10403 відвідувача онлайн
11 944 327

Кожен шостий український заробітчанин може мати проблеми з пенсійним забезпеченням, - Рева

Кожен шостий український заробітчанин може мати проблеми з пенсійним забезпеченням, - Рева

До Польщі виїхала найбільша кількість українських заробітчан - майже два мільйони, з них тільки один мільйон офіційно працевлаштовані.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі Радіо НВ розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, лише 300 тисяч українців платять податки до пенсійної системи сусідньої держави. Решта не платять страхові внески, і в них не йде страховий стаж. Тому після повернення в Україну вони матимуть труднощі з пенсійним забезпеченням.

Рева зазначив, що Україна має угоди щодо трудової міграції з 21 країною, у яких прописаний механізм соціального захисту українських громадян. Однак попри два мільйони заробітчан у Польщі профільні міністерства України та Польщі досі не уклали відповідної угоди.

Міністр соціальної політики висловив сподівання, що така угода може бути підписана вже до кінця 2018 року. Це унеможливить випадки, коли українець, який працює, не застрахований ні в Польщі, ні в Україні.

Топ коментарі
+36
Месяц работы в Польше равно году минимальной пенсии,так какого хрена здоровому специалисту оставаться невостребованым в Украине или работать за нищенскую зарплату чтобы заработать себе на социальную пенсию и мучать голодом всю семью пока выйдет на пенсию?
показати весь коментар
04.10.2018 07:56 Відповісти
+35
может просто сделать так чтоб они передохли с нашей помощью без нашего отезда?
показати весь коментар
04.10.2018 07:48 Відповісти
+33
каждые девять пенсионеров из десяти в Украине УЖЕ имеют проблемы с пенсионным обеспечением.
показати весь коментар
04.10.2018 07:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Позволь полюбопытствовать - а каким макаром ты хотел бы влиять на их использование?
показати весь коментар
04.10.2018 18:09 Відповісти
отзывать депутатов которые проголосовали за растрату налогов!! сегодня проголсовал а завтра ты уже не депутат!! когда количество депутатов в раде уменьшается больше чем на 50% рада автоматически распускается и назначаются новые выборы!!
показати весь коментар
04.10.2018 18:11 Відповісти
Нда...
показати весь коментар
04.10.2018 18:38 Відповісти
Брехло, доходи ПФ https://www.pfu.gov.ua/33937-dohody-byudzhetu-pensijnogo-fondu-********/ на 40% фінансуються із загального бюджету, який з податків формується. З продажу в магазі ці податки нараховуються.
показати весь коментар
04.10.2018 22:12 Відповісти
Это покрытие государством дефицита пенсионного фонда, который возникает из-за уклонения от оплаты социального внеска такими барцами!
показати весь коментар
05.10.2018 13:55 Відповісти
РАБОТАТЬ В УКРАИНЕ НЕ ВЫГОДНО, КЕМ БЫ ТЫ НЕ РАБОТАЛ за исключением чинуш и опричников.
показати весь коментар
04.10.2018 11:44 Відповісти
"работать не выгодно" - это на каком языке?
показати весь коментар
04.10.2018 12:06 Відповісти
слово Украина пропустил! РАБОТАТЬ И ПЛАТИТЬ НАЛОГИ В УКРАИНЕ НЕ ВЫГОДНО!! ЧИНУШИ ВСЕ ЗАБЕРУТ А ТЕБЯ ВЫКИНУТ НАХЕР!!
показати весь коментар
04.10.2018 12:14 Відповісти
Да? А в какой стране платить налоги выгодно?
показати весь коментар
04.10.2018 12:25 Відповісти
наверно в Швеции или в Голандии, там за налоги люди получают много плюшек от государства!!
показати весь коментар
04.10.2018 12:26 Відповісти
ты тут один за всю порохоботскую братву отдуваешься....жди премию
показати весь коментар
04.10.2018 12:58 Відповісти
Так пропрацювавши легально в Польщі десять років , працівник має право отримувати польську пенсію в 2600 злотих.Після чого проблеми з пенсійним забезпеченням в Україні вже не будуть виглядати проблемами.
показати весь коментар
04.10.2018 12:16 Відповісти
На данный момент,каждый пенсионер не застрахован в получении пенсии.Может ли любой орган власти сказать,что будет в стране или со страной через год?Что можно говорить о заробитчанах?Ну и где гарантия,что депутаты не примут закон о выходе на пенсию в 90 лет,а может и вовсе отменят пенсию?
показати весь коментар
04.10.2018 12:51 Відповісти
Не знаю, как там в Польше - я не был, но в Украине при таком министре каждый работающий уже имеет проблемы с пенсией. Ну, кроме судей , прокуроров и депутатов ВРУ.
показати весь коментар
04.10.2018 13:09 Відповісти
Щоб ти здохКожен шостий український заробітчанин може мати проблеми з пенсійним забезпеченням, - Рева - Цензор.НЕТ 8240
показати весь коментар
04.10.2018 13:26 Відповісти
На мою думку постійне мусування цієї теми буде тільки дратувати людей.Взагалі євроінтеграція практично зупинилася через повільність роботи парламенту.А якщо реформи зупиняться, то ніякого ефекту зрозуміло чекати неварта.Крім того любий заробітчанин потенційно може отримати громадянство та пенсію в іншій країні.Думати треба про те,як зупинити масовий виїзд працездатного населення з країни тому, що податки платять на утримання вже наявних пенсіонерів саме вони.
показати весь коментар
04.10.2018 17:16 Відповісти
Всегда считал, что у нас в Украине мог быть Рай в плане качества жизни людей,но Барыги сопротивляются,строят стену - между властью и Народом!?
показати весь коментар
04.10.2018 18:02 Відповісти
не кажіть...
тут є все, буквально
коли приїздять іноземці, вони дивуються як з такими щедрими дарами природи ми не можемо підняти країну.
показати весь коментар
04.10.2018 18:43 Відповісти
они у нас украдены 0 вот и все
показати весь коментар
04.10.2018 22:17 Відповісти
доброе утро - стена давно построена
показати весь коментар
04.10.2018 22:16 Відповісти
Пшел ты на хер со своими пенсиями.
показати весь коментар
04.10.2018 21:12 Відповісти
Кто-нибудь сообщите этому лапотному реве, что в русском языке нет слова "заробитчанин", есть "трудовой мигрант". И что госчиновник Законом обязан раскрывать свой рот и двигать челюстью только на государственном языке. Если же он говорил по- украински и мы видим дебильный перевод - отдельный привет Цензору, поленившемуся как всегда.
показати весь коментар
04.10.2018 22:14 Відповісти
Поработав несколько лет в Германии, вполне можно скопить на однокомнатную квартиру в киевском новострое.
Сдав ее за 7000-9000 грн, получится вполне приличная пенсия.
показати весь коментар
04.10.2018 22:19 Відповісти
В результате оказалось,что выиграли те,кто не платил в пенсионный.Они поняли,что государство их нае-т.
показати весь коментар
04.10.2018 23:32 Відповісти
Дуже смішно , коли учитель-методист із 35р, стажу отримує пенсію 2.300. Спробуй, Рева .прожити на неї.
показати весь коментар
18.11.2018 16:38 Відповісти
Це , мабуть, тому, що я дуже багато їм....