7587 відвідувачів онлайн
3 657 36

Чиновник Пенсійного фонду попався на розкраданні 600 тис. грн держкоштів, - ГПУ

Чиновник Пенсійного фонду попався на розкраданні 600 тис. грн держкоштів, - ГПУ

Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо чиновника головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, звинуваченого в розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах через підставних осіб і незаконні рахунки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

"Генеральною прокуратурою України за результатами досудового розслідування затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно чиновника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, який здійснюючи несанкціоновані втручання в роботу автоматизованих систем Пенсійного фонду та незаконні операції з використанням електронно-обчислювальної техніки, заволодів коштами Державного бюджету України на загальну суму понад 605 тис. грн, крім того вчинив замах на заволодіння у такий же спосіб коштами у розмірі понад 813 тис. грн.

Зокрема, чиновник  незаконно втручався в роботу автоматизованих систем Пенсійного фонду, де у електронній формі створював пенсійні справи на вигаданих ним неіснуючих насправді осіб, внаслідок чого таким особам безпідставно нараховувалися кошти як пенсійні виплати, які перераховувалися на попередньо оформлені злочинцем на підставних осіб та контрольовані ним же банківські рахунки, і далі  знімалися у готівковій формі через банкомати.

Дії чиновника кваліфіковано за ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 361 та ч. 1 ст. 209 КК України.

Стосовно обвинуваченого застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі трьохсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 528 600 грн, яка внесена винуватцем під час розслідування.

Розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.

Підтримання державного обвинувачення забезпечуватиме Генеральна прокуратура України,"– зазначили у відомстві.

Топ коментарі
+11
ну вот... этот попался... (а другие пока нет...)
а рева воет что денег не хватает на нищенские пенсии...
и с чего бы их там... не хватало?
показати весь коментар
15.09.2018 09:00 Відповісти
+9
Повесить этого чинушу за яйца ,это не смертельно претензий ЕС не будет ,но очень действенно -куда лучше офшорного правосудия
показати весь коментар
15.09.2018 09:10 Відповісти
+9
И это украл только один клерк в одной области... Плюс то, что все гос. клерки воруют официально, устанавливая себе заоблачные пенсии...
показати весь коментар
15.09.2018 09:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну вот... этот попался... (а другие пока нет...)
а рева воет что денег не хватает на нищенские пенсии...
и с чего бы их там... не хватало?
показати весь коментар
15.09.2018 09:00 Відповісти
Чиновник Пенсионного фонда попался на хищении 600 тыс. грн госсредств, - ГПУ - Цензор.НЕТ 5743
показати весь коментар
15.09.2018 09:30 Відповісти
Так и будет. можешь не сомневаться.
показати весь коментар
15.09.2018 10:00 Відповісти
Когда пишу про продажную воровску, потешную "власть", многим эти слова режут слух. А как назвать сборище бездарных недоумков, у которых воруют все, кому не лень? Как можно вообще доверять этим негодяям власть? бюджет?
показати весь коментар
15.09.2018 10:39 Відповісти
Ну так каждому чиновнику по 600 тыс и не хватает...
показати весь коментар
15.09.2018 11:26 Відповісти
слямзил падло моих пенсий за 32 года )))на гиляку )))
показати весь коментар
15.09.2018 12:12 Відповісти
если бы всё сп..л ,то еще 44 года моей пенсии)))
показати весь коментар
15.09.2018 12:16 Відповісти
Тырить пенсии? Паскуда!
показати весь коментар
15.09.2018 09:07 Відповісти
Повесить этого чинушу за яйца ,это не смертельно претензий ЕС не будет ,но очень действенно -куда лучше офшорного правосудия
показати весь коментар
15.09.2018 09:10 Відповісти
Таких паскуд багато, ця щось скрисятничала, тому і засвітили.
показати весь коментар
15.09.2018 09:13 Відповісти
И это украл только один клерк в одной области... Плюс то, что все гос. клерки воруют официально, устанавливая себе заоблачные пенсии...
показати весь коментар
15.09.2018 09:14 Відповісти
Хорошая арифметика 600 украл 528 вернул а 72 это за моральный ущерб? Далеко пошла реформаторская фемида благодаря воровскому законодательству.
показати весь коментар
15.09.2018 09:15 Відповісти
Йому "світить" конфіскація.
Цікаво, чим він займається зараз? Переписує майно на родичів? Готується повертати вкрадене?
показати весь коментар
15.09.2018 09:28 Відповісти
Что то пока не видно что бы кому то что то светило.Всех ворюг через суд востанавливают в должностях, а то и с повышением что бы расширить возможности.
показати весь коментар
15.09.2018 09:37 Відповісти
плюс. виплата заробітної плати за весь період його відсутності і тд...
показати весь коментар
15.09.2018 19:52 Відповісти
Дайте йому ПРемію . від барижних ..
.
Чиновник Пенсионного фонда попался на хищении 600 тыс. грн госсредств, - ГПУ - Цензор.НЕТ 2744 ...
показати весь коментар
15.09.2018 09:17 Відповісти
Говорил я ему - не попадайся.
показати весь коментар
15.09.2018 09:17 Відповісти
все это он дела сам, и никто об этом не знал ? смешно
показати весь коментар
15.09.2018 09:22 Відповісти
Область контролює дані з районних фондів. Його певно вже не контролював ніхто. Як попався? На видуманих осіб оформити справу неможливо. Бо ІПН не зійдеться. На бомжів - можна, але не є зрозумілим де той чиновник скільки бомжів знайшов. Скоріше за все вліз в програмування і погодив ІПН своїх донорів з реєстром. Може програмісти пенсійного самі зробили таку можливість втручання в програму. Тоді орлам луценка слід трусити всі обласні фонди. І центральний офіс, що зрозуміло.
показати весь коментар
16.09.2018 01:55 Відповісти
Невероятно! Какая неожиданность...
Чиновничья держслужбовная воровская коррупционная кабинетная бумаготворча мразь, оказывается, украла?!
Кто бы мог подумать?..
показати весь коментар
15.09.2018 09:30 Відповісти
В Днепропетровской облсти есть город Покров, бывший Орджоникидзе, там начальник пенсионного фонда отгрохал трехэтажный особняк за скромную зарплату чиновника. И так по всей Украине. Не нужно никих слоедстий достаточно приехть в любой город и сросить у кого самые большие дома и крутые тачки, это будут начальник таможни, начальник милиции, начальник пенсионного фонда, главврачь больницы и остальны скромые госсулажащие живущие на одну зарплату. Потом они буду получать самую большую пенсию...
показати весь коментар
15.09.2018 09:41 Відповісти
Там заробітки скоріше за все від хабарів на призначення високих пенсій. Можна подані документи перевіряти прискіпливо, а можна й не дуже (часу не вистачило). Але без погодження такої лояльності в обласному відділенні провести справу неможливо. Треба ділитися.
показати весь коментар
16.09.2018 01:59 Відповісти
от куда ушли наши бабки - а вы платите - они все уплоченое оприходуюют
показати весь коментар
15.09.2018 09:47 Відповісти
Ловите Лолиту, тот крадет миллионами.....
показати весь коментар
15.09.2018 09:53 Відповісти
Чиновник Пенсионного фонда попался на хищении 600 тыс. грн госсредств, - ГПУ - Цензор.НЕТ 9554
показати весь коментар
15.09.2018 09:53 Відповісти
Ну, сабжу надо начать с себя и снять с головы ведро....)
показати весь коментар
15.09.2018 09:58 Відповісти
Как всегда: сумма залога меньше суммы украденного.
показати весь коментар
15.09.2018 10:26 Відповісти
ГПУ "заробила" 528000 гривень, а 72000 гривень залишили чинуші "за труди". ПОТУГИ реформ у дії.
показати весь коментар
15.09.2018 10:28 Відповісти
Отдайте его бабкам в очереди в ближайшей поликлинике. Царствие ему подземное...
показати весь коментар
15.09.2018 11:27 Відповісти
Не может быть никаких "госсредств", всё это деньги налогоплательщиков!
показати весь коментар
15.09.2018 12:55 Відповісти
То есть деньги есть, просто их у нас , тупо пиз....ят
показати весь коментар
15.09.2018 14:11 Відповісти
Дуже добре, що СБУ тепер знають, що гроші можуть бути просто вкрадені чиновниками, які обслуговують їх перерозподіл. Залишається тепер встановити автоматичні контрольні системи і не допускати використання таких чи подібних схем.
показати весь коментар
15.09.2018 16:03 Відповісти
Только один попался? А остальные?
показати весь коментар
15.09.2018 16:13 Відповісти
На все свій час. Нікого не мине.
показати весь коментар
15.09.2018 20:15 Відповісти
Конечно небудет денег пенсионерам, если вот такие чинушки их в наглую тырят...
показати весь коментар
15.09.2018 23:40 Відповісти
Зараз системи електронного контролю все більше вдосконалюються. І інколи навіть дехто попадається. А уявіть собі ті часи, коли була лише бумажна звітність і всі справи були виключно на папері. Уявіть собі масштаби розкрадання коштів пенсійного фонду в минулому. А тепер згадаємо вой і праведний гнів багатьох особин про індивідуальний ідентифікаційний код (ІПН). Особливо старалися послідовники масковського патріархата. У коді кажуть чісло звєря сховане. А суть в тому, що священники і монахи і прочя із їх окруженія не маючи ні дня трудового стажу могли б ліпить документи, що типу працювали. Без ІПН перевіряти це дуже важко. Але якщо ******** рукава і ціленаправлено взятися за їхні пенсійні справи, то ой багато цікавого виявиться.
показати весь коментар
16.09.2018 02:12 Відповісти