11922 відвідувача онлайн
1 620 29

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила двох спійманих на хабарах суддів

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила двох спійманих на хабарах суддів

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила двох суддів у зв'язку з притягненням їх до кримінальної відповідальності.

Як передає Цензор.НЕТ, відповідні рішення ВРП ухвалила за результатами розгляду клопотань заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

"Тимчасово, до 4 жовтня 2018 року, усунути суддю Барського районного суду Вінницької області Хитрука Володимира Миколайовича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності", - йдеться в рішенні.

За даними САП, Хитрук В.М. підозрюється в отриманні від адвоката неправомірної вигоди у розмірі 1 000 гривень за закриття адміністративного провадження у справі про вчинення громадянином В. адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), у зв’язку із малозначністю вчиненого правопорушення".

Крім того, ВРП тимчасово, до 29 жовтня 2018 року, відсторонила суддю апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Як зазначено в клопотанні САП, Пономаренко " підозрюється в одержанні відповідно до висунутої ним раніше вимоги від громадянина Г. неправомірної вигоди в розмірі 30 000 гривень за вплив на суддів Соснівського районного суду міста Черкас, які мали розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 130 Кодексу про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), стосовно зазначеного громадянина".

Повідомляється також, що суддю затримано 27 серпня 2018 року відразу після скоєння злочину, а 29 серпня 2018 року Генеральним прокурором Юрієм Луценком складено повідомлення про підозру судді у вчиненні кримінального правопорушення, яке того ж дня було йому вручено.

Топ коментарі
+15
Доки не поділяться.
показати весь коментар
11.09.2018 17:05 Відповісти
+10
временно - это до уплаты залога?
показати весь коментар
11.09.2018 17:02 Відповісти
+4
они замахнухлись на самое святое - десятину для высшего совета правосудия! прямое нарушение римского права ))
показати весь коментар
11.09.2018 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
временно - это до уплаты залога?
показати весь коментар
11.09.2018 17:02 Відповісти
Доки не поділяться.
показати весь коментар
11.09.2018 17:05 Відповісти
Какой залог? Их что арестовали? Временно запретили врать взятки. Ето шок.
показати весь коментар
11.09.2018 18:35 Відповісти
клоуны))) ну хоть какой то позитив под конец дня)) 1000 грн. это действительно достижение, молодцы, поддерживаю, теперь можно их выгнать с работы, как настоящих взяточников, а через пару месяцев заплатить каждому по 100000000 грн компенсации за попорченную честь и достоинство честного судьи, выплатить все зарплаты и отправить на лечение подорванного сердца за счет государства
показати весь коментар
11.09.2018 17:05 Відповісти
Временно - это пока деньги в Казначейство не сдадут?
показати весь коментар
11.09.2018 17:06 Відповісти
временно это до приговора и потом сможет продолжать быть судьей и дальше......потужна рехформа
показати весь коментар
11.09.2018 17:08 Відповісти
На нари їх, як брильянтових прокурорів ! )))
показати весь коментар
11.09.2018 17:09 Відповісти
Сарказм? Ні, не чув. )))
показати весь коментар
11.09.2018 17:18 Відповісти
Такие специалисты в коррупции незаменимы ! Как можно терять такие кадры ! ))
показати весь коментар
11.09.2018 17:09 Відповісти
"Временно, до 4 октября 2018 года"__________"порешают" и ...на "работу". несчастная страна.
показати весь коментар
11.09.2018 17:09 Відповісти
Реформы по парашенковски. - Пойманный это еще не вор ))
показати весь коментар
11.09.2018 17:10 Відповісти
теперь этих судей ждёт повышение, прямиком в конституционный суд,
такие кадры нужны в царстве рошен
показати весь коментар
11.09.2018 17:10 Відповісти
_Временно отстранили для прохождения стажировки у бриллиантовых прокуроров. После - испытательный срок с ежедневным отчётом о полученных суммах. Не будут выполнять план - уволят, нах!
показати весь коментар
11.09.2018 17:10 Відповісти
Вот это работа! Вот это хватка! Наконец-то заработала антикоррупционная прокуратура! Премию всем. По годовому окладу.
показати весь коментар
11.09.2018 17:10 Відповісти
https://twitter.com/odinspam Один Спамс‏ @odinspam https://twitter.com/odinspam/status/1039437157159641088 5 ч.5 часов назад

Трудно найти более убедительный довод, чтобы поддержать законопроект Порошенко об адвокатуре, чем:

Высший совет правосудия временно отстранил двух пойманных на взятках судей - Цензор.НЕТ 9437
показати весь коментар
11.09.2018 17:17 Відповісти
они замахнухлись на самое святое - десятину для высшего совета правосудия! прямое нарушение римского права ))
показати весь коментар
11.09.2018 17:18 Відповісти
Тимчасово!? Суддів-хабарників валити, а інших на нари треба постійно, серед них взагалі людей немає, бо більше року-двох людина серед українських суддів не витримує, а не відсторонювати тимчасово!
показати весь коментар
11.09.2018 17:19 Відповісти
Потрібно ретельно дослідити скільки взяли, від кого і чому не поділились як положено
показати весь коментар
11.09.2018 17:22 Відповісти
Вот,что значит вовремя не занёс в общак.
показати весь коментар
11.09.2018 17:25 Відповісти
1000 грн...
за недоброчесну конкуренцію!
показати весь коментар
11.09.2018 17:27 Відповісти
Временно , потому что Бог велел делиЦЦЦо !
показати весь коментар
11.09.2018 18:02 Відповісти
А вообще - их остранили за демпинг !
показати весь коментар
11.09.2018 18:03 Відповісти
"Временно отстранил"? Что, мало занесли?
показати весь коментар
11.09.2018 18:06 Відповісти
Особенно мне нравится слово ВРЕМЕННО. Как бы ето самое большое наказание для судей временно отодвинуть их от корыта пока не уплотят старшим пошлину
показати весь коментар
11.09.2018 18:33 Відповісти
А могли б і не відсторонити...
показати весь коментар
11.09.2018 18:42 Відповісти
Заплатять і можна брати хабарі далі? Сволота себе дискредитувала і має сидіти у в"язниці
показати весь коментар
11.09.2018 20:31 Відповісти
Судьям сделали большие зарплаты и пенсии чтобы взятки не брали. Ага, щас......чем выше зарплата, тем выше ставка взятки.
В судьи берут только своих людей, остальных юристам путь туда закрыт. Судебная система в Украине это большой коррупционный клан, как было при Януковиче так и осталось. Но Петю и его барыг это вполне устраивает.
показати весь коментар
11.09.2018 21:05 Відповісти
Вы наивный человек. Чтобы стать судьей, нужно заплатить примерно 100 тыс. долларов и тогда, может, даже если ты круглый двоечник и ничего в юриспруденции не смыслишь, тебя поставят в какой-нибудь районный суд служить в провинции и даже там, за год люди эти деньги отбивают с лихвой. У нас тут целые юридические династии здесь, так сказать, семейный подряд. Например, жена судья, а муж прокурор, а сынок вот-вот тоже юридический окончит и место ему уже пора покупать. Вот так и живем.
показати весь коментар
12.09.2018 02:00 Відповісти