9267 відвідувачів онлайн

Автокефалія підкреслить той факт, що політично Путін втратив Україну, - Волкер

Автокефалія підкреслить той факт, що політично Путін втратив Україну, - Волкер

Відділення Української православної церкви від РПЦ підкреслить той факт, що в політичному вимірі Володимир Путін втратив Україну.

Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Сподіваюся, не буде ніяких протестів і жодного насильства в Україні після рішення про автокефалію. Це було б трагедією", - сказав американський дипломат.

Він також додав, що військова агресія Росії вилилася в те, що Україна, яка колись була до неї лояльною, стала більш прозахідною країною.

"Російські лідери відштовхують український народ від історичних відносин з Росією", - сказав представник Держдепу сьогодні в Брюсселі.

"Україна сьогодні більш об'єднана, більш націоналістична й орієнтована на Європу, НАТО і Захід, ніж будь-коли раніше. І це прямий наслідок російського вторгнення в Україну і вбивства українців", - сказав Волкер.

Топ коментарі
+47
Автокефалія підкреслить той факт, що політично Путін втратив Україну, - Волкер - Цензор.НЕТ 1989
показати весь коментар
11.10.2018 19:55 Відповісти
+44
Спасибо , Волкер
показати весь коментар
11.10.2018 19:42 Відповісти
+38
Автокефалія підкреслить той факт, що політично Путін втратив Україну, - Волкер - Цензор.НЕТ 5766
показати весь коментар
11.10.2018 19:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Тому наші люди і їдуть на заробітки в Росію, хоча в Еуропі більше платять. Таки, общий "культурний код", відсутність "язикового бар'єра" і там вони не третьосортні.
показати весь коментар
11.10.2018 20:56 Відповісти
Да..да...Уже не едут...Руцкие "братья" наловчились ****..ть их по братски...Так что гуд бай,раша! А что касается "третьесортных"...так они там на самой низкой ступени, без сорта...то есть попросту рабы....Флажок то на кацапский поменяй....украинцы так врать не умеют как вы,какцапье...
показати весь коментар
12.10.2018 05:18 Відповісти
А не можна от без того "Безумец"? Ото і **********
показати весь коментар
11.10.2018 20:58 Відповісти
Воно, канєшно, фігура рєчі, но давайте якось уважітєльнєй. Представ, шо ми з тобою глаз-на-глаз. А в мене 2 м зросту та 120 кг вєсу (і всьо мишици)
показати весь коментар
11.10.2018 21:03 Відповісти
А в мене пістолєт маузер з дванадцятьма кулями. Представ.

Це у обізян 2 м росту щось вирішує.
показати весь коментар
11.10.2018 21:21 Відповісти
рашистские оккупанты,идете к чертовой своей матери,больше никогда вместе!
показати весь коментар
11.10.2018 21:21 Відповісти
Кацики - ми вас витягли з боліт, ми вас хрестили, ми вас і вб'ємо.. Але відспівувати не будемо - тамбовські вовки вас по ярах відвиють..
показати весь коментар
11.10.2018 20:31 Відповісти
недаром были назначены экзархи в Украину украинцев-это заслуга штатов они заставили барыгу делать этот шаг.Он этот шаг не делал бы хорошо подумайте
показати весь коментар
11.10.2018 20:32 Відповісти
Видно тарифы поднимать будут.Если все так возбудились.
показати весь коментар
11.10.2018 20:35 Відповісти
Так называемый путин всё больше и больше проигрывает на международных фронтах, а так называемые русские всё более теряют веру в идола путина.
показати весь коментар
11.10.2018 20:53 Відповісти
Смокчи кацапе недороблений
показати весь коментар
11.10.2018 20:55 Відповісти
Ольгинское, изыди со своими высерами к своему х#йлу. Тут твои прорасейские и антиукраинские фашистские высеры не катят.
показати весь коментар
11.10.2018 21:23 Відповісти
Автокефалія підкреслить той факт, що політично Путін втратив Україну, - Волкер - Цензор.НЕТ 3251
показати весь коментар
11.10.2018 20:47 Відповісти
і шо то значить? ткскзть, сімволізіруйєт?
показати весь коментар
11.10.2018 21:20 Відповісти
Крёстный ход потревожил отдыхающих.
показати весь коментар
12.10.2018 09:40 Відповісти
Відмінна новина, давно такої події не було. Дай Боже, український народ порозумнішає з часом, збудеться " совкізму ", набереться досвіду, вибере собі нормальних керівників і заживе вільно і справедливо. Але це все мрії, мрії...
показати весь коментар
11.10.2018 20:51 Відповісти
Пердак погаси кацаперде
показати весь коментар
11.10.2018 20:57 Відповісти
Ваши рожи меньше видеть будем, ольгинское. А это плюс в кубе.
показати весь коментар
11.10.2018 21:25 Відповісти
Ваша Московия пошла против Бога - смотри что с ней стало на глазах ...
Сравни с тем, что было в 2012 году ...
показати весь коментар
11.10.2018 22:39 Відповісти
Цензор, куда ты смотришь ? Мокшанским духом смердеть стало.
показати весь коментар
11.10.2018 21:06 Відповісти
Автокефаль для Украинской церкви - это термоядерный взрыв ватных пуканов ! )
показати весь коментар
11.10.2018 23:11 Відповісти
Ничего не имею против Волкера, но он скорее не поздравляет украинцев а упрекает россиян. Эта риторика не приблизит мир на Донбассе и не заставит кремль сменить гнев на милость, они так не умеют, это кацапы, Волкер просто плохо понимает их менталитет, они не прислушаются к голосу разума и будут гадить где смогут и как смогут, по этому будут протесты и насилие... Надеюсь украинские спецслужбы готовы противостоять фсбшным чертям в рясах.
показати весь коментар
11.10.2018 23:23 Відповісти
Автокефалія підкреслить той факт, що політично Путін втратив Україну, - Волкер - Цензор.НЕТ 3777