6963 відвідувача онлайн
17 695 144

Із Києво-Печерської лаври викрали старовинну ікону Георгія Побідоносця

Столична поліція розслідує викрадення старовинної ікони Святого Великомученика Георгія Побідоносця з Києво-Печерської лаври.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомила прес-офіцер Печерського райуправління поліції Києва Оксана Тищенко.

"До нас дійсно вчора надійшла така заява. На місце виїжджала слідчо-оперативна група. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 ККУ (крадіжка)", - сказала Тищенко.

За її словами, наразі поліцією проводяться оперативно-розшукові заходи для встановлення осіб, причетних до цього правопорушення, а також вивчаються записи з камер відеоспостереження.

Топ коментарі
+51
Попы МП очевидно начали собирать "свои" вещи
показати весь коментар
27.09.2018 13:56 Відповісти
+46
московские сатанисты-раскольники наверно украли
показати весь коментар
27.09.2018 13:56 Відповісти
+37
Московские попы начали вывозить украинское национальное достояние?
показати весь коментар
27.09.2018 13:56 Відповісти

Завантаження...