что ты сам запакуешь так, чтобы не разбилось. И гораздо дешевле. Во всяком случае, так было.
показати весь коментар
10.09.2018 19:59 Відповісти
При пересилці медовухи з 6 пляшок одна розбилась з вини Нової Пошти, так мені запропонували для виплати страховки залишити й всі цілі пляшки замість того щоб пропорційно вирахувати вартість втрати однієї.Заплатила й за продукцію, й за пересилку всіх, а забрала 5 цілих й скло від розбитої, от тобі й сервіс.
показати весь коментар
10.09.2018 20:21 Відповісти
У нас в городе только один офис. И они занимаются международными доставками.
показати весь коментар
10.09.2018 12:08 Відповісти
Есть такая профессия,- почту разносить...

"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів на 40% - Цензор.НЕТ 90
показати весь коментар
10.09.2018 12:13 Відповісти
Було діло.
Дощик лив, але було жарко від роботи, і я скинув хебешку камуфльовану і поклав на підвіконня вінка, що справа від заваленого входу.
Коли після опівночі одягнув, медаль хтось спер.
показати весь коментар
10.09.2018 12:22 Відповісти
...підвіконня вікна...
показати весь коментар
10.09.2018 12:25 Відповісти
На Укрпошті простий лист в один-два аркуші донедавна був 5 грн, рекомендований 9 грн, цінний - понад 16 грн.
Тепер буде 7 грн, майже 13 і понад 22.
А важчі ще дорожчі.
Так, вибачте, трамвай 8 грн.
"Народу нравітся".
показати весь коментар
10.09.2018 12:17 Відповісти
не угадали - поданы иски в суд на педалика и его самоуправство
показати весь коментар
10.09.2018 12:23 Відповісти
Я не гадалка. Я живу в Києві. Трамвай - 8 грн.
А суд наш незалежний від закону. Та й самоуправства тут немає.
показати весь коментар
10.09.2018 17:33 Відповісти
а кто вас засьавляет - не платите - как я!!!
показати весь коментар
11.09.2018 08:01 Відповісти
А я особисто і не плачу - моїх пільг вистачить на трьох.
Але ж інші платять.
показати весь коментар
11.09.2018 13:50 Відповісти
Нова Пошта мінімум втричі дорожча.
показати весь коментар
10.09.2018 12:33 Відповісти
за такие деньги почтальоны могут и флешки разносить.
показати весь коментар
10.09.2018 12:21 Відповісти
не могут у них зарплата 2500
показати весь коментар
10.09.2018 12:24 Відповісти
ипать тарахтеть - может проще закрытся совсем
показати весь коментар
10.09.2018 12:22 Відповісти
Самое смешное, что доходы от этого только упадут
показати весь коментар
10.09.2018 12:26 Відповісти
Все идет к тому что бы завалить Укр почту,а потом кто то выкупит все за копейки и организует новую почту,которая и будет приносить дяди золотые яйца.
показати весь коментар
10.09.2018 17:12 Відповісти
Если бы тарифы на достаку писем были бы повышены в 70 000 раз или уменьшены соответственно до нуля, количество приверженцев клеить языком марки так и осталось бы исчезающей величиной,
показати весь коментар
10.09.2018 13:01 Відповісти
Внучка спросила,- что такое - телеграмма?
- Тоже самое, что SMS, только напечатано на бумаге, и приносит её курьер.
Круглые глаза...
показати весь коментар
10.09.2018 13:56 Відповісти
а чого не на 400?. а то якось убого виглядає..