Із Києво-Печерської лаври викрали старовинну ікону Георгія Побідоносця

Столична поліція розслідує викрадення старовинної ікони Святого Великомученика Георгія Побідоносця з Києво-Печерської лаври.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомила прес-офіцер Печерського райуправління поліції Києва Оксана Тищенко.
"До нас дійсно вчора надійшла така заява. На місце виїжджала слідчо-оперативна група. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 ККУ (крадіжка)", - сказала Тищенко.
За її словами, наразі поліцією проводяться оперативно-розшукові заходи для встановлення осіб, причетних до цього правопорушення, а також вивчаються записи з камер відеоспостереження.
Топ коментарі
+51 Дмитрий Ч
показати весь коментар
27.09.2018 13:56 Відповісти Посилання +46 Maxim Ivanov #413772
показати весь коментар
27.09.2018 13:56 Відповісти Посилання +37 Tierre
показати весь коментар
27.09.2018 13:56 Відповісти Посилання