8080 відвідувачів онлайн

Польща підтримує нові санкції, запропоновані Великою Британією проти РФ, - Чапутович

Польща підтримує нові санкції, запропоновані Великою Британією проти РФ, - Чапутович

Керівник польської дипломатії Яцек Чапутович, перебуваючи в Лондоні, брав участь у неформальних консультаціях щодо загроз із боку Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо, крім польського і британського міністрів, у переговорах взяли участь представники країн Вишеградської групи, Румунії, Болгарії, Хорватії та Словенії.

Міністр закордонних справ Польщі Чапутович зазначив, що польська політика в справі Москви збігається з британською.

Керівник польської дипломатії Яцек Чапутович зазначив, що, можливо, після Brexit Польща візьме на себе роль Великої Британії, адже Варшава "може говорити сильним, проринковим голосом": "Нам у Євросоюзі не вистачає Великої Британії. Можливо, ми візьмемо на себе роль британців у тому сенсі, що ми будемо озвучувати ту вільноринкову, ліберальну, конкурентоспроможну позицію. Якщо говорити про зростання економіки, то Польща сьогодні - лідер Євросоюзу. Ми досягли цього завдяки лібералізму, здоровому підходу в країні і здоровій економіці".

Міністр Чапутович також зазначив, що ЄС потребує реформи, а Brexit - це результат не лише рішень самих британців, а й відсутність гнучкості з боку Євросоюзу.

Крім цього, керівник польської дипломатії підтримує чергові санкції щодо Москви.

Нагадаємо, Велика Британія назвала імена росіян, яких підозрюють в отруєнні екс-полковника запасу ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Це Олександр Петров і Руслан Боширов.

Після цього прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що британська влада планує домагатися розширення обмежувальних заходів проти Росії.

Топ коментарі
+16
рашці без санкцій ніяк не можна. Треба підтримати!
показати весь коментар
14.10.2018 23:00 Відповісти
+12
Польша поддерживает новые санкции, предложенные Великобританией против РФ, - Чапутович - Цензор.НЕТ 5694
показати весь коментар
14.10.2018 23:08 Відповісти
+8
Польша поддерживает новые санкции, предложенные Великобританией против РФ, - Чапутович - Цензор.НЕТ 1616
показати весь коментар
14.10.2018 23:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
рашці без санкцій ніяк не можна. Треба підтримати!
показати весь коментар
14.10.2018 23:00 Відповісти
Поки рашка не замістить інтернет чебурнетом треба вводити та вводити.
показати весь коментар
14.10.2018 23:02 Відповісти
бриты таки решили напоминать русне каждую неделю - пожелаю успехов и поддерживаю.
показати весь коментар
14.10.2018 23:09 Відповісти
Польща підтримує нові санкції, запропоновані Великою Британією проти РФ, - Чапутович - Цензор.НЕТ 1425
показати весь коментар
15.10.2018 00:27 Відповісти
Польша поддерживает новые санкции, предложенные Великобританией против РФ, - Чапутович - Цензор.НЕТ 5694
показати весь коментар
14.10.2018 23:08 Відповісти
Опять казламордым коцсапам "внапользы" подвезли в качестве гумпомощи, да, коцсапы ??? Бггг
показати весь коментар
14.10.2018 23:09 Відповісти
Польша поддерживает новые санкции, предложенные Великобританией против РФ, - Чапутович - Цензор.НЕТ 1616
показати весь коментар
14.10.2018 23:09 Відповісти
В Одессе люди ждали генпрокурора, что бы разобраться по поводу нападений на активистов, а этот алкаш поехал в Шабо на винзавод и забыл почему приехал, оттуда тело вывезли обратно в Киев.
показати весь коментар
14.10.2018 23:13 Відповісти
А то хіба цих гандонiв хвилюють напади на активістів..
показати весь коментар
14.10.2018 23:20 Відповісти
...цікаво що відповість Угорщина ,точніше,той телепень сійярто...?
показати весь коментар
14.10.2018 23:14 Відповісти
Не чипайте ******** . Вони впевнено крокують до тайожного союзу
показати весь коментар
14.10.2018 23:20 Відповісти
Венгрия входит в Вишеградскую четверку, не переживайте так за них, они за санкции
показати весь коментар
14.10.2018 23:26 Відповісти
Они троянский конь в ЕС. И старательно делают вид что за санкции. Там ещё много таких же-Испания , Австрия , Германия , Италия .
показати весь коментар
14.10.2018 23:36 Відповісти
Болгария , Греция.....
показати весь коментар
14.10.2018 23:39 Відповісти
и все троянские кони и все делают вид путем голосования за санкции?
показати весь коментар
15.10.2018 01:04 Відповісти
Интересно, какие санкции против паРашки может ввести Польша?
показати весь коментар
14.10.2018 23:23 Відповісти
Потому что Польша находится в Евросоюзе и имеет юридические права в том числе на разные экономические соглашения между странами входящими в ЕС а Украина - не имеет тех юридических прав поскольку не есть членом ЕС.
показати весь коментар
15.10.2018 00:49 Відповісти
да и Польша ну никак не Британия, голос еще слабоват, да и с демократией туговато. Хотя поговаривают о Новой Европе....
показати весь коментар
15.10.2018 06:55 Відповісти
Значит ждём очередного напряжения отношений с Польшей от Климкинда и его шефов
показати весь коментар
14.10.2018 23:26 Відповісти
Польща підтримує нові санкції, запропоновані Великою Британією проти РФ, - Чапутович - Цензор.НЕТ 4409
показати весь коментар
14.10.2018 23:31 Відповісти
Еще и поляцев не хватало в наших проблемах! О своих бы...лы не забывали. Да пошли они!..
показати весь коментар
14.10.2018 23:39 Відповісти
В ваших их какраз не хватало.
показати весь коментар
14.10.2018 23:43 Відповісти
https://www.unn.com.ua/uk/news/1757535-golova-nasa-vidnosini-ssha-i-rf-v-kosmosi-zalishatsya-mitsnimi-nezvazhayuchi-na-rozbizhnosti Голова NASA: відносини США і РФ в космосі залишаться міцними, незважаючи на розбіжності

Ну не урод, а?!
показати весь коментар
14.10.2018 23:51 Відповісти
И так же унижает до рабского уровня многих наших заробитчан на своей территории да поддерживает статус своих авто-евроблях, которые щедро сбрасывает нам для пущей аварийной статистики.
показати весь коментар
15.10.2018 00:55 Відповісти
https://bykvu.com/bukvy/101263-vashington-reshil-otkazatsya-ot-prevrashcheniya-plutonievykh-bomb-v-yadernoe-toplivo _Рыжий орангутанг из Белого Дома приказал закопать 34 тонны плутония... Кремль аплодирует стоя, как я понимаю.
показати весь коментар
15.10.2018 00:59 Відповісти
РАБссия обожралась Тушонкой РУЗВЕЛЬТА и Ножками Буша....