6360 відвідувачів онлайн

Росія вже активно втручається в українські вибори, - Порошенко

Росія вже активно втручається в українські вибори, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв'ю німецькій газеті Rheinische Post, що Росія не припиняє докладати зусиль для втручання у внутрішні справи в Україні, зокрема впливає і на політичні сили та втручатиметься у майбутні вибори.

"Це більше, ніж просто стурбованість, що Росія активно втручатиметься. За допомогою пропаганди та дезінформації вони це вже сьогодні роблять. Щодня", - сказав Петро Порошенко, якого цитує його прес-служба, передає Цензор.НЕТ.

"Війна на Донбасі забирає життя і приносить руйнацію. Але ця, інша війна щонайменше настільки ж небезпечна, оскільки має на меті розкол моєї держави. І не лише моєї, а й вашої. Адже упродовж останніх 4,5 років Німеччина завжди чітко стояла на боці України. І не лише в питанні конфлікту з Росією, а й в процесі модернізації України", - додав глава держави.

Президент підкреслив, що впродовж останніх років Україні вдалося здійснити більше реформ, аніж було зроблено за 20 років перед цим. І це в часи війни. "Задля цього нам була потрібна підтримка з боку наших друзів у Європі, і ми її отримали. Значною мірою це заслуга Ангели Меркель, яка довела, що є не лише успішним федеральним канцлером, а й великим європейським лідером. Ми ніколи не забудемо про цю допомогу з її боку і з боку німецького народу", - сказав Петро Порошенко.

Топ коментарі
+35
Так в этом и мастерство, воруешь и называешь данный процесс реформами.))
показати весь коментар
22.09.2018 18:18 Відповісти
+35
Так это москали поднимают цены на воду, электроэнергию, газ и всякие Роттердам с плюсами?! Выживают народ из страны, развели у нас коррупцию невиданных масштабов, подсунули судей и прокуроров своих, подсовуют каличные реформы... Вот сволочи! А наши недогарант и недодепутаты ниучом не виноваты, рейтинги падают из-за происков крюмля
показати весь коментар
22.09.2018 18:37 Відповісти
+34
Президент подчеркнул, что в последние годы Украине удалось осуществить больше реформ, чем было сделано за 20 лет до этого. Пэпа, а почему простому народу от твоих рахвормов становится всё хуже и хуже?
показати весь коментар
22.09.2018 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Порошенко сделал для Украины больше,чем все предыдущие Президенты вместе взятые,а то,что сдесь вата скулит,так это лишнее подтверждение его заслуг.Так держать Петр Алексеевич.
показати весь коментар
23.09.2018 08:36 Відповісти
не заважайте красти ато **** о нападе
показати весь коментар
23.09.2018 08:55 Відповісти
Что красти-всё уже украдено до него.
показати весь коментар
23.09.2018 08:56 Відповісти
капати полісся контрабанда по всій україні відкати від бюджетних грошей минтиця про курва тура і бюджет із траншами а є ще газ, світло, нафта, зкраплений газ, торгові мародери медвечук і інші там олігархи злодії
показати весь коментар
23.09.2018 09:00 Відповісти
Не всё сразу.Ты хотел,что бы за 4 года армию построил,от мордора спас,и везде порядки на вёл???Он же не супермен и не Бог-он просто человек,который ради Украины на кон поставил всё.
показати весь коментар
23.09.2018 09:05 Відповісти
Что именно он поставил на кон? Весь его бизнес при нем, цветет и пахнет. Или имеется ввиду тюрьма, которая по нему плачет? Так это каждый вор и преступник рискует , составная часть "профессии".
показати весь коментар
23.09.2018 10:10 Відповісти
сєня не даремно святкував свій міліард доларів хабарів бувши тільки 1 рік при мародерстві
показати весь коментар
23.09.2018 09:02 Відповісти
що б педірация не робила, а переможе Петро Олексійович! у мене більшість знайомих будуть за нього голосувати
показати весь коментар
23.09.2018 11:08 Відповісти
бо воно порохоботи як і ти !
І ви за його мародерство існуєте
показати весь коментар
23.09.2018 11:19 Відповісти
Дык его кентюшки стэцики это силаШутки в сторону Поскольку все интэрнаты для дэбилов это кузница кадров Стэця То это даст пархатикам (вместе с дэбилами котоорые не на службе в минстэце) Около 5 тыс голосов Около 1000 стэциков (которые не дэбилы но на голову подхрамывают) Опять таки челядь офшоркенка Его садовники лакеи водители охрана Ишшо штук с 200 ********** наберется его семейка Итого около 8 тыс голосов у Петручио в кармане Цэ пэрэмога Осталось свежепоставленым аморалам из ЦИК ему намалевать каких с 15 милионов и он будет нас ротэрдамить еще пять годков
показати весь коментар
23.09.2018 14:13 Відповісти
С дуба свалился? С 5% рейтинга, ему на испанскую виллу собираться пора, а не на президентские выборы...
показати весь коментар
23.09.2018 11:16 Відповісти
Народ Украины гордится таким Президентом.Так держать Петр Алексеевич.Вата курит бамбук и на этом сайте,тоже.
показати весь коментар
23.09.2018 20:21 Відповісти
Это уже двойной тариф. .
Росія вже активно втручається в українські вибори, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9951
показати весь коментар
25.09.2018 06:49 Відповісти
Сторінка 4 з 4