9603 відвідувача онлайн
6 477 35

Держдепартамент США зазнав хакерської атаки, - Politico

Держдепартамент США зазнав хакерської атаки, - Politico

Невідомі хакери проникли в несекретну частину системи електронної пошти Державного департаменту США і отримали доступ до персональних даних низки співробітників.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", про це пише Politico, посилаючись на лист, який отримали співробітники після злому пошти.

Інцидент торкнувся менш як 1% поштових скриньок. Держдеп розіслав своїм співробітникам листа 7 вересня.

В американському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що хакери не змогли отримати доступ до секретної інформації.

Нагадаємо, раніше Демократична партія США повідомила про припинення спроби злому бази даних її виборців. А китайські хакери отримали доступ до комп'ютерних мереж компанії-підрядника ВМС США.

Топ коментарі
+11
Доброго ранку, Друзі, Донбас, Україна !!! Кораблі НАТО та ВВС Ізраїля нанесли у ночі удар по війсковому виробництву асада. У відповідь асадіти застосували ПВО,у тому числі С-400. Результат роботи С-400 збитий над Латакією Іл-20 ВКС РФ з 14 іхтамнетами на борту.
показати весь коментар
18.09.2018 08:25 Відповісти
+7
знову кацапи?! треба ще санкцій їм підсипати!
показати весь коментар
18.09.2018 08:07 Відповісти
+5
а еще этот вирус, называет себя "патрашенкадемонада" и разбрасывает визитки яроша!....
вы у ********** спросите, они все знают...
показати весь коментар
18.09.2018 08:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
знову кацапи?! треба ще санкцій їм підсипати!
показати весь коментар
18.09.2018 08:07 Відповісти
Держдепартамент США зазнав хакерської атаки, - Politico - Цензор.НЕТ 3404
показати весь коментар
18.09.2018 08:13 Відповісти
так це він вже того пива скоштував, чи пиво в око))) вдарило?!
показати весь коментар
18.09.2018 08:46 Відповісти
тк було ж написано..."Напомним, ранее Демократическая партия США сообщила о пресечении попытки взлома базы данных ее избирателей Источник: https://censor.net/n3086689@
показати весь коментар
18.09.2018 22:43 Відповісти
гуд), а пиво faxe)) в долі))))?
показати весь коментар
19.09.2018 07:22 Відповісти
Не, то Атветка на сбитый самолёт
показати весь коментар
18.09.2018 08:19 Відповісти
точно, воно, але трохи)) раніше - було))), але всеодно) гуд!
показати весь коментар
18.09.2018 08:47 Відповісти
Госдепартамент США подвергся хакерской атаке, - Politico - Цензор.НЕТ 37
показати весь коментар
18.09.2018 08:11 Відповісти
- «грузите апельсины бочках братья карамазовы» (с)
показати весь коментар
18.09.2018 09:15 Відповісти
а еще этот вирус, называет себя "патрашенкадемонада" и разбрасывает визитки яроша!....
вы у ********** спросите, они все знают...
показати весь коментар
18.09.2018 08:13 Відповісти
Не может быть!!! "Патрашенка - торговый партнёр Путина!!!" Или я что-то недопонимаю в логике "троллей внутриМКАДовских"?! Это, как в видеоролике о "среднестатистическом рассеянине" - "Так я не пойму - чем больше "Путин - молодец!", тем хуже мы живём...". Тут, примерно, то же самое...
показати весь коментар
18.09.2018 08:18 Відповісти
https://fakty.ua/video/show/1873-socseti-rassmeshila-prisyaga-monsona-raski-federaski https://fakty.ua/video/show/1873-socseti-rassmeshila-prisyaga-monsona-raski-federaski Раски https://fakty.ua/video/show/1873-socseti-rassmeshila-prisyaga-monsona-raski-federaski Федераски
показати весь коментар
18.09.2018 08:17 Відповісти
кто же это мог быть.....
показати весь коментар
18.09.2018 08:21 Відповісти
Слово из шести букв - на к начинается, на ы заканчивается , третья ц ((
показати весь коментар
18.09.2018 08:27 Відповісти
Доброго ранку, Друзі, Донбас, Україна !!! Кораблі НАТО та ВВС Ізраїля нанесли у ночі удар по війсковому виробництву асада. У відповідь асадіти застосували ПВО,у тому числі С-400. Результат роботи С-400 збитий над Латакією Іл-20 ВКС РФ з 14 іхтамнетами на борту.
показати весь коментар
18.09.2018 08:25 Відповісти
Автор: Павел Судоплатов Новость:

У кацапов величие торчит из жопы на три метра, но в сети гадить не мешает! Парадокс? Отнюдь)))
Просто это ДЕЛАНОЕ величие
показати весь коментар
18.09.2018 08:26 Відповісти
Держдепартамент США зазнав хакерської атаки, - Politico - Цензор.НЕТ 4733
показати весь коментар
18.09.2018 08:30 Відповісти
Держдепартамент США зазнав хакерської атаки, - Politico - Цензор.НЕТ 7686
Москва 16.09.2018. Нужны еще какие нибудь слова или хватит просто этой картинки.
https://twitter.com/apiontkovsky
показати весь коментар
18.09.2018 08:35 Відповісти
Автор: 777 Новость:

опять томогавками лечили друга Путина а тот сделать ничего не может )))
показати весь коментар
18.09.2018 08:36 Відповісти
А шо тимоха в президенты РФ, баллотируется, или просто решила бабло потратить на свою антирекламу ?
На кого рассчитан этот вброс ?
показати весь коментар
18.09.2018 08:40 Відповісти
И зачем такие примитивные вбросы? Можно же что-то поизощреннее придумать? Или думалки не работают?
показати весь коментар
18.09.2018 08:40 Відповісти
Типичный кацапский тролль вбросы кидает
показати весь коментар
18.09.2018 08:44 Відповісти
Это обычный говнофотошоповброс от одного Тимошенковского конкурента.
1) Во-первых - это Киев... выставочный центр.
2) Во-вторых сеть "Мистер кэт" существует только в УКРАИНЕ в Одессе, Киеве и Днепре.
показати весь коментар
18.09.2018 09:17 Відповісти
Не неизвестные,а кацапские. Почему кацапские? Потому что это аксиома.
показати весь коментар
18.09.2018 08:38 Відповісти
Значит русне светят новые санкции
показати весь коментар
18.09.2018 08:39 Відповісти
ну так несекретная же , а значит общего пользования-сарказм
показати весь коментар
18.09.2018 08:41 Відповісти
Пока Рашку не отрубят от интернета, делов не будет!
показати весь коментар
18.09.2018 08:43 Відповісти
Самоліквідація московії набертає обертів
показати весь коментар
18.09.2018 08:52 Відповісти
Трішки не в контексті - про цю новину ще скажуть, але приколола дівчинка на фото - та що готова до бою. Тут Мун Чже Ін прилетів до Північної Кореї на зустріч з Кім Чен Ином.
Держдепартамент США зазнав хакерської атаки, - Politico - Цензор.НЕТ 1031
показати весь коментар
18.09.2018 09:00 Відповісти
Dva koreica , lideri svaih stran . Odin s bagatoj strani , hudoi -sportivnij . Vtaroi s bednoi strani , tolstij-zazhravshisja . PARADOKSS ?
показати весь коментар
18.09.2018 09:07 Відповісти
ищем ************* след и Наказуем, жестоко наказуем, начиная с ботаксного педофильного Шныря вовы!!!!
показати весь коментар
18.09.2018 12:34 Відповісти
Больше санкций, хороших и нужных. Пока не повыключают компы и не позажигают свечки.
показати весь коментар
18.09.2018 14:31 Відповісти
озабочен и обеспокоен