10454 відвідувача онлайн
8 814 22

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі з'явилася Грецька площа

У Маріуполі урочисто відкрили Грецьку площу. Захід приурочили до святкування 240-річчя міста - 29 вересня. Подарунок жителям міста зробила родина грецького мецената Пантелеймона Бумбураса.

Реконструкція та благоустрій Грецької площі почалися у вересні 2017 року. Будівельні роботи обійшлися меценату більш ніж у 12 мільйонів гривень.

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 01

Підрядником виступила БК "Гефест".

Раніше ця площа мала назву Адміністративної. Однак після того, як місцева влада підтримала ініціативу Пантелеймона Бумбураса про реконструкцію та благоустрій, площу перейменували на Грецьку.

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 02

"Щоразу, коли я приїжджаю до Маріуполя, відчуваю велику радість. Тут живуть прекрасні люди. І я радий, що можу допомагати цьому місту і його жителям. Грецька площа - це не тільки подарунок до ювілею Маріуполя, а й данина поваги і пам'яті тим грекам, які тут жили і продовжують жити. Потрібно пам'ятати історію свого народу і за можливості робити особистий внесок у розвиток майбутніх поколінь. Я вдячний всім, хто доклав зусиль до появи Грецької площі в цьому прекрасному сонячному місті", - сказав у своєму виступі Пантелеймон Бумбурас.

На знак подяки мер Маріуполя Вадим Бойченко вручив Пантелеймону Бумбурасу почесну нагороду "За заслуги перед містом".

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 03

Грецька площа в Маріуполі - один із соціально значущих будівельних проектів Благодійної організації "Фонд Бумбураса".

Її загальна площа становить майже 2,5 гектара.

В результаті реконструкції та благоустрою будівельники замінили 9,5 тисячі кв.м твердого покриття, побудували велодоріжку, пішохідний світлодинамічний фонтан, встановили лавки, урни для сміття та сучасне паркове освітлення.

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 04

Крім того, була виконана реконструкція пам'ятника знаменитому художнику Архипові Куїнджі.

Нагадаємо, що меценат Пантелеймон Бумбурас також профінансував будівництво Грецькій площі в селі Малоянисоль Донецької області. Її відкриття відбулося в 2017 році. Аналогічна пам'ятка є і в Одесі.

На правах реклами

Топ коментарі
+7
А как же без Петрухи?Почему не он открывал?Греки бортанули Рошена))
показати весь коментар
01.10.2018 10:48 Відповісти
+4
Так правильно. За свое бабло сделал и открыл. Честь и хвала. А Петя приехал в Харьков трассу открывать Харьков-Ахтырка. Он хоть гривну вложил в нее?
показати весь коментар
01.10.2018 13:11 Відповісти
+3
Пётр Алексеевич 250 млн. гривень из собственного кармана выложил на развитие ВСУ в 2017 году плюс в этом году передал ВСУ 450 снайперских комплексов. Опять же, заметь из собственных средств. А ты, чмо, что сделал для Украины ?
показати весь коментар
01.10.2018 13:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А как же без Петрухи?Почему не он открывал?Греки бортанули Рошена))
показати весь коментар
01.10.2018 10:48 Відповісти
В отличие от Петрухи, всё что ты можешь открыть - баночку шпрот. Так что не тявкай, нищеброд.
показати весь коментар
01.10.2018 12:42 Відповісти
Так правильно. За свое бабло сделал и открыл. Честь и хвала. А Петя приехал в Харьков трассу открывать Харьков-Ахтырка. Он хоть гривну вложил в нее?
показати весь коментар
01.10.2018 13:11 Відповісти
Пётр Алексеевич 250 млн. гривень из собственного кармана выложил на развитие ВСУ в 2017 году плюс в этом году передал ВСУ 450 снайперских комплексов. Опять же, заметь из собственных средств. А ты, чмо, что сделал для Украины ?
показати весь коментар
01.10.2018 13:45 Відповісти
А воно з лугандона строчить. Йуля їх там пачками купує за 5 тис на місяць!
показати весь коментар
01.10.2018 16:18 Відповісти
За сприяння компанії «Roshen» придбано та передано на озброєння Десантно-штурмових військ 430 снайперських гвинтівок Zbroyar Z-10 та Savage-110.

98 снайперських гвинтівок https://www.ukrmilitary.com/2017/08/poroshenko-100-snipers-rifles-for-3-reg.html переданих безпосередньо Петром Порошенком бійцям Сил спеціальних операцій рік тому. цікаво лише одне. сума потраченна на цю зброю.

вказанна в його декларації. чи це було зробленно за кошти барижного общака....
Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі з'явилася Грецька площа - Цензор.НЕТ 2
показати весь коментар
01.10.2018 22:49 Відповісти
Сдрысни в будку, шавка прокремлёвская
показати весь коментар
01.10.2018 13:41 Відповісти
ото, що на фото - площа?
показати весь коментар
01.10.2018 10:53 Відповісти
двоюродный брат Бумбокса.
показати весь коментар
01.10.2018 10:56 Відповісти
Подрядчиком выступила СК "Гефест".Источник: https://censor.net/n3088881

==========
Кореша труханова, а значит и Пети...захватчики Одессы...греки шустряки еще те
показати весь коментар
01.10.2018 11:08 Відповісти
Бумбараш ?
показати весь коментар
01.10.2018 11:21 Відповісти
Бумбараст
показати весь коментар
01.10.2018 11:25 Відповісти
Да-да, есть велодорожка, подтверждаю, только по ней- не проехать, бо люди предпочитают по ней передвигаться, пешочком, а плитка эта- уже себя проявляет, играя и вспучиваясь, то там... то ещё где-то. По крайней мере- я там здорово улетел, повезло- экипировка сработала. А плиточка ещё себя проявит, к гадалке не ходи.
показати весь коментар
01.10.2018 11:52 Відповісти
Какая всё-таки в отдельных людях сидит язва и не благодарность, им никогда никто не угодит. Уважаемый! Плитку никто и никогда на раствор не сажал, после одного-двух дождей она уляжется под ногами людей, как надо. Одна прекрасная велодорожка уменя проходит мимо дома, в основном на ней ездят нормальные пацаны на великах. А то, что народ заходит туда, так наш народ заходит и на только что уложенные красивые зеленые газоны, распивает там пиво и бутылки тут же разбрасывает. Центр Мариуполя после реконструкции так никогда не выглядел и это только начало, на очереди Приморский бульвар с пляжем и Песчаный пляж, на котором мэр обещает повесить Голубой флаг, который имеют только семь стран. Это всё назло завистникам.
показати весь коментар
01.10.2018 12:53 Відповісти
Шо там в основном- это ты своим деткам рассказывай. А я там езжу не менее шести-семи раз в день. Как наверх, так и вниз. А то, шо наваяли возле Дома Связи- это ваааще отдельная песня- там уже травмы есть, после вчерашнего празднования, как выяснилось. А сколько их будет впереди- я не берусь посчитать. Но, дело, в самом ближайшем будущем, будет идти на сотни, это- точно! Далее- всё это- налеплено второпях и отвратительно, там уже опасно. Дождики, говоришь... хе-хе-хе... будут и дождики, и мороз и снова дождики. И вся эта залипуха будет пожинать урожай травмированных. Отак от будет! И никак не иначе.
показати весь коментар
01.10.2018 14:29 Відповісти
Ты лживое быдло. Хоть раз в Мариуполе бывало, чмо подкремлёвское ?
показати весь коментар
01.10.2018 13:40 Відповісти
Ты- дурик. Ты совершенно идеальный дурик. А потому- тебе даже отвечать- западло. Можешь тут пейсать, дурик, всё шо угодно. Плевал я на тебя, кретина тупого. Слюной.
показати весь коментар
01.10.2018 14:23 Відповісти
Ну вот, сцепились ! Ну неужели без гадостей никак ? Да, а кроме слюны чем еще можно плеваться ? Ребята.давайте жить........
показати весь коментар
01.10.2018 15:16 Відповісти
А это- не ко мне. Таких вот тварей-кретинов-провокаторов, на которого мне плевать- я тут вижу, в последнее время- всё больше. Моя реакция- всегда одна и та же. И разнообразия- не будет. Извиняйте.
показати весь коментар
01.10.2018 15:24 Відповісти
Мафия площади реконструирует, небось в депутаты идёт.
показати весь коментар
01.10.2018 12:37 Відповісти
Этот пи…мбурас уже испоганил всю Одессу, повырубал тысячи деревьев, снёс не один памятник архитектуры, а теперь и до Мариуполя добрался.
показати весь коментар
01.10.2018 16:20 Відповісти