7114 відвідувачів онлайн

Суд дозволив Насірову зняти електронний браслет, - САП

Суд дозволив Насірову зняти електронний браслет, - САП

Шевченківський районний суд Києва на засіданні в п'ятницю скасував зобов'язання екс-голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова носити електронний браслет.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Фейсбук.

"Судом скасовано обов'язок носити електронний засіб контролю, покладений до цього часу на Насірова Р.М. Питання, яким чином відсутність електронного засобу контролю забезпечуватиме реалізацію політичних, громадських та інших особистих прав і інтересів Насірова Р.М., на чому акцентувала сторона захисту, просячи відмовити в задоволенні клопотання, залишається для сторони обвинувачення відкритим", - йдеться в повідомленні.

У САП підкреслили, що раніше за фактом неналежного здійснення контролю за виконанням зобов'язання стосовно електронного засобу контролю Насірова з боку Національної поліції України на підставі листа САП Генеральна прокуратура України почала службову перевірку, висновок щодо якої поки не надійшов.

"На жаль, нинішнє рішення суду нівелює зусилля прокурорів, спрямовані на встановлення фактичних обставин припинення належної роботи пристрою, застосованого щодо Насірова Р.М., і осіб, відповідальних за фіксацію таких подій і реагування на них", - констатують у САП.

Наступне судове засідання призначене на 23 жовтня.

Нагадуємо, Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не виключають, що суму завданих держзбитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнено. Зі свого боку, Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

3 березня 2017 року Кабмін відсторонив Насірова з посади глави ДФС на час слідства.

Суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на 7 березня частково задовольнив клопотання слідчих органів, обравши для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень.

Згодом Насіров вийшов із-під варти під встановлену судом заставу в розмірі 100 млн гривень.

Нагадуємо, що прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на вимогу сторони захисту почали 7 грудня 2017 року зачитувати повний текст обвинувального акту, що складається з 774 сторінок.

Суд дозволив Насірову зняти електронний браслет, - САП 01

Топ коментарі
+30
схоже суд сьогодні реваншує над суспільством
показати весь коментар
28.09.2018 20:34 Відповісти
+30
Прямо сегодня сплошные "перемоги"..... Скоро приедет Янукович с Азаровым?
показати весь коментар
28.09.2018 20:36 Відповісти
+23
Діє таки судова реформа,***,ще й як діє!
показати весь коментар
28.09.2018 20:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
схоже суд сьогодні реваншує над суспільством
показати весь коментар
28.09.2018 20:34 Відповісти
Всегда так было.
показати весь коментар
28.09.2018 20:35 Відповісти
завжди, нам не підходить
показати весь коментар
28.09.2018 20:44 Відповісти
Суд разрешил Насирову снять электронный браслет, - САП - Цензор.НЕТ 8763
показати весь коментар
28.09.2018 21:08 Відповісти
Правильно. Зачем мегавору и мегабандиту, благодаря которому и таким как он в Украине пенсии у пенсионеров ниже прожиточного минимума и смертность скоро достигнет 1 места в мире - носить какой-то браслет. Пусть без браслета сваливает за границу пока наш справедливый суд не вынес ему штраф или 2 года условно.
показати весь коментар
28.09.2018 22:04 Відповісти
Верной дорогой идёте, товарищи! (с)
показати весь коментар
28.09.2018 20:34 Відповісти
Діє таки судова реформа,***,ще й як діє!
показати весь коментар
28.09.2018 20:35 Відповісти
Нет слов , хотя о чем я . В шоколадном царстве все прекрасно .
показати весь коментар
28.09.2018 20:36 Відповісти
Прямо сегодня сплошные "перемоги"..... Скоро приедет Янукович с Азаровым?
показати весь коментар
28.09.2018 20:36 Відповісти
Еще и иск за Межигорье выставит. А кровосися - за неполученную пенсию.
показати весь коментар
28.09.2018 20:44 Відповісти
Потужно.. Наступний крок - ромчик кандидат в гетьмани..
показати весь коментар
28.09.2018 20:37 Відповісти
Не підходить. Загорнутий у ковдру він схожий більше на римського імператора
Або на фараона (мертвого)
показати весь коментар
28.09.2018 21:13 Відповісти
100 миллионов уже вернули? Реально эта ублюдочная тварь корупционер и ограбил людей на миллиарды .его должны были расстрелять и всё награбленное конфисковать , жену с тестем на Колыму .А ему всё как с гуся .В каком месте здесь вообще существует государство?
показати весь коментар
28.09.2018 20:38 Відповісти
все нормально, сабж в игре, сабж в команде пороха.
показати весь коментар
28.09.2018 20:46 Відповісти
Вот именно что миллиарды он не сам воровал. Вот его и выпустили когда он пригрозил что сдаст своих соевых подельников.
показати весь коментар
28.09.2018 21:00 Відповісти
теперь он и клетчатое одеяло отсудит... и моральный ущерб вспомнит... и заставу вернет
показати весь коментар
28.09.2018 20:40 Відповісти
а браслет сдаст ювелирам, шоб брюликами ему его обделали. в память этих бурных дней ))
показати весь коментар
28.09.2018 20:46 Відповісти
Браслет корупціонера...
Суд дозволив Насірову зняти електронний браслет, - САП - Цензор.НЕТ 8525
показати весь коментар
28.09.2018 23:00 Відповісти
... и должность.
показати весь коментар
28.09.2018 20:46 Відповісти
Ну прямо перамога за перамогой сегодня в плане правосудия и судебной реформы от Пети.
показати весь коментар
28.09.2018 20:43 Відповісти
Дык, очередная эпическая перемога в рехвармиравании судов.
показати весь коментар
28.09.2018 20:45 Відповісти
А еще вернуть ему Англиский паспорт упаковать все бабки купить билет за счет бюджета и отправить в Великобританию на пмжо.
показати весь коментар
28.09.2018 20:45 Відповісти
И моральну травму відшкодувати восмизначною суммою, довічну субсидію та пакет акцій в НафтоГазі )))
показати весь коментар
28.09.2018 21:59 Відповісти
Це, я так розумію, і є "пжити по новому". Що не новина, то якесь знущання над законом, правом, здоровим глуздом і людяністю взагалі.
показати весь коментар
28.09.2018 20:45 Відповісти
Судебная реформа завершена (С) Педро липецкий
показати весь коментар
28.09.2018 20:53 Відповісти
Особливо коли її і не розпочинали.
показати весь коментар
28.09.2018 21:09 Відповісти
Завтра решат вернуть паспорта!! проедет покупать новое одеяло на острова!
показати весь коментар
28.09.2018 20:46 Відповісти
а билеты в Майями?
показати весь коментар
28.09.2018 20:47 Відповісти
Сняли браслетик УРА!!!!Теперь можно воровать снова!!!!
показати весь коментар
28.09.2018 20:48 Відповісти
Кто виноват? Юлькаварофка,кто ж еще?
показати весь коментар
28.09.2018 20:49 Відповісти
Электорат чуть подзабыл и..."Рафик невиновник". Очередное чудесное очищение от греха.
показати весь коментар
28.09.2018 20:51 Відповісти
Это перемога,я щетаю.
показати весь коментар
28.09.2018 20:51 Відповісти
Теперь надо награждать.
показати весь коментар
28.09.2018 20:52 Відповісти
Ни одного посаженного коррупционера за пять лет 'реформ'. В одной из самых коррумпированных стран мира. Подумайте об этом когда пойдете голосовать в следующий раз.
показати весь коментар
28.09.2018 20:54 Відповісти
Да вы же кацапский агитпроп постите! "Слухи о коррупции в Украине - идеологическое оружие России!"

Простите.
показати весь коментар
29.09.2018 02:23 Відповісти
А где порохососы?
показати весь коментар
28.09.2018 20:54 Відповісти
методичка рекомендует им избегать подобных тем
показати весь коментар
28.09.2018 21:01 Відповісти
Пусть свои поганые сребреники отрабатывают глисты.
показати весь коментар
28.09.2018 21:03 Відповісти
Они вчера по теме выступлений Харанта на сессии ООН все на хрен исписались. Алло, Шрек, Влад Листвич, Сенатор, ....
показати весь коментар
28.09.2018 21:18 Відповісти
Да ладно, сегодня весь день в других темах гадили. Кстати, обратил внимание что им поступила вказивка гадить на Семенченко. Второй день методичку с ложью копипастят.
показати весь коментар
28.09.2018 21:21 Відповісти
Обратил. И документики у них за подписью его есть, как-будто бы они в отделе кадров работают и все их сами подшивают. Поитнересовался откуда оно у них, так они не отвечают. Свежая тенденция.
показати весь коментар
28.09.2018 21:25 Відповісти
ДНО...
показати весь коментар
28.09.2018 20:55 Відповісти
Треба змінювати йому браслет на руці на зашморг на шиї.
показати весь коментар
28.09.2018 20:56 Відповісти
Красавцы. Два лярда раздербанили, ниодна тварь не пострадала. Стоило Януковощу бежать из Украины? Сейчас бы у Пети был замом.
показати весь коментар
28.09.2018 20:58 Відповісти
Мафия своих не сдает. Круговая порука.
показати весь коментар
28.09.2018 23:26 Відповісти
Как сказал Шкиряк - повоняют и заткнутся?
Каждое дело против топ коррупционеров не было доведено даже до суда.
показати весь коментар
28.09.2018 20:58 Відповісти
Янукович, Кучма как-то меркнут на фоне Порошенко, этот переплюнул всех
показати весь коментар
28.09.2018 20:59 Відповісти
Ето точно. Те хоть воровали в мирное время и за них не гибли тысячи патриотов надеясь на лучшую жизнь. А ети на крови взошли на трон и набивают окровавленными деньгами себе карманы, рассказывая что все заткнитесь ето рехвормы такие.
показати весь коментар
28.09.2018 21:04 Відповісти
Еще один гвоздь в крышку гроба похороненного Петиного рейтинга. А потом будут перед выборами визжать что ето агенты кремля не хотят Петю еще на один срок.
показати весь коментар
28.09.2018 21:02 Відповісти
Так уже визжат. А кто по-ихнему не визжит - сразу кацап.
показати весь коментар
29.09.2018 02:26 Відповісти
Суд разрешил Насирову снять электронный браслет, - САП - Цензор.НЕТ 1581
показати весь коментар
28.09.2018 21:04 Відповісти
https://charter97.org/ru/news/2018/9/28/307035/ Власти Сингапура раздадут своим гражданам $511 миллионов.
Правительство решило отблагодарить людей за вклад в развитие страны.

Сингапур - детище Ли Куан Ю, того самого, который архитектор «сингапурского экономического чуда». Успех Сингапура объяснялся устойчивой политической системой, верховенством права и почти полным отсутствием коррупции. В своих мемуарах политик вспоминал, что борьба со взяточничеством шла сверху вниз, с самых высоких чинов, что было главной причиной ее успеха.
Его фраза: Начните с того, что посадите трех своих друзей. Вы точно знаете за что, и они знают за что.
показати весь коментар
28.09.2018 21:04 Відповісти
Суд дозволив Насірову зняти електронний браслет, - САП - Цензор.НЕТ 8562
показати весь коментар
28.09.2018 21:14 Відповісти
Гиря 24 кг на шею, шоб до колен висела, и пусть идет куда хочет, хоть в президенты.
показати весь коментар
28.09.2018 21:09 Відповісти
А Нелька Штепа уже тоже сняла,или еще носит, потому шо он у нее со стразиками? Я балдею от этих пере мог!
показати весь коментар
28.09.2018 21:13 Відповісти
Отпускают всех воров и сепаров, вещают нам как боятся украинцы ассоциации с ЕС , случайно заскакивают к лаврову.... Уже знают кто будет следующим херантом Украины?
показати весь коментар
28.09.2018 21:15 Відповісти
47 комментариев в теме, и ни одного стецька.
показати весь коментар
28.09.2018 21:16 Відповісти
Та шо вы напали на человека,может у него просто аллергия на пластмассу. Врачи и сняли.
показати весь коментар
28.09.2018 21:50 Відповісти
Ось вам і бородьба з корупцією,кого ж посадить зрадник луценко кругом свої люди? А видати людину підлим ворогам московитам будь ласка по першому свистку з кремля.
показати весь коментар
28.09.2018 22:09 Відповісти
Браслет сняли, топаза выпустили, все идет своим чередом, мля....
показати весь коментар
28.09.2018 22:12 Відповісти
Суди Лінча самі справедливі суди.
показати весь коментар
28.09.2018 22:12 Відповісти
Де результати розслідування по вбитим Героям Небесної Сотні?
показати весь коментар
28.09.2018 22:14 Відповісти
а они не интересны - беркутятки нужны - добровольцев и активистов гасить
показати весь коментар
28.09.2018 23:54 Відповісти
и этот суд купил - а че - дупе с гопой можно а ему низя?
показати весь коментар
28.09.2018 23:53 Відповісти
Антимайданівця випустили, цього виправдали фактично - воєнкоми , хапайте призовників, все-ж менше 18000 буде треба відловлювати. Не знаю ЗА КОГО, але напевне знаю ПРОТИ КОГО буду голосувати.
показати весь коментар
29.09.2018 04:10 Відповісти