9578 відвідувачів онлайн
1 429 17

Кількість ОСББ в Україні з 2015 року зросла вдвічі, - Зубко

Про це під час відвідування енергоефективного ОСББ "Гашека 18" з Держсекретарем Швейцарії з питань економіки Марі-Габріель Інайхен-Фляйш наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Завдяки спільній роботі, лідерству в будинку, об’єднанню мешканців, участі у муніципальній програмі 70/30, залученню державної програми "теплі кредити" в ОСББ "Гашека 18" вдалося зробити абсолютно матеріалізовані і відчутні результати. Тільки за один опалювальний сезон, за рахунок впроваджених енергоефективних заходів, цей будинок економить біля 770 тисяч гривень. Тут вчетверо зменшена плата за опалення — замість 32 грн за 1 м кв (за прайсом), сплачується 8 грн за 1 м кв. Цікавий і важливий момент: в цьому будинку проживає тільки 2 сім’ї, які отримують субсидії. Це означає, що економія дала такий ефект, коли у людей немає потреби звертатися за соціальною допомогою до держави, а самостійно сплачувати нараховану суму за комунальні послуги. І це один із головних результатів, який очікує держава від реформи енергоефективності", — наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, держава і надалі буде підтримувати ОСББ, зокрема через запуск Фонду енергоефективності, фінансування якого відбувається за рахунок Мультидонорського фонду, створеного Євросоюзом та Урядом Німеччини. До роботи Фонду залучено й IFC (Міжнародна фінансова корпорація). Також з держбюджету на Фонд виділено — 1 млрд 600 млн грн.

"За рахунок підтримки міжнародних партнерів, співфінансування від Фонду енергоефективності, у нас є абсолютна можливість приступити до масштабної модернізації житлового сектору України", — підкреслив урядовець.

Топ коментарі
+3
https://www.facebook.com/bogdanchervak?hc_ref=ARQy_36YUq5HX7Inw6kqOz77aOJiZ_Klv4LmRzfuhEWgqKcSlem5DKCP9OL0CzTsZ-c&fref=nf Богдан Червак
https://www.facebook.com/bogdanchervak?hc_ref=ARQy_36YUq5HX7Inw6kqOz77aOJiZ_Klv4LmRzfuhEWgqKcSlem5DKCP9OL0CzTsZ-c&fref=nf https://www.facebook.com/bogdanchervak/posts/2344613705572808 Вчора о 14:03 ·
Посольство США в Україні оприлюднило співчуття з приводу річниці трагедії у Бабиному Яру.
Співчуття заслужили євреї, роми і радянські військовополонені.
Про українців - жодного слова.
Нагадаю Послу США в Україні пані Марі Йованович, до якої ставлюся з великою повагою.
У 1941-1942 роках німецькі окупанти розстріляли у Бабиному Яру 621 члена ОУН. З-поміж них визначна поетеса Олена Теліга із чоловіком Михайлом.
У Бабиному Яру свій останній притулок знайшли співробітники газети «Українське слово» на чолі з редактором і оборонцем Карпатської України Іваном Рогачем.
Тут загинули міський голова Києва П. Багазій, голови районних управ міста: професор Махиня, Євген Форостівський з дружиною, Рудь, Чверда, інженер Романов, професор Лазорко.
Жертвами німецького терору стали біля пів тисячі членів «Буковинського Куреня» - найбільшої Похідної Групи ОУН.
Їхня смерть не була випадковою. У такий спосіб нацисти мстилися за волю українців жити у незалежній і соборній державі.
Ви маєте знати, пані Посол, що не згадавши про українців - жертв Бабиного Яру, можливо, не бажаючи цього, образили українську націю.
показати весь коментар
02.10.2018 21:35 Відповісти
+3
А я как то попытался сьекономить вставив окно. И получается , что всю эконгмию не только забирает банк, но мне ему за эту экономию и доплатить надо. Я имею ввиду т.н. теплые кредиты. Не знаю но почеиу то Геморойсман и его мтнтстры жтвут в одной стране, а я в другой
показати весь коментар
02.10.2018 21:45 Відповісти
+3
Пане Зубков! Більше половини цих ОСББ фейкові! Як і раніше будинки обслуговують ТОВ або ЖЕК. Наприклад, по вулиці Мишуги, 12
показати весь коментар
02.10.2018 22:07 Відповісти

Завантаження...