4331 відвідувач онлайн
10 888 25

"Кореспондент" назвав найдорожчі бренди України

"Кореспондент" назвав найдорожчі бренди України

Журнал "Кореспондент" назвав найдорожчі бренди України.

Рейтинг із 33-х позицій опубліковано в номері за 13 вересня 2018 року.

До першої п'ятірки увійшли: "Київстар" ($208,1 млн), "Моршинська" ($156 млн), "Фокстрот" ($152 млн), "Дарниця" ($148,8 млн) та "Розетка" ($147 млн).

Під час розрахунку вартості брендів редакція видання враховувала фінансові показники компаній-власників брендів, суми угод зі схожими компаніями, думки експертів, а також оцінки самих компаній.

Український суспільно-політичний журнал "Кореспондент" видається з 2002 року, входить до групи компаній "Український Медіа Холдинг".

Топ коментарі
+23
Рошен, це Панамський бренд.
показати весь коментар
14.09.2018 09:51 Відповісти
+10
А мій "любимий" рошен???
показати весь коментар
14.09.2018 09:49 Відповісти
+5
Ось ми вже дійшли і до цього гівноресурсу.
показати весь коментар
14.09.2018 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А мій "любимий" рошен???
показати весь коментар
14.09.2018 09:49 Відповісти
Рошен, це Панамський бренд.
показати весь коментар
14.09.2018 09:51 Відповісти
Должен быть - ведь он однозначно дороже стране обходится...
показати весь коментар
14.09.2018 09:57 Відповісти
А к АО «АВК»;Корпорация «Бисквит Шоколад», ОДО «Житомирские сладости», АО «Полтавакондитер», КФ «Лагода», АО «Монделис Украина», АО «Одессакондитер», ООО «Нестле Украина» и др претензий нет?
показати весь коментар
14.09.2018 10:25 Відповісти
Дійсно. Рейтинг незрозумілий. Без Рошену у пятірці.
показати весь коментар
14.09.2018 10:25 Відповісти
Ось ми вже дійшли і до цього гівноресурсу.
показати весь коментар
14.09.2018 09:50 Відповісти
Ну, не все еще так плохо - ведь можно же и из "Интересной газеты" статьи копипастить...)))
показати весь коментар
14.09.2018 09:59 Відповісти
А шош ЦН? Пролітає як фінера над Шепетівкою.
показати весь коментар
14.09.2018 09:53 Відповісти
це вже занадто! приберіть посилання на риго-ватний смітник.
показати весь коментар
14.09.2018 09:53 Відповісти
Шо бутусов уже все?

Кстати если дорога безопасность Ваших данных то не советую туда лазить на этом януковочно-фсбшном смітнике можно получить все что угодно- от майнинга на Вашем компе до персонального взлома если будете особо рьяно коментить
показати весь коментар
14.09.2018 09:58 Відповісти
да, там ушлые ребятишки работают. единственный встреченный мной сайт, который блокирует по МАС адресу компа.
показати весь коментар
14.09.2018 10:03 Відповісти
ну да, глупо конечно, ведь процентов 80 юзверей не знают, что это такое))
показати весь коментар
14.09.2018 10:45 Відповісти
Вы работник Корра и сидите у них в Ethernet сети? Как работается, можно подробнее? За что работодатель банит по мак-у?
показати весь коментар
14.09.2018 12:43 Відповісти
ха-ха. банят известно за что - про-украинская, анти-ватная и анти-рыговская позиция.
показати весь коментар
14.09.2018 12:54 Відповісти
Украинский общественно-политический журнал "Корреспондент" издаётся с 2002 года, входит в группу компаний "Украинский Медиа Холдинг".

и принадлежит беглому олигарху КУРЧЕНКО
показати весь коментар
14.09.2018 10:18 Відповісти
Которому некто Петр Порошенко продал Корреспондент через офшор, чтобы не платить налоги.
показати весь коментар
14.09.2018 14:11 Відповісти
не Порошенко,а Ложкин
погугль сначала а потом пиши
показати весь коментар
14.09.2018 14:17 Відповісти
Порохошавка, ты не умеешь пользоваться Гуглом?

https://korrespondent.net/business/mmedia_and_adv/1552046-poroshenko-prodaet-svoyu-dolyu-v-korrespondente Порошенко продает свою долю в Корреспонденте
показати весь коментар
14.09.2018 15:08 Відповісти
на хамство хамством отвечать не буду
Курченко купил Корреспондент у ЛОЖКИНА ,о мудрейший из мудрейших

еще раз МЕДЛЕННО
у Л-О-Ж-К-И-Н-А !!!!!!

"Единственным владельцем этих активов останется его партнер, медиагруппа United Media Holding," - это по ссылочке твоей
а вот UMH (владелец ЛОЖКИН) и продал корреспондент Курченко
и было это ОСЕНЬЮ 2013,а не в апреле ,о чем речь в статье Корра
показати весь коментар
14.09.2018 15:38 Відповісти
Просверлив дирку в землі, в будь якому місці, навіть не в місті-курорті Моршин, всунув туди трубу, купив насос, щоб качати і розливати воду - і всі вкладення. Перепрошую, забув. Єдине виробництво - тара або по-іншому, пляшка. Головне наклейка. Адже цю воду розливають зовсім не в Моршині, так же як і Трускавецьку.
показати весь коментар
14.09.2018 13:28 Відповісти
"Моршинская" принадлежит жене Бадри Патаркацишвили, а не Украине.
показати весь коментар
14.09.2018 15:43 Відповісти
Фокстрот и Дарница что там делают???
показати весь коментар
14.09.2018 16:08 Відповісти