9035 відвідувачів онлайн
9 683 43

На вокзалі в Києві поїзд відрізав ступню єгиптянинові

На вокзалі в Києві поїзд відрізав ступню єгиптянинові

Увечері 5 жовтня в Києві на центральному залізничному вокзалі іноземець потрапив під поїзд, який вирушав за маршрутом "Київ-Харків".

Про це "Інформатору" стало відомо на місці події, повідомляє Цензор.НЕТ.

За попередньою інформацією, громадянин Єгипту спробував застрибнути до вагона, коли поїзд уже рушив. Іноземець не втримався, і його затягнуло під колеса. Відразу ж після інциденту поїзд зупинили і викликали медиків. Насамперед допомогу надавали провідники. Чоловікові відрізало ліву ступню колісною парою складу.

Через події відправлення поїзда Київ-Харків затримали майже на годину. Лише після надання першої допомоги і госпіталізації потерпілого поїзд о 23:08 вирушив за маршрутом. Постраждалого терміново забрали до 17-ї лікарні.

За непідтвердженою інформацією, іноземцеві близько 25-30 років і у нього не було проїзного квитка. Подробиці інциденту з'ясовуються. На місці працювали медики та правоохоронці.

Топ коментарі
+13
Посочувствуйте! Все-таки не ордынец. Может он и не террорист,а студент ,к примеру. В чужой стране потерять ногу не сладко любому.
показати весь коментар
06.10.2018 14:30 Відповісти
+9
привыкли на ходу запрыгивать и на крыше поезда роем ездить...
ну как же ж так?
показати весь коментар
06.10.2018 14:21 Відповісти
+9
Поезд по-мусульмански наказал за безбилетный проезд.
Всё же, в заголовке желтизна: как будто локомотив гонялся с кЫнжалом за бедным египтянином по запасным путям, поймал его и отрезал ногу злобно хохоча.
показати весь коментар
06.10.2018 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну да, это не на верблюда заскакивать..
показати весь коментар
06.10.2018 14:19 Відповісти
у цензора все по классике - "попал под лошадь".
показати весь коментар
06.10.2018 14:23 Відповісти
Кісєльсру буде глашатаїти, що в Києві фашисти зарізали єгиптянина за вказівкою Порошенка і ВАНА це підтвердить, мертвичук накладе резолюцію
показати весь коментар
06.10.2018 14:27 Відповісти
Рамзес Второй, приди - порядок наведи!
показати весь коментар
06.10.2018 14:33 Відповісти
То вже хай і Тутмос в талєсє з тєрмосом в тубусє прилітає тулєсом
показати весь коментар
06.10.2018 14:50 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2018 14:56 Відповісти
привыкли на ходу запрыгивать и на крыше поезда роем ездить...
ну как же ж так?
показати весь коментар
06.10.2018 14:21 Відповісти
Потяг не арба- ногою не зупиниш...
показати весь коментар
06.10.2018 16:45 Відповісти
Поезд по-мусульмански наказал за безбилетный проезд.
Всё же, в заголовке желтизна: как будто локомотив гонялся с кЫнжалом за бедным египтянином по запасным путям, поймал его и отрезал ногу злобно хохоча.
показати весь коментар
06.10.2018 14:24 Відповісти
Вспомнился фильм "Ошибочно обвинённый" (в другом переводе "Без вины виноватый") - https://youtu.be/LA5InIEZ8zs?t=63 вот этот эпизод, где локомотив гоняется за Лесли Нильсеном
показати весь коментар
06.10.2018 14:37 Відповісти
Ага, це по шаріату - злодієві відрізають стопу і кисть (на перший раз)
показати весь коментар
06.10.2018 15:07 Відповісти
ХОРОШО И СДЕЛАЛ. Арабы должны проваливать из Кавказа и славянских стран.В Баку уже были стычки и избиения арабья, направленных сюда мировыми правителями.Хорошобы чтоб вместе с собой они взяли своих братьев -хайских арабов( эр мэн?-ворованное слово из одэро-гоеческого МэнУша=Меноса).Арабы Вон из Кавказа и Славянских стран в арабистан свой.
показати весь коментар
06.10.2018 14:24 Відповісти
Наташе Ростовой приготовиться!
На вокзале в Киеве поезд отрезал ступню египтянину - Цензор.НЕТ 9907
показати весь коментар
06.10.2018 14:25 Відповісти
ёпть , попутали египтянина с Анной Карениной из Занзибара !
показати весь коментар
07.10.2018 04:16 Відповісти
Посочувствуйте! Все-таки не ордынец. Может он и не террорист,а студент ,к примеру. В чужой стране потерять ногу не сладко любому.
показати весь коментар
06.10.2018 14:30 Відповісти
Наверное был электронный билет и проводники вытолкали.
показати весь коментар
06.10.2018 14:39 Відповісти
Ну хоть гражданство назвали, а то, как обычно: гражданин одной из стран, на одной из станций, одного из городов, запрыгивал в один из вагонов, одного из поездов...
показати весь коментар
06.10.2018 14:41 Відповісти
...и ему отрезало одну из конечностей
показати весь коментар
06.10.2018 14:58 Відповісти
А хай вас, з украінцамі... Што вам маскалеў не хапае?....

РS
А чалавека шкада.
показати весь коментар
06.10.2018 15:10 Відповісти
Да, шкода хлопця. Ше молоде таке, а вже каліка.
показати весь коментар
06.10.2018 15:12 Відповісти
може пришьют?
показати весь коментар
06.10.2018 15:19 Відповісти
я тож подумав. Але там так розчавило, шо і пришивати нічого
показати весь коментар
06.10.2018 15:21 Відповісти
пришити можна... тільки ж нога наскільки вкоротиться
показати весь коментар
06.10.2018 16:31 Відповісти
ілі Ви, в смислє, добіть?
показати весь коментар
06.10.2018 15:24 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2018 15:33 Відповісти
тоже варіант
показати весь коментар
06.10.2018 15:25 Відповісти
може бомбу хотів закласти?
показати весь коментар
06.10.2018 15:30 Відповісти
Вот это событие, начальника Ж,Д, в отставку. Ну и новость, ОХ.........ЕТЬ.
показати весь коментар
06.10.2018 15:36 Відповісти
жалко..эт не пальцы и не ножом..не пришьешь
показати весь коментар
06.10.2018 15:37 Відповісти
И получился из арабки Джон Сильвер без попугая.
показати весь коментар
06.10.2018 15:42 Відповісти
Это у них национальная забава такая.

На вокзалі в Києві поїзд відрізав ступню єгиптянинові - Цензор.НЕТ 3072
показати весь коментар
06.10.2018 16:17 Відповісти
це або Пакистан, або Індія...
показати весь коментар
06.10.2018 16:30 Відповісти
....куда эти идиоты так плодятся !? Писец полный !
показати весь коментар
07.10.2018 04:15 Відповісти
заголовок просто бімба!!!
показати весь коментар
06.10.2018 16:29 Відповісти
Он вцепился в поезд, ему кричали "слезь",
Он вроде бы и слез, но уже не весь...
показати весь коментар
06.10.2018 16:43 Відповісти
Вот что называется «допрыгался».
показати весь коментар
06.10.2018 18:12 Відповісти
Ще може приш ють на місце - є такі шанси.
показати весь коментар
06.10.2018 19:59 Відповісти
Ще молодий - тож впорається з лихом. З протезом потім буде легше - якщо знову така ж біда, то постраждає протез.
А поки що боляче і неприємно. Співчуваю.
показати весь коментар
06.10.2018 22:10 Відповісти
Только египтянин может дважды наступить на грабли ...
показати весь коментар
07.10.2018 04:13 Відповісти
мысля про тупость присутствует, конечно... ну да ладно, и так сам себя наказал...
показати весь коментар
07.10.2018 14:53 Відповісти
Жалко парня, хоть египтянина, хоть негра. Расплатился за свою же дурость.
показати весь коментар
20.01.2019 21:28 Відповісти