10726 відвідувачів онлайн

Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО колишнього "міністра агрополітики "ДНР". ВIДЕО

Контррозвідка Служби безпеки України повідомляє про чергову реалізовану спецоперацію, в результаті якої з тимчасово окупованої території Донецької області виведено колишнього "міністра агропромислової політики та продовольства" терористичної організації "ДНР" громадянин "К".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в контррозвідці СБУ.

Контррозвідці СБУ вдалося встановити, що громадянин України "К", 1979 р.н., приєднався до незаконних збройних формувань самопроголошеної республіки у вересні 2014 року і почав активну діяльність усфері розвитку її агропромислового комплексу. Спочатку в складі так званого "Індустріального оплоту Донбасу", а згодом - погодився на пропозицію ватажка терористів Захарченка і очолив так зване "міністерство агропромислової політики та продовольства ДНР".

Під кураторством російських спецслужб безпосередньо забезпечував формування штату та подальшу роботу псевдовідомства, налагодження тісної взаємодії з російськими кураторами.

"Міністерська" кар'єра громадянина "К" закінчилася через конфлікт із Захарченком. Останній жорстко усував будь-які перешкоди для рейдерського захоплення його близьким оточенням земель сільськогосподарського призначення та закупівлі кінцевої сільськогосподарської продукції за значно заниженими цінами. Як наслідок, "міністр" був звинувачений у зберіганні зброї, "зловживанні службовим становищем", "розкраданні майна" і був ув’язнений.

За даними СБУ, наразі проводяться слідчі дії в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Зараз ця людина співпрацює зі слідством і дає важливі свідчення про діяльність терористичної організації, факти безпосередньої причетності РФ до окупації окремих районів Донецької та Луганської областей, формування та налагодження тотального контролю за органами влади і управління так званої "ДНР", розкрадання бойовиками і російською стороною державного майна, руйнування інфраструктури та народногосподарського комплексу регіону, обставини поставки вантажів "російського гуманітарного конвою" тощо.

Нагадаємо, що в серпні контррозвідкою Служби безпеки України з тимчасово окупованої території Донецької області був виведений цінний свідок російської агресії на Донбасі - колишній "депутат народного ради ДНР", "в.о. міністра культури і туризму ДНР", а також кандидат на пост т.з. "глави ДНР" у 2014 році - громадянин України Юрій Лекстутес.

Топ коментарі
+26
Добрий знак.. Перед утилізацією захєраста - теж якогось "міністра" даунбасітов вивезли на територію , контрольовану Україною.. Чекаєм на чергові пишні похорони в даунєцкє..
показати весь коментар
25.09.2018 14:23 Відповісти
+11
Если не замешан непосредственно в убийствах наших ребят, то за особо ценную информацию и готовность в открытую выступить на будущих судах над всей этой шушерой как свидетель, можно и дать поблажку.
показати весь коментар
25.09.2018 14:43 Відповісти
+10
Лучше бы наших пленных выводили,а отбросы которые даже бандитов не интересуют можно и на той стороне развешивать.
показати весь коментар
25.09.2018 14:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добрий знак.. Перед утилізацією захєраста - теж якогось "міністра" даунбасітов вивезли на територію , контрольовану Україною.. Чекаєм на чергові пишні похорони в даунєцкє..
показати весь коментар
25.09.2018 14:23 Відповісти
так може Захар это..тоже из наших???))))))
показати весь коментар
25.09.2018 14:40 Відповісти
Ну так,тільки чомусь "виводитись" не хотів.)))
показати весь коментар
25.09.2018 15:06 Відповісти
А його ніхто не питав.Головне - правильно підібрати плямовивідник
показати весь коментар
25.09.2018 16:04 Відповісти
конечно захар из ваших, бабы вам ещё нарожают.
показати весь коментар
25.09.2018 15:10 Відповісти
А когда вывезите, екс-министра АПК Украины - Присяжнюка Н.? Или подельник и кум Овоща в законе?
показати весь коментар
25.09.2018 14:28 Відповісти
Я б его тоже вывел. В расход
показати весь коментар
25.09.2018 14:32 Відповісти
Ну, раз "Сейчас этот человек сотрудничает со следствием и дает важные показания о деятельности террористической организации, факты непосредственной причастности РФ к оккупации отдельных районов Донецкой и Луганской областейИсточник: https://censor.net/v3087958" то треба йому дати орден "Ярослава Мудрого", як Охендовському (не менше)!
показати весь коментар
25.09.2018 14:33 Відповісти
и на Сейшелы!)
показати весь коментар
25.09.2018 14:39 Відповісти
На яхте Сечина ?
показати весь коментар
25.09.2018 15:12 Відповісти
Если не замешан непосредственно в убийствах наших ребят, то за особо ценную информацию и готовность в открытую выступить на будущих судах над всей этой шушерой как свидетель, можно и дать поблажку.
показати весь коментар
25.09.2018 14:43 Відповісти
І отримає цей міністр максимум - умовний термін.
Набридло.

ПМ: https://censor.net/user/40719, нічого спамити. до спаму одразу.
показати весь коментар
25.09.2018 14:34 Відповісти
Лучше бы наших пленных выводили,а отбросы которые даже бандитов не интересуют можно и на той стороне развешивать.
показати весь коментар
25.09.2018 14:37 Відповісти
бананом выманили?
показати весь коментар
25.09.2018 14:37 Відповісти
))) уж дюже жадные до чужого добра... таких на шкуру от банана можно выманить
показати весь коментар
25.09.2018 14:46 Відповісти
пообіцяли життя
показати весь коментар
25.09.2018 20:41 Відповісти
а чего литсо закрыто?, его никто не видел?..))))
показати весь коментар
25.09.2018 14:38 Відповісти
Контрразведка СБУ вывела из ОРДО бывшего "министра агрополитики "ДНР" - Цензор.НЕТ 9533
показати весь коментар
25.09.2018 14:38 Відповісти
Как его вели? За руку или на верёвочке?...
показати весь коментар
25.09.2018 15:00 Відповісти
На поводке.
показати весь коментар
25.09.2018 22:42 Відповісти
В шахту на 5 лет.
показати весь коментар
25.09.2018 15:03 Відповісти
Сказали А не сказали Б...
Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО колишнього "міністра агрополітики "ДНР" - Цензор.НЕТ 4062Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО колишнього "міністра агрополітики "ДНР" - Цензор.НЕТ 4430

https://nv.ua/ukraine/events/sbu-sdalsja-tak-nazyvaemyj-ministr-kultury-i-turizma-dnr-2490818.html По данным СМИ, речь идет о Юрии Лекстутесе, которого в декабре 2014 года его же соратники посадили в СИЗО, уличив в завладении автомобилями местных театров.
показати весь коментар
25.09.2018 15:03 Відповісти
Це вже другий.
показати весь коментар
25.09.2018 15:28 Відповісти
чубчик одинаковый на фото
показати весь коментар
25.09.2018 16:12 Відповісти
Криси розбігаються з корабля "маладой рєспублікі".Значить скоро потоне.
показати весь коментар
25.09.2018 15:09 Відповісти
Контрразведка СБУ вывела из ОРДЫ бывшего "министра агрополитики "ДНР"
показати весь коментар
25.09.2018 20:33 Відповісти
Швидше за все це кадр "попутника революції" . За допомогою його структур і виведений.
показати весь коментар
25.09.2018 15:31 Відповісти
того, хто прикритий татарським прізвищем?
показати весь коментар
25.09.2018 15:40 Відповісти
Кто-то сможет объяснить, зачем СБУ "выводит" (за ручку, за поводок, за холку?) министров покойного захара? Логика в чем? Спасаем кого?
показати весь коментар
25.09.2018 15:37 Відповісти
Свидетелей.
показати весь коментар
25.09.2018 15:51 Відповісти
Ну не "грохать" же его прямо там, в"ДНР"...Негуманно как-то...Вот и "выводят"...
показати весь коментар
25.09.2018 15:51 Відповісти
Селекціонери з СБУ вивели "міністра ДиНиРи". )))

Знайомтесь, - справжній шахтьор (бачите, аж почорнів від вугільного пилу), - Камара Алію Фемієвич.

Контррозвідці СБУ вдалося вивести з окупованої території Донецької області колишнього «міністра агропромислової політики і продовольства ДНР». Тепер він співпрацює зі слідством.
За даними https://www.pravda.com.ua/news/2018/09/25/7193144/ «Української правди» , мова йде про Алію Камара, який протримався на посаді 3 тижні, а потім майже 4 роки провів у в'язниці за звинуваченням у змові й розкраданнях.
На Миротворці про нього - https://myrotvorets.center/criminal/kamara-aliyu-femievich/

Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО колишнього "міністра агрополітики "ДНР" - Цензор.НЕТ 8355
показати весь коментар
25.09.2018 16:34 Відповісти
Швидше за все, його батько - нігерієць. Гугл каже, що губернатор одного з нігерійських штатів має таке саме ім'я і прізвище.

Контррозвідка СБУ вивела з ОРДО колишнього "міністра агрополітики "ДНР" - Цензор.НЕТ 8861
показати весь коментар
25.09.2018 16:48 Відповісти
Ну не "грохать" же его прямо там, в"ДНР"...Негуманно как-то...Вот и "выводят"...
показати весь коментар
25.09.2018 16:37 Відповісти
путина слабо вывести?...очень ценный свидетель...
показати весь коментар
25.09.2018 16:58 Відповісти
і нахєра нам тут цей 3.14дарас????
показати весь коментар
25.09.2018 17:45 Відповісти
А как там насчёт ихнего министра угольной промышленности, ну того, шо с пэпой уголь даунецкий ротердамили для Украины? Или то партнёр?
показати весь коментар
25.09.2018 18:13 Відповісти
То ни кацапы, ни колорады не вкурсе, кто у них был министром агрополитики? Или лицо закрасили, шоб украинцы не узнали, кто у нас депутатом будет?
показати весь коментар
25.09.2018 19:49 Відповісти
а может этот крендель никем и небыл?
показати весь коментар
25.09.2018 19:50 Відповісти
Конечно не был. И сам пришел.
показати весь коментар
26.09.2018 02:26 Відповісти
Вы хотите, чтобы он здесь (в Украине) начал строить свою карьеру?
показати весь коментар
25.09.2018 21:37 Відповісти
У парня карьера не заладилась, какой смысл ему был сидеть в дыныре? Лучше бы, конечно, действующих министров выводили!
показати весь коментар
25.09.2018 21:49 Відповісти
А кто теперь будет кормить ДЫНЫРЫ?
показати весь коментар
25.09.2018 21:52 Відповісти
Скоро цей говнюк з прізвищем К. Та замазаним хлібальником буде працювати в міністерстві 😁
показати весь коментар
25.09.2018 22:08 Відповісти
Кушайте вафельки ,,Рошен,, !
показати весь коментар
26.09.2018 07:50 Відповісти
Идиёты, если вы такие херои, то вывезите Пушилина.
показати весь коментар
26.09.2018 08:17 Відповісти