9096 відвідувачів онлайн
9 948 86

Рада призначила новий склад ЦВК. ВIДЕО

Перед голосуванням представник президента у Верховній Раді, нардеп від фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко назвала імена 14 кандидатів в оновлену Центральну виборчу комісію.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Вона підкреслила, що серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі ЦВК.

"Серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі Центрвиборчкому, певні кандидати мають значний практичний досвід і досконалі знання українського та міжнародного виборчого права. Всі запропоновані особи є професійними юристами. Крім того, в поданні президента дотримано принцип гендерної рівності серед кандидатів - представлені 8 жінок і 6 чоловіків", - розповіла Луценко.

У свою чергу, глава комітету ВР з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич зазначив, що в ході перевірки не виявлено підстав для недовіри кандидатам у ЦВК.

Нові члени ЦВК і кількість голосів, поданих за кожну кандидатуру: Алла Басалаєва (280 голосів); Наталія Бернацька (307); Михайло Бербенський (286); Андрій Євстігнєєв (309); Ірина Єфремова (307); Ольга Желтова (305); Олег Конопольський (288); Світлана Кустова (306); Ольга Лотюк (296); Віталій Плукар (302); Євген Радченко (289); Тетяна Сліпачук (317); Леонтій Шепілов (308); Тетяна Юзькова (307).

Наступного тижня депутати проголосують за зняття з деяких нових членів ЦВК депутатських повноважень.

Топ коментарі
+23
Як, я не побачу Жанну Усенко-Чорну!Як таке може бути? З дитинства свого її пам'ятаю
показати весь коментар
20.09.2018 17:27 Відповісти
+17
Ну,да. В стране же одно процветание и инновации. Можно и расслабиться,дураку ))
показати весь коментар
20.09.2018 17:36 Відповісти
+14
Морды новые ,манеры старые ? )) Без одобрения и проверки США - не верю !
показати весь коментар
20.09.2018 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Аминь.
показати весь коментар
20.09.2018 17:23 Відповісти
Хто з них чий?
показати весь коментар
20.09.2018 17:24 Відповісти
https://gazeta.ua/articles/politics/_rada-priznachila-novu-cvk-hto-rahuvatime-nastupni-vibori/860071

Кто есть кто и чей.
показати весь коментар
20.09.2018 17:30 Відповісти
а від опопоблоку шо нема?
показати весь коментар
20.09.2018 18:01 Відповісти
А я вообще не понимаю, почему абсолютно независимый по определению орган (ЦИК) должен состоять из подконтрольных определенным группам и партиям лиц? Тем более почему подконтрольным именно нынешним партиям?
В идеале, они должны назначаться компьютером в случайном порядке (как спортлото) из тех, кто умеет считать, подобно членам суда присяжных зарубежом!
Никакого контроля ни какими пролезшими разными способами к власти партиями и группами здесь быть не должно! Иначе ничего в стране не изменится.
Более того, для нашего беспрецедентно до глубин коррумпированного государства, подсчет голосов должна делать только сама программа в сервере, абсолютно без возможности вмешательства (человеческого фактора), который должен находиться даже не на территории Украины. Например при помощи системы авторизации голосующих с помощью персональных электронных ключей.
И каждый человек должен иметь возможность в любой момент времени авторизоваться на сервере и убедиться, что его голос правильно зачислен за определенного кандидата, даже после завершения выборов!


показати весь коментар
20.09.2018 21:01 Відповісти
БПП+НФ 9 із 13. Вони ж призначать і нового охендовського
показати весь коментар
20.09.2018 18:12 Відповісти
Нє бздо. Якщо наркофронт остаточно посвариться з бпп, то буде весело. А якщо ні - то сумно.
показати весь коментар
21.09.2018 07:04 Відповісти
Порахуй по прізвищах,три поляка,сім кацапів,питання:хто виграє вибори?
показати весь коментар
20.09.2018 20:01 Відповісти
А кого обхезовським призначать?
показати весь коментар
20.09.2018 17:26 Відповісти
в основном заключенным
показати весь коментар
20.09.2018 17:34 Відповісти
Ой, шо теперь Бу-у-де-ет...
показати весь коментар
20.09.2018 17:27 Відповісти
Як, я не побачу Жанну Усенко-Чорну!Як таке може бути? З дитинства свого її пам'ятаю
показати весь коментар
20.09.2018 17:27 Відповісти
она в черное перекрасилась !
показати весь коментар
20.09.2018 17:30 Відповісти
и усы отрастила
показати весь коментар
20.09.2018 17:38 Відповісти
головне-не буде підрахуя,який чомусь не рукавиці в тюрязі шиє а слимаком лазить по Верховній Раді!
показати весь коментар
20.09.2018 18:08 Відповісти
100500++
показати весь коментар
20.09.2018 18:22 Відповісти
И причандали дідуся......
показати весь коментар
20.09.2018 20:03 Відповісти
тоже первое,о чем подумалось...
показати весь коментар
20.09.2018 18:03 Відповісти
Іч чого захотів??? Вона давно на Мальдівах тяжким трудом укра....зароблене бабло тратить!!!
показати весь коментар
20.09.2018 20:04 Відповісти
На манеже, одни и те же! Наталья Илларионовна Севостьянова и другие, печалька..
показати весь коментар
20.09.2018 17:27 Відповісти
Підкажіть, а це не те стерво з мінюсту, що в програмі Шустера на всіх дивилось, як онук Бланка на буржуазію.
показати весь коментар
20.09.2018 17:43 Відповісти
Именно, из-за неё весь Минюст сидит на взятках, а она имеет до сих пор с этого свою выгоду, так сказать дань!
показати весь коментар
20.09.2018 17:44 Відповісти
Дякую. Голосування за неї підтвердило, що в ВРУ не менше ніж 307 нардепів, яким доля держави та народу України байдужа.
показати весь коментар
20.09.2018 18:07 Відповісти
А де в списках Севостьянова?
показати весь коментар
20.09.2018 17:57 Відповісти
Наталья Бернацкая = Наталья Севастьянова
показати весь коментар
20.09.2018 18:00 Відповісти
Ок. Дякую.
показати весь коментар
20.09.2018 18:50 Відповісти
Ага,то вона не полячка а кацапка???? Ну тоді ой.....
показати весь коментар
20.09.2018 20:06 Відповісти
А ещё один орден ОХЕНДОВСКОМУ?
показати весь коментар
20.09.2018 17:28 Відповісти
этому ужо обломится...кто то новенький на крючке...нужон один тур...
показати весь коментар
20.09.2018 19:11 Відповісти
Морды новые ,манеры старые ? )) Без одобрения и проверки США - не верю !
показати весь коментар
20.09.2018 17:28 Відповісти
правь транслит, пугало
показати весь коментар
20.09.2018 17:35 Відповісти
Ок, буду, но лишь при условии, что ты в своем погоняле заменишь пошлое "тр" на лаконичное Мэ
показати весь коментар
20.09.2018 17:44 Відповісти
Вау! Ти навіть таке пробував???? Ну ну.....А чим коров*яче гівно від козячого відрізняєця теж знаєш?
показати весь коментар
20.09.2018 20:09 Відповісти
Рада назначила новый состав ЦИК - Цензор.НЕТ 6367
показати весь коментар
20.09.2018 17:31 Відповісти
В результате прежних цик мы имеем жопоблок и парашенку. А последние не уйдут без боя и махлежа.
показати весь коментар
20.09.2018 17:31 Відповісти
Ну,да. В стране же одно процветание и инновации. Можно и расслабиться,дураку ))
показати весь коментар
20.09.2018 17:36 Відповісти
И, шо ты сделал, шоб было иначе?
показати весь коментар
20.09.2018 17:43 Відповісти
Он не голосовал за это ЦК.
показати весь коментар
20.09.2018 17:46 Відповісти
Подскажу.

Он в Крым через Роисю ездил в это время и вобще ничего не делал, кроме высеров на форуме.
показати весь коментар
20.09.2018 17:55 Відповісти
ты про себя, соевый?
показати весь коментар
20.09.2018 17:36 Відповісти
Усё, усё, вплоть до усячки
показати весь коментар
20.09.2018 17:45 Відповісти
Рада призначила новий склад ЦВК - Цензор.НЕТ 2970
показати весь коментар
20.09.2018 17:40 Відповісти
уррррррааааа, ну теперь в Украине будут "самые честные" выборы за всю ее историю!!!!
Тем более, что их озвучила сама жЭнщЫна 3 тысячелетия
показати весь коментар
20.09.2018 17:41 Відповісти
6-от БПП и 3- от НФ.Всё по честному .
показати весь коментар
20.09.2018 17:45 Відповісти
ну що панове,можемо порадіти за вибраних-в них і їхніх дітей в житті тепер все буде добре)))
показати весь коментар
20.09.2018 17:45 Відповісти
https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2542196-dzudo-ukrainka-bilodid-stala-najmolodsou-cempionkou-svitu.html Дзюдо: українка Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу - 20.09.2018 17:08 - Новини Укрінформ
Рада призначила новий склад ЦВК - Цензор.НЕТ 6589 Дзюдо: українка
показати весь коментар
20.09.2018 17:52 Відповісти
знов буде в адінтур і ардіна "чесним" члєнам цвк + нові собачі будки.
показати весь коментар
20.09.2018 17:52 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/22576305.html Страна замерла в ожидании!
Рада призначила новий склад ЦВК - Цензор.НЕТ 8063

Видимо, нет средств на аренду приличного зала... (((
показати весь коментар
20.09.2018 17:55 Відповісти
Вам не вгодиш. Багато грошей - ворують. Немає коштів на "приличний зал" - нікчеми.
показати весь коментар
20.09.2018 18:04 Відповісти
Не можешь угодить -- не суйся в политику.
Или она пошла в политику по каким-то другим причинам?
показати весь коментар
21.09.2018 09:27 Відповісти
наведіть мені у приклад політика, який усім угодив. А якщо не можете, то не суйтесь писати тупі і нелогічні коментарі. Чи ви по якимось іншим причинам тут усю цю тупість пишете?
показати весь коментар
21.09.2018 10:48 Відповісти
Зрада прізвища майже в у всих тайожне
показати весь коментар
20.09.2018 17:55 Відповісти
А ще три міста хто займе???
показати весь коментар
20.09.2018 17:56 Відповісти
Вакантное место, которое останется после обновления состава ЦИК, будет квотой "Оппоблока", - Ирина Луценко

Короче, старая власть поставила свих-марионеток счетоводоводов, чтобы сохранить за собой власть.
А почему никто не возмущается? До вас не доходит, что независимый ЦИК - снова фикция! Это так же, как наш "независимый генпрокугол". Почему украинский народ позволяет его иметь?
показати весь коментар
20.09.2018 21:20 Відповісти
Одних ублюдков убрали,других поставили
показати весь коментар
20.09.2018 17:57 Відповісти
третий на цензоре = Dnipro 75ed19bb
показати весь коментар
20.09.2018 18:16 Відповісти
ВР неоднократными подходами к сегодняшнему голосованию очень наглядно
продемонстрировала,как же важно для подведения итогов выборов, кто будет считает
голоса.
показати весь коментар
20.09.2018 18:00 Відповісти
Одне ББП. Олігархів перемогти неможливо.
показати весь коментар
20.09.2018 18:05 Відповісти
хто алигарх?
показати весь коментар
20.09.2018 18:15 Відповісти
Вивчай класиків: https://www.google.com/url?q=http://gorkiy-lit.ru/gorkiy/articles/article-344.htm&sa=U&ved=0ahUKEwjPuoSj9MndAhVBzYUKHY0jDkcQFggJMAI&client=internal-uds-cse&cx=partner-pub-3651696301098043:2430754586&usg=**************************** Максим Горький: Если враг не сдается, - его уничтожают
показати весь коментар
20.09.2018 18:37 Відповісти
Берём первую в списке
https://antikor.com.ua/articles/210269-sudjja_alla_basalaeva_levye_dohody_i_porochnye_svjazi Судья Алла Басалаева: «левые» доходы и порочные связи - Антикор
показати весь коментар
20.09.2018 18:16 Відповісти
...і тільки одне українське призвище...
показати весь коментар
20.09.2018 18:20 Відповісти
Два......
показати весь коментар
20.09.2018 20:10 Відповісти
Ничего о старых холуях - ничего о новых...
показати весь коментар
20.09.2018 18:24 Відповісти
Центральная избирательная комиссия должна формироваться
общественными организациями, которые не связаны с действующей в данный момент
властью...
показати весь коментар
20.09.2018 18:42 Відповісти
Начинается соревнование, у кого из "новых" дом в 2019-м будет круче:
Рада призначила новий склад ЦВК - Цензор.НЕТ 220
показати весь коментар
20.09.2018 18:48 Відповісти
Назначили по принципу: - примите у граждан брак, и выдайте им другой!
https://www.youtube.com/watch?v=5Azsu4irleI

А работать и подсчитывать они будут, как в этом ролике:
https://www.youtube.com/watch?v=6esrS4O0sPI
показати весь коментар
20.09.2018 19:06 Відповісти
Фігуранти журналістських розслідувань та дисциплінарних проваджень: що відомо про кандидатів у члени ЦВК

https://ukr.lb.ua/news/2018/01/18/388099_figuranti_zhurnalistskih.html
показати весь коментар
20.09.2018 19:35 Відповісти
кто примет почетное звание ********?
показати весь коментар
20.09.2018 19:37 Відповісти
Лаліта мальдівська....
показати весь коментар
20.09.2018 20:11 Відповісти
при всём множестве вопросов к этому созыву рады , и если сравнить их с папередниками,то вроде бы и ничего выходит.А если снимут с себя неприкосновенность и во втором чтении примут судьбоносный закон об открытых парт. списках то этой раде можно ставить зачёт.Ну а если (ну это что то понесло) сократят кл-во избранников хотябы до300 то можно и пролонгировать ихний срок ещё на пять лет
показати весь коментар
20.09.2018 20:34 Відповісти
звільнили одних,а призначили подібних.поки олігархи керують - народу нічого не світить. Я ЇМ НЕ ВІРЮ!!!ґ
показати весь коментар
20.09.2018 20:46 Відповісти
Де тут українські прізвища може хватить всюди удмуртів ставити, як не гонтарєва то Куськова, Желтова, Ефремова, Басалаева и Шепилов , Евсигнеев ???
показати весь коментар
20.09.2018 20:53 Відповісти
Прізвища в ЦВК інші. А голоси будуть рахувати як попередники.
показати весь коментар
20.09.2018 21:34 Відповісти
Судей должны выбирать Мы,голосованием. И все. При других обстоятельствах будут ********.
показати весь коментар
21.09.2018 08:18 Відповісти
Фамилии не о чём не говорят ! Чьих они будут - вот что главное .
показати весь коментар
21.09.2018 08:45 Відповісти