6114 відвідувачів онлайн

Київські силовики вилучають активи одеського нардепа Клімова, - місцеві ЗМІ

Сьогодні співробітники СБУ та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, нагрянули на об'єкти, що належать народному депутату, президенту ФК "Чорноморець", соратнику президента-втікача Януковича Леоніду Клімову.

Про це повідомляють "Українські новини" із посиланням на Odessa.online.

Зокрема, йдеться про базу відпочинку "Золотий бугаз" у Грибівці та склади ЦУМу на вулиці Аеропортівській, 10, в Одесі. Правоохоронці вручили персоналу рішення Шевченківського суду Києва про те, що все майно на період розслідування кримінального провадження про корупцію переходить в управління держави.

Як стверджує видання, на думку слідства, об'єкти, на яких проводяться слідчі дії, були отримані злочинним шляхом. За даними ЗМІ, держава бере під свій контроль ще низку будівель, що належать Клімову.

На об'єктах Леоніда Клімова в Одесі та області працюють співробітники СБУ та АРМА.

Топ коментарі
+3
на святое покушаешься..?!
показати весь коментар
14.09.2018 11:40 Відповісти
+2
Конча-Заспу потрясти надо. Там куда ни плюнь,- не промахнёшься...
показати весь коментар
14.09.2018 11:38 Відповісти
+1
Не одному же климову исторические здания в Одессе палить...пора и поделится отжатым у города с винницкой общиной
показати весь коментар
14.09.2018 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не одному же климову исторические здания в Одессе палить...пора и поделится отжатым у города с винницкой общиной
показати весь коментар
14.09.2018 11:27 Відповісти
Все прозрачно по-закону и в СМИ. В Рашке просто убивают и грабят чужое.
показати весь коментар
14.09.2018 11:51 Відповісти
Отбирают прозрачно, а вот кому отдадут єто можно только догадываться.
показати весь коментар
14.09.2018 11:58 Відповісти
Отбирают у твоих соотечественников и их прихлебателей. И правильно делают.
показати весь коментар
14.09.2018 13:58 Відповісти
не смог поделиться..? жлобина..
показати весь коментар
14.09.2018 11:35 Відповісти
Скорее всего...это же рыговское быдло...такие делятся только тогда когда утюг на пузе
показати весь коментар
14.09.2018 11:53 Відповісти
Грабь награбленное !!!!
показати весь коментар
14.09.2018 11:36 Відповісти
Конча-Заспу потрясти надо. Там куда ни плюнь,- не промахнёшься...
показати весь коментар
14.09.2018 11:38 Відповісти
на святое покушаешься..?!
показати весь коментар
14.09.2018 11:40 Відповісти
Мы к вам, профессор, и вот по какому делу...

Київські силовики вилучають активи одеського нардепа Клімова, - місцеві ЗМІ - Цензор.НЕТ 7722
показати весь коментар
14.09.2018 11:41 Відповісти
Какая территория находится под юрисдикцией районного, хоть и столичного, суда?
показати весь коментар
14.09.2018 11:50 Відповісти
Щимят таки кацапских олигархов.
показати весь коментар
14.09.2018 12:09 Відповісти
все, черноморец вылетит из премьер-лиги. Нет з\п - нет игры.
показати весь коментар
14.09.2018 12:09 Відповісти
Ооо!!! Как вовремя !!! Дали время более 3х лет как все спрятать,а теперь понты колотят !
показати весь коментар
14.09.2018 12:20 Відповісти