9744 відвідувача онлайн

Поліція Британії відмовилася коментувати інформацію Belligcat про "Петрова" Мішкіна

Поліція Британії відмовилася коментувати інформацію Belligcat про "Петрова" Мішкіна

Поліція Великої Британії відмовилася коментувати публікації ЗМІ, нібито встановили "справжнє ім'я" Олександра Петрова, обвинуваченого британською владою в отруєнні екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters.

Британські правоохоронці не змогли підтвердити інформацію з преси, назвавши при цьому публікацію про "Петрова" Мішкіна здогадками.

"Ми не маємо наміру коментувати припущення щодо цих осіб", - йдеться в повідомленні британської поліції.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, яких підозрюють у спробі замаху на життя Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері: Олександр Петров і Руслан Боширов. Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила:"Підозрювані у справі є офіцерами ГРУ Генштабу РФ.

З опублікованої 26 вересня третьої частини розслідування Bellingcat та The Insider відомо, що справжнє ім'я Руслана Боширова, якого звинувачують в отруєнні Скрипалів, - Анатолій Чепіга. Він - полковник ГРУ, народився 5 квітня 1979 року в селі Миколаївка в Амурській області, з відзнакою закінчив Далекосхідне вище загальновійськове командне училище і пішов служити в 14-ту бригаду спецпризначення ГРУ. Чепіга тричі був у відрядженні в Чечні, підрозділ, у якому він служив, також було помічено поряд з українським кордоном у 2014 році. The Insider і Bellingcat повідомили, що встановили особу одного з отруйників Сергія Скрипаля. За їхніми даними, "Руслан Боширов" - це полковник ГРУ, герой Росії Анатолій Чепіга.

Журналістам вдалося побувати у селі, де тривалий час жив Чепіга. Односельці впізнали його і розповіли, що він давно "на секретній службі".

8 жовтня розслідувачі з Belligcat оприлюднили справжнє прізвище другого підозрюваного в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Чоловік, який називав себе Олександром Петровим, насправді має прізвище Мішкін.

Топ коментарі
+8
и правильно, пусть лишнехромосомы с начало оправдывается перед компаниеи а потом официальные прижмёт - даёт шанс русне обложатся и потом покажет кто воняет.
показати весь коментар
08.10.2018 23:49 Відповісти
+5
Пам'ятаю як один росіянин переконував, що у росіян не було мотивів вбивати Скрипаля🤔
показати весь коментар
08.10.2018 23:54 Відповісти
+4
Был у майора Деева,
Товарищ майор Петров...
показати весь коментар
08.10.2018 23:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и правильно, пусть лишнехромосомы с начало оправдывается перед компаниеи а потом официальные прижмёт - даёт шанс русне обложатся и потом покажет кто воняет.
показати весь коментар
08.10.2018 23:49 Відповісти
Был у майора Деева,
Товарищ майор Петров...
показати весь коментар
08.10.2018 23:50 Відповісти
Классика))
...жанра
Но у них теперь: и я - не я, и хата не моя..Ой, пардон, не хата - избушка на курьих ножках)
показати весь коментар
08.10.2018 23:56 Відповісти
Люда! А у Вас цифры - это звание?
показати весь коментар
09.10.2018 00:00 Відповісти
НЕт, фейсбук
И по возрасту я вам не Люда
показати весь коментар
09.10.2018 00:02 Відповісти
У кого як. У мене ФБ без цифр.
показати весь коментар
09.10.2018 00:07 Відповісти
Я вас умоляю))) И че теперь мне делать или в какую позу встать по этому поводу?
И вообще - развитие этой темы - флуд ( да, я знаю это ..почти слово, не смотря на возраст)
показати весь коментар
09.10.2018 00:13 Відповісти
А пообщаться без цифр - слабо?
показати весь коментар
09.10.2018 00:26 Відповісти
Ех, Людмила. Може укроп хотів вам зробити камплімент, назвавши Людою, а ви бац і розкололись що вже вік не той.)))
показати весь коментар
09.10.2018 00:28 Відповісти
Разрешите представиться! Генерал Бандера - Укроп Сумской - 54 года
показати весь коментар
09.10.2018 00:09 Відповісти
Я взрослее...упс
Хотела написать старше, но ...увы погонами не украшена. Или не обезображена
Это личное отношение, но оно вас почему-то задевает?
показати весь коментар
09.10.2018 00:16 Відповісти
показати весь коментар
09.10.2018 00:24 Відповісти
А хіба я писав таке про тебе?
показати весь коментар
09.10.2018 00:40 Відповісти
НЕТ. Но тут на Ц.Н. хто против власти - все агенты кремля. Я сводолюбивый чел. и могу выражать свое мнение
показати весь коментар
09.10.2018 00:48 Відповісти
Респект. Я теж пишу що вважаю за потрібне, поклавши болт на те хто що скаже про мене.
показати весь коментар
09.10.2018 08:16 Відповісти
Был у майора Деева
Товарищ коханець майор Петров...
показати весь коментар
09.10.2018 00:55 Відповісти
Британские спецслужбы и полиция с журналистами устроили просто-таки реалити-шоу Игры недоносков в виде сериала . Интрига , млиать , с каждой "серией" нарастает )))
показати весь коментар
08.10.2018 23:51 Відповісти
Пам'ятаю як один росіянин переконував, що у росіян не було мотивів вбивати Скрипаля🤔
показати весь коментар
08.10.2018 23:54 Відповісти
Це в них традиційно - каму ето вигадно? Рассіі нє вігадно.
показати весь коментар
08.10.2018 23:55 Відповісти
Офіційна Британія свій хід зробила і перекинула м"яч на територію рашки - визнайте свій злочин, ПОКАЙТЕСЯ, допустіть експертів до виробництв заборонених видів зброї, і тоді може не буде нових санкцій саме за цей теракт.
Рашка вирішила зіграти в дурника. Можливо, в останні хвилини, включить задню. Але поки путєн вижидаєт. В листопаді буде видно.
А Билингкетами та Інсайдерами їх підстьобують потроху.
показати весь коментар
08.10.2018 23:54 Відповісти
Та да, детям до 18 низзя..
🤑
показати весь коментар
09.10.2018 00:04 Відповісти
Неужели инспектор Лестрейд начал завидовать Bellingcat'у? А зря. Общее дело делается ведь.
показати весь коментар
09.10.2018 00:07 Відповісти
Сейчас начнется самое интересное... В РФ начнут все отрицать, придумывать новые версии, факты и т.д.
показати весь коментар
09.10.2018 00:08 Відповісти
а че, все знают: ******* не мешки ворочить