10755 відвідувачів онлайн
8 264 48

Розкрито особливо тяжкі злочини, вчинені щодо активістів у 2018 році, - МВС

Міністерство внутрішніх справ України заявляє, що велику кількість гучних злочинів щодо активістів, які відбулися в 2018 році, вже розкрито.

Як передає Цензор.НЕТ, про це директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко написав на сторінці в Facebook. Наводимо його текст повністю.

"Вчора витримували паузу, бо чекали рішень суду про запобіжні заходи підозрюваним у нападах на Михайлика та Устименка в Одесі. Отже, особливо тяжкі злочини, скоєні стосовно активістів у 2018 році:

  • вбивство Ноздровської на Київщині – повністю розкрито, підозрюваний вже став обвинуваченим і навіть підсудним, замовного характеру злочину не встановлено;
  • замах на вбивство Устименка в Одесі – розкрито, 2 підозрювані від позавчора - під вартою, слідство триває;
  • вбивство Олешка "Сармата" у Бердянську – розкрито гарячим слідом, 5 підозрюваних - під вартою з часу скоєння злочину, виконавець дав свідчення щодо замовника, його встановлено і шукають;
  • замах на вбивство Гандзюк у Херсоні – розкрито незважаючи на помилку на першому етапі, 5 підозрюваних включно з організатором – під вартою, замовників продовжують шукати поліція і СБУ, яка веде окреме провадження саме щодо пошуку замовників злочину;
  • замах на вбивство Козьми і Кузаконя в Одесі – розкрито, 3 підозрюваних – під вартою, слідство триває;
  • замах на вбивство Михайлика в Одесі – розкрито, 3 підозрюваних від учора - під вартою, слідство і пошук замовників триває.

Розкрито особливо тяжкі злочини, вчинені щодо активістів у 2018 році, - МВС 01

UPD Звісно, чотири з цих п`яти злочинів поки що не розкриті повністю, коли всі підозрювані затримані, процесуально стали обвинуваченими і провадження передається в суд. Так само їхню провину треба ще довести у суді. І не факт, що ця вина буде доведена. Але Національна поліція України розслідує і не стоїть на місці. Вважати, що це відбувається ТІЛЬКИ тому, що активісти піднімають ажіотаж, що звісно певною мірою підштовхує поліцію працювати, – так само неправильно, як вважати, що земля обертається під впливом інерції від руху людей, які по ній ходять.

Топ коментарі
+13
Бред!
показати весь коментар
28.09.2018 11:31 Відповісти
+13
з точки зору МВС - слідство продовжується та заказчика шукають, означає злочин розкрит... козли.
показати весь коментар
28.09.2018 11:35 Відповісти
+13
С таким же успехом в этот галимый "коллаж" смело можно добавить фото Гонгадзе.... Тоже ведь как "розкрыто"!
И да, взять ту же Ноздровскую. А что, нашли/доказали/осудили/посадили других соучастников убийства, которые вместе с дедом тащили труп? Или если старый п*рдун взял всю вину на себя (и свою, и чужую), то и ладно? Можно смело ставить галочку, что "злочин розкрыто"?
И ещё. В нашей стране от РОЗКРИТО до ПОКАРАНО- ПРОПАСТЬ!!!
показати весь коментар
28.09.2018 12:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бред!
показати весь коментар
28.09.2018 11:31 Відповісти
порохоботи -це ригня. спалилась одна крва
Особливо тяжкі злочини, вчинені щодо активістів у 2018 році, розкрито, - МВС - Цензор.НЕТ 4193
показати весь коментар
28.09.2018 11:43 Відповісти
Ага, не только работать "не пробовали", а ещё не пробовали ни одной собачьей будки "построить"!

Мрази, какие мрази соевоголовые.....
показати весь коментар
28.09.2018 11:53 Відповісти
В 2014 году Ноздровская работала помощницей нардепа Татьяны Черновол, причем не за деньги, а "на общественных началах". На тот момент у Черновол было 29 помощников, из которых две трети работали на окладе.
А в 2015 году, когда весь Киев оккупировала политическая реклама кандидата Сергея Думчева, Ноздровская была не только помощницей кандидата, но и его и доверенным лицом. Как и в работе с нардепом, здесь Ирина проходила как "временно не работающая".- Ира была невероятно талантливым и активным человеком - рассказывает, адвокат Андрей Мамалыга. - Вместе со мной она участвовала в освобождении бойцов батальона "Айдар".
показати весь коментар
28.09.2018 12:23 Відповісти
Так что Ноздровская была на другой стороне баррикад.
показати весь коментар
28.09.2018 12:24 Відповісти
Виноват, имелась ввиду Гандзюк.
показати весь коментар
28.09.2018 12:54 Відповісти
Гандзюк бютовка. И вот, что пишет о ней украинская Википедия: "Активна учасниця https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD Євромайдану в Херсоні. Активно протистояла спробам розпочати у Херсоні https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0 «руську весну» .
показати весь коментар
28.09.2018 13:07 Відповісти
Іловайськ з двома літерами "Л" пишуть тільки кацапські недоумки. Це все, що потріьо
показати весь коментар
28.09.2018 12:39 Відповісти
потрібно знати про щіколадне інфосміття.
показати весь коментар
28.09.2018 12:41 Відповісти
Та хоть с тремя. Вы расстреляли добробаты руками )(уйла.
показати весь коментар
28.09.2018 13:17 Відповісти
хто "ви", кацапе? конкретизуй.
показати весь коментар
28.09.2018 13:20 Відповісти
сам кацап
показати весь коментар
28.09.2018 13:30 Відповісти
Він не "кацап"... Він - гірше... Він "ВнутріМКАДівський наймит зі знанням української мови...". Вміє користуватися українською мовою... Правда, часом лінується і перекладає тексти технічно, російською, за допомогою гугл-перекладача... Поки коментар - одна-дві фрази, це непомітно. Якщо "прориває" - все випливає...
показати весь коментар
28.09.2018 19:29 Відповісти
...Пітт!
показати весь коментар
28.09.2018 12:36 Відповісти
з точки зору МВС - слідство продовжується та заказчика шукають, означає злочин розкрит... козли.
показати весь коментар
28.09.2018 11:35 Відповісти
А кто всё же заказал Гонгадзе,не Кучма-Крестный Отец Украинской Мафии...?
показати весь коментар
28.09.2018 11:37 Відповісти
А Луценко теперь дружище Кучмы.
показати весь коментар
28.09.2018 11:39 Відповісти
Странно как-то всё очень, и противно становится от "перемог" уродов луценок и его товаришив.......
показати весь коментар
28.09.2018 11:39 Відповісти
А у них реально Жыты па Новаму. Всё пучком уже как 4.5 года...и ещё хотят лет 5 обворовывать и властвовать.
показати весь коментар
28.09.2018 11:41 Відповісти
Лазаренко на суде в Америке доказал,что Кучма украл больше его на 160 лимонов,и организовал Мафию на государственном уровне,что СБУ то ему подарки камазами возило,так он еще умудрился с кумом Окурка кремлевского на переговоры в Минск ездить....Жесть!
показати весь коментар
28.09.2018 11:46 Відповісти
Раскрыто?...Ну теперь понятно,кто заказчик....на самих себя вышли.
показати весь коментар
28.09.2018 11:51 Відповісти
С таким же успехом в этот галимый "коллаж" смело можно добавить фото Гонгадзе.... Тоже ведь как "розкрыто"!
И да, взять ту же Ноздровскую. А что, нашли/доказали/осудили/посадили других соучастников убийства, которые вместе с дедом тащили труп? Или если старый п*рдун взял всю вину на себя (и свою, и чужую), то и ладно? Можно смело ставить галочку, что "злочин розкрыто"?
И ещё. В нашей стране от РОЗКРИТО до ПОКАРАНО- ПРОПАСТЬ!!!
показати весь коментар
28.09.2018 12:00 Відповісти
Настоящие заказчики всегда в Тени Кремлевских Звезд,скрыты Дымом Титана....!
показати весь коментар
28.09.2018 12:15 Відповісти
А дела на них открыты? Если уж достать невозможно. Или первую ланку для народного ока ТИПА наказали, а дальше- трава не расти?
показати весь коментар
28.09.2018 12:19 Відповісти
и шо?
знаю чувака, без ноги
он за кражу холодильника сидел
с хаты на 5 этаже
без лифта
5 ку отстоял
и никакого следственного эксперемента не нужно)))
признался)))
показати весь коментар
29.09.2018 02:27 Відповісти
Признался под угрозой лишиться второй ноги?))) Прости Господи....
показати весь коментар
29.09.2018 02:41 Відповісти
как раз не сдал подельников,
а садиться нужно было комуто...
показати весь коментар
29.09.2018 02:55 Відповісти
Ну вот. Эти "розкрыватели злочынив" из той же серии... Абы кого "назначить" виновным.....
показати весь коментар
29.09.2018 03:14 Відповісти
Шавки прокремлевские! Гав-Гав! Я фигею клава. За шо вам деньги кремлебл"ди платит недоросия? калашникові, мальфарі, и прочая нечесть ползующая по всем веткам. Одно и тоже во всех постах - все плохо. я даже не сочувствую вам, что у вас все плохо. Ну конечно, сцать в подїездах запрещают, срать на лестнице так же, бо, жо"у порвут, вот ві и слезлись на цензор єтим заниматься бедніе свинорусі
показати весь коментар
28.09.2018 12:13 Відповісти
порохопадли чомусь пишуть свинособачою
показати весь коментар
28.09.2018 13:13 Відповісти
Согласен. Скорость реакции метания кремлеговна в минуту поражает.
показати весь коментар
28.09.2018 13:16 Відповісти
Ще одна "перемога з перемог", на це раз "вовкодавів Авакова". А недавно дивився відео - на Донбасі на лініі розмежування зовсім потріпаний наш прапор на якомусь дрючку, що висить там ще мабуть з 2014 року І цей кусок митого на всіх дощах, полощеного на всіх вітрах війни нам впарюють як чергову "перемогу з перемог"! От про ганьбу Іловайська і Дебальцевого наша влада мовчить, бо гріх великий має перед украінським народом. А щоб чимось нас заколисати, показують обшарпаний наш прапор.
показати весь коментар
28.09.2018 13:18 Відповісти
"- убийство Ноздровской на Киевщине - полностью раскрыто, подозреваемый уже стал обвиняемым и даже подсудимым, заказной характер преступления не установлен;Источник: https://censor.net/n3088554" - вот это плевок в лицо. Там заказчик убийства - родственник судьи. Там целая история с угрозами и избиениями!
показати весь коментар
28.09.2018 15:01 Відповісти
Хрень полная. О достижениях рассказывают те, кто по сфальсифицированным обвинениям держат активиста Гласнера в СИЗО
показати весь коментар
28.09.2018 18:31 Відповісти
Рядові "беркутята" засвітились без шоломів на Майдані! Стілочники!
показати весь коментар
28.09.2018 19:38 Відповісти
Убийство Кенеди раскрыто - его застрелили, заказчика ищут ))))))
показати весь коментар
28.09.2018 19:57 Відповісти
Ну всё понятно в Одессе заказчик неизвестный, каких-то козлов задержали, дело раскрыто...
показати весь коментар
28.09.2018 20:29 Відповісти
покарання за скоєний злочин усіх винних,починаючи з виконавця і до замовника -ось чого хочуть всі українці по всіх резонансних справах від гонгадзе і до михайлика! плюс економічні злочинці ,що обкрадають Україну ,теж мають бути покарані!
показати весь коментар
28.09.2018 23:32 Відповісти
Ну що взяти з алкаша без вищої юридичної освіти але з дуже яскраво вираженим "хапальним" рефлексом.
показати весь коментар
29.09.2018 08:19 Відповісти