3624 відвідувача онлайн
4 881 53

"Ні Фірташ, ні Льовочкін не мають на мене жодного впливу", - Кличко

Ні Дмитро Фірташ, ні Сергій Льовочкін не мали впливу на переговори Віталія Кличка з Петром Порошенком.

Про це в інтерв'ю "УП" розповів міський голова Києва Віталій Кличко, передає Цензор.НЕТ.

На прохання розповісти про його зустрічі в 2014 році у Відні з Петром Порошенком, Дмитром Фірташем і Сергієм Льовочкіним він заявив: "Я на цю тему багато вже говорив. У мого брата був день народження, він тренувався в Австрії, і так сталося, що я летів через Відень. Так сталося, що у Відні ми зустрілися. Ми говорили про те, як стабілізувати ситуацію. Я прилетів - Петро Олексійович там був. Була пропозиція зустрітися, я зустрівся, і було тільки одне питання - як стабілізувати ситуацію. (...) Ці люди там були присутні, коли я приїхав. Ми говорили про майбутнє, поговорили про вибори, і я далі поїхав до брата".

На уточнювальне запитання, чи була зустріч в такому форматі випадковою, Кличко відповів: "Я плановано летів до брата. Але потім прийшла пропозиція зустрітися. (Від кого? - УП) Я вже не пам'ятаю, минуло багато часу. Я отримав пропозицію зустрітися - і чому б ні?"

Кличко також попросили прокоментувати слова Фірташа під присягою у віденському суді. Нагадаємо, тоді він заявив: "Ми домоглися, чого хотіли. Порошенко став президентом, Віталій Кличко - мером".

Кличко сказав: "Потрібно було подати у Відні, що людина навіть керувала процесами, які відбувалися".

На уточнювальне запитання, чи означає це, що Фірташ обманював, Кличко роздратовано відповів: "Я сказав те, що сказав. Не перекручуйте, будь ласка".

Також мера Києва попросили розповісти, чому Фірташ і Льовочкін були на його зустрічі з Порошенком і чи вплинули вони на домовленості з ним?

"Не впливали. Це мої домовленості з Порошенком, - зазначив Кличко. - Щоб хто не говорив - час, як лакмусовий папірець, показує, хто є хто. І всі заяви будь-якої людини можуть бути тільки заявами, а час все розставляє. Якби Кличко був проектом Фірташа чи Льовочкіна - він відстоював би інтереси тієї чи іншої сили. Зробіть висновки щодо голосування Верховної Ради, по моїй роботі в Києві. Кличко представляє інтереси Фірташа? Льовочкіна? Ахметова? Чи ще якихось гравців? Кличко представляє інтереси виключно киян" .

"Ні Фірташ, ні Льовочкін не мають на мене жодного впливу", - підкреслив мер Києва.

Топ коментарі
+28
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 9315
показати весь коментар
11.10.2018 10:49 Відповісти
+13
Надо заголовок поменять, как про самолёт: То, что я беру у них деньги, не значит, что я от них зависим
показати весь коментар
11.10.2018 10:49 Відповісти
+12
"У моего брата был день рождения, он тренировался в Австрии, и так случилось, что я летел через Вену. Так случилось, что в Вене мы встретились. Мы говорили о том, как стабилизировать ситуацию. Я прилетел - Петр Алексеевич там был."

Так случилось...
А Петр Лексеевич тоже случайно в это время Фирташу перстень целовал...

Вот прямо из этого фильма - "Последний бойскаут..."
видео
https://youtu.be/Yz1MV2G6kh4


показати весь коментар
11.10.2018 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 414
показати весь коментар
11.10.2018 11:10 Відповісти
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 7505
показати весь коментар
11.10.2018 11:13 Відповісти
Было предложение встретиться, я встретился, и был только один вопрос - как стабилизировать ситуацию. (с) Кличко.

*************************
Ага,вот как оно сейчас называется:опустить жизненный уровень украинцев в 3 раза-это стабилизировать ситуацию.
показати весь коментар
11.10.2018 11:44 Відповісти
Ну " стабілізація" це боксерський термін - "партнер на підлозі" !
показати весь коментар
11.10.2018 12:19 Відповісти
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 9024
показати весь коментар
11.10.2018 10:48 Відповісти
Надо заголовок поменять, как про самолёт: То, что я беру у них деньги, не значит, что я от них зависим
показати весь коментар
11.10.2018 10:49 Відповісти
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 4542
показати весь коментар
11.10.2018 10:51 Відповісти
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 9315
показати весь коментар
11.10.2018 10:49 Відповісти
- Есть пить?
- Пить есть, есть нету.
показати весь коментар
11.10.2018 11:25 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2018 11:25 Відповісти
"У моего брата был день рождения, он тренировался в Австрии, и так случилось, что я летел через Вену. Так случилось, что в Вене мы встретились. Мы говорили о том, как стабилизировать ситуацию. Я прилетел - Петр Алексеевич там был."

Так случилось...
А Петр Лексеевич тоже случайно в это время Фирташу перстень целовал...

Вот прямо из этого фильма - "Последний бойскаут..."
видео
https://youtu.be/Yz1MV2G6kh4


показати весь коментар
11.10.2018 10:52 Відповісти
))))))только хотел дописать про "случайно")))))
показати весь коментар
11.10.2018 16:32 Відповісти
"Не верю!"(с)
показати весь коментар
11.10.2018 10:53 Відповісти
"Вплив" Фірташа і Львочкіна був "закінчений" після дострокового виконання мною (Кличком) Віденського протоколу, а у "Інкогніто" ще продовжується...
показати весь коментар
11.10.2018 12:23 Відповісти
Открою тебе секрет, Виталька - они и на меня не имеют никакого влияния
показати весь коментар
11.10.2018 10:53 Відповісти
За него даже стулья в кабинете краснеют.
показати весь коментар
11.10.2018 10:54 Відповісти
"Свята" правда.
показати весь коментар
11.10.2018 10:55 Відповісти
Віталю, ну, якщо не мають на тебе вони ніякого впливу, то бери Петю та приїжджайте до мене в Черкаси. Це з ближче ніж в Австрію, та й по3,14здіть ні про що є з ким.
показати весь коментар
11.10.2018 10:56 Відповісти
Ну лошара, блин. Его использовали и списали, а оно кукареает что там всего "полшишечки" было, поэтому не считается.
показати весь коментар
11.10.2018 10:58 Відповісти
татышо!! как списали?? он жеж вон мост достраивать собирается, через два года сдача, вы што, так низзя на полпути сбивать, такскаать, орла
показати весь коментар
11.10.2018 16:36 Відповісти
просто *******
показати весь коментар
11.10.2018 10:59 Відповісти
Не верю и другим не советую.
показати весь коментар
11.10.2018 11:00 Відповісти
виталька педалька хоть и тупой боксер, но даже он понимает что придется очень скоро ответить за содеянное. И не самому а с лолитой.
показати весь коментар
11.10.2018 11:01 Відповісти
Филатов: Я никогда не был у Коломойского на побегушках. Если уж совсем честно, я ему ничего не должен. А он мне? По-разному можно считать.

«О выдуманном и реальных мирах. Каждый день я читаю тут гадости про своего близкого друга. То горячей воды нет, то мост устал, то ливневки забиты. А потом ты приезжаешь с ним на «район» и видишь, как его встречают люди… Открыли сегодня с Виталиком парк на Троещине», - написал глава Днепра в посте.

Это тот самый друг, который в Днепр смотрящего в 2014-м присылал!??? И из-за которого ещё один друг Кошляк пол года сидел потом???

"Моя задача - изменить правила игры, при этом, сохранить свой базовый рейтинг. Мне не надо 99%, как у Ким Чен Ина. Я просто должен понимать, что в следующие выборы прохожу в первом туре гарантированно."

Ждём на всех избиркомах титуханов!
*************...
НО!!! Виталя хотя бы просто надувается и бычит!!! А наш ещё обзывает избирателей вошами, мразями и говорит, что всех на *** вертел!!!

Да уж! Навыбирали!
Пы.Сы. И Виталя вроде воду горячую в городе не отключил.
Задолбали!!!
показати весь коментар
11.10.2018 11:05 Відповісти
...педалік,краще іноді мовчати...http://politicua.com/politika/21043-kly-chko-i-l-ovochkin-rujnuyut-drevnij-ky-yiv-nardep.html Кличко і Льовочкін руйнують древній Київ.
"Ни Фирташ, ни Левочкин не имеют на меня никакого влияния", - Кличко - Цензор.НЕТ 7623
показати весь коментар
11.10.2018 11:05 Відповісти
а шо такое? у Витальки бенефис? прямо с утра и ...понесло
показати весь коментар
11.10.2018 11:06 Відповісти
Ну св.Виталя...а то что втёмную дурня пользуют, орган, в который едят ,не поймет..
показати весь коментар
11.10.2018 11:08 Відповісти
А Фредди Крюгера он случайно не встречал в туалете самолёта? Виталику не надо никуда летать. С ним все случайно встречаются,а он не хочет. Поберег бы нервы.
показати весь коментар
11.10.2018 11:14 Відповісти
После Кличко Киеву нужен немой мэр
показати весь коментар
11.10.2018 11:16 Відповісти
Після Кличка Києву потрібен нормальний мер , а не дебіл- боксер.
показати весь коментар
11.10.2018 17:43 Відповісти
"Дмитрий Фирташ заявил о том, что противостояние с Тимошенко было вызвано разным видением дальнейшего развития страны.
У нас разное видение страны... Я считаю, что Украина должна быть независимой, нейтральной, иметь одинаковые отношения с РФ и ЕС. Она (Тимошенко) так не думает, ей было важно премьерское кресло и президентство.

Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/politics/sud-na-firtashem-izbrannye-citaty-78829.html "
показати весь коментар
11.10.2018 11:17 Відповісти
клячки подонки с большой дороги
показати весь коментар
11.10.2018 11:20 Відповісти
Киевляне, не вздумайте скеглить.
показати весь коментар
11.10.2018 11:23 Відповісти
та я до речі не сумніваюсь, щоб мати хоч якийсь вплив потрібно щоб людина хоча б щось розуміла....

бо як же пояснити людині якусь "схему", якщо людина моментально відправить до "своїх 2 замів 4 з яких леєать у кабміні"...
а вплив вони мають на оточення, а Кличку відведена роль "візувальника" потрібних документів...
показати весь коментар
11.10.2018 11:29 Відповісти
Вломил всю кампанию
показати весь коментар
11.10.2018 11:30 Відповісти
Если я с кем то ем,это не значит,що они мне друзья
показати весь коментар
11.10.2018 11:32 Відповісти
Вывсеврете!
показати весь коментар
11.10.2018 11:54 Відповісти
Где доказательства?
показати весь коментар
11.10.2018 11:55 Відповісти
Пидалик, ты перепутал влияние с еплей в рот!
показати весь коментар
11.10.2018 12:17 Відповісти
О чём могут говорить Порошенко, Фирташ, Лёвочкин и Кличко? Только об одном: как можно
больше бабла скосить с Украины. Они же деловые люди и случайных встреч у них не бывает.
показати весь коментар
11.10.2018 12:45 Відповісти
Ну шо,брати-кияни?Думали - ідіот,але безобідний і з ним весело?Ціни на метро,маршрутки,пальне,продукти,забудови в парках - то все фігня,коли є можливість весело і добродушно посміятись над черговим ляпом Піндаліка...
показати весь коментар
11.10.2018 13:01 Відповісти
может Киев проклят? после лени-космоса это воспринималось как шутка. но второй раз подряд...тут по неволе поверишь в то, что проклятья бывают на самом деле.
показати весь коментар
11.10.2018 13:55 Відповісти
Ну льоня -космос в порівнянні з цим дебілом великий інтелектуал .
показати весь коментар
11.10.2018 17:46 Відповісти
"Я закрыл глаза и оно исчезло" как говорит мой малыш.
показати весь коментар
11.10.2018 13:09 Відповісти
"Архитектурно - реставрационное предприятие "София" в конце 2016 года переоформили на Виктора Рафальского, дядю начальника Службы по строительству и содержанию объектов транспорта Киевпастранса Юрия Курбаля.
Уже через несколько месяцев фирма выигрывает первый тендер в "Киевпастранс".
В течение 2017-го года "София" выиграла 12 тендеров из 13-ти на разработку проектной документации по реконструкции трамвайных путей и фуникулера (тринадцатый тендер достался связанной с "Софией" фирме).

Вот такое замечательное чудо произошло с этим человеком и его дядей... А вы наверное подумали про коррупцию?
показати весь коментар
11.10.2018 13:50 Відповісти
а рыгомразь шлюхрич влияет? кум который.
показати весь коментар
11.10.2018 13:53 Відповісти
Віталій ,ти був героєм для всього світу...а тут і тебе затягнуло...для чого тобі це,адже люди в тебе вірили?
показати весь коментар
11.10.2018 20:06 Відповісти
Визнання цілого світу-це найбільше досягнення людини-спотворив.
показати весь коментар
11.10.2018 20:08 Відповісти