9879 відвідувачів онлайн

"Патрульний" терористів РФ здався правоохоронцям у Бахмутському районі

"Патрульний" терористів РФ здався правоохоронцям у Бахмутському районі

За вихідні у міліцію Бахмута здалися два колишні пособники терористів РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції, 26-річний чоловік отримав шанс звільнитися від відповідальності та розпочати нове життя. Поліцейські встановили, що в 2014 році чоловік піддався на пропаганду і вступив у лави бойовиків. У складі автопатруля він здійснював незаконну перевірку документів мешканців району.

Але служба виявилася не така, як розповідали терористи. Тому чоловік майже відразу покинув бандформування і всі ці роки жив у страху перед покаранням, намагаючись приховати своє минуле.

Зараз екс-найманець вирішив повернутися до нормального життя. Поліцейські перевіряють діяльність колишнього найманця. Тільки після того, як буде встановлено, що на час перебування в НЗФ він не чинив тяжких злочинів проти мирного населення, чоловік може бути звільнений від кримінальної відповідальності.

Згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у вихідні до поліції Бахмута здався 26-річний екс-охоронець захоплених адмінбудівель.

Топ коментарі
+6
Не всім "патрульним" домбабвє вдається дійти до Києва.. Голубан - один з небагатьох..
показати весь коментар
16.10.2018 21:12 Відповісти
+3
А кто же убивал украинских воинов? Не иначе, они сами себя...
показати весь коментар
16.10.2018 21:12 Відповісти
+3
да то водители, то постовые, то еще хрен кто, а солдаты погибают..
показати весь коментар
16.10.2018 21:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
уточняю... патрульньій МП
показати весь коментар
16.10.2018 21:09 Відповісти
А кто же убивал украинских воинов? Не иначе, они сами себя...
показати весь коментар
16.10.2018 21:12 Відповісти
да то водители, то постовые, то еще хрен кто, а солдаты погибают..
показати весь коментар
16.10.2018 21:28 Відповісти
Те, кто не будет сдаваться...

Способность человека убивать
https://www.youtube.com/watch?v=_xQM7dSuv0I
показати весь коментар
16.10.2018 22:43 Відповісти
Не всім "патрульним" домбабвє вдається дійти до Києва.. Голубан - один з небагатьох..
показати весь коментар
16.10.2018 21:12 Відповісти
мож якыйсь лимит установить на умалишённых перебежчиков?ну чисто для экономии субсидий...
показати весь коментар
16.10.2018 21:14 Відповісти
Децимацию.
показати весь коментар
16.10.2018 21:21 Відповісти
Не всі тут знають сенс цього слова..
показати весь коментар
16.10.2018 21:29 Відповісти
Чому треба таких вибачати та жаліти? Він зробив свій вибір.
показати весь коментар
16.10.2018 21:21 Відповісти
Тогда придётся и с такими воевать до конца, т.к. выбора у них не будет...

Хорваты три амнистии провели...
показати весь коментар
16.10.2018 22:44 Відповісти
Жалеть не надо. А вот если не было тяжких преступлений и сотрудничал со следствием, амнистировать - надо. Во-первых, нахрена нам его в колонии кормить, во-вторых его на следствии расколют, он расскажет даже то, что сам не знал. А это материалы следствия на тех, кто ещё не сдался. Поэтому важно тех, кто реально не запятнан кровью, показательно амнистировать - чтобы остальные тоже подтягивались. Ну а на тупых и упертых в конце будет уже столько свидетельских показаний, что им сидеть придется за десятерых. Ну и правильно, сами виноваты.
показати весь коментар
16.10.2018 22:54 Відповісти
квота - "стоял на блокпосту" закрыта?????))))))))))))))))))
показати весь коментар
16.10.2018 21:23 Відповісти
Но служба оказалась не такая, как рассказывали террористы... А если б была такая то служил бы до сих пор, мля... А так куСать хоЦЦа то нАдА до хунты возвраШШаЦА....
показати весь коментар
16.10.2018 21:25 Відповісти
"Рада на смогла снять неприкосновенность с Вилкула"
БПП - за 46
НФ-за 36
лол
уже даже не скрываются
Одна команда з рыгней,какое снятие неприкосновенности за полгода до выборов?
ребятам еще в одной коалиции премьера назначать после выборов в ВР
Бойка там или самого Вилкула.
показати весь коментар
16.10.2018 21:26 Відповісти
Когда захватили Краматорский горотдел, мне позвонили и я туда подъехал. Напротив горотдела собралась толпа местных жителей. Когда из горотдела вышел поребрик, его спросили:
-- Вы кто?
Он говорит:
-- Донецкая республика.
Ему из толпы дословно:
-- Ну раз Донецкая, валите в Донецк.
показати весь коментар
16.10.2018 21:27 Відповісти
Вот на такой мелкой гопоте мусора и зарабатывают свои награды и поощрения.
Нет, я не говорю, шо их не надо ловить и привлекать. Надо!
Но, эти все дешевые мусорские пиары на гопниках и хулиганах, абсолютно не формируют доверие к полиции, а наооборот, вызывают раздражение и добавляют неприязни.
Сколько резонансных дел висят без ума и без версий, зато на гопоте можно бравых "палок" нарубить?!
Мусор, он и в Африке - мусор.
показати весь коментар
16.10.2018 21:31 Відповісти
залишу це тут,бо вбивць повинні знати всі...https://newtimes.ru/articles/detail/63663/ ПАЛАЧИ И ЖЕРТВЫ... Москва, Донское кладбище. Генерал НКВД Василий Блохин лично расстрелял 20 тыс. человек. Последний свой расстрел произвел 2 марта 1953 года - за три дня до смерти Сталина.
"Патрульний" терористів РФ здався правоохоронцям у Бахмутському районі - Цензор.НЕТ 3434
показати весь коментар
16.10.2018 21:35 Відповісти
Админ-ни, 2 заголовка за вечір
1 "Патрульный"??.. террористов РФ сдался правоохранителям в Бахмутском районе (У Бахмутському районі правоохоронцям здався патрульний бойовиків ) +За выходные в милицию Бахмута сдались два бывших пособника террористов РФ.Источник: https://censor.net/n3091707. Яка ще милиция на 2018 рік ?

2"Пилот пытался отвести самолет от деревни", - издание "Vежа"
"Пілот намагався відвести літак від села",-издание "Vежа"
показати весь коментар
17.10.2018 00:25 Відповісти
Тепер цьому "патрульному" треба писати заяву голубану або князєву - і пряма дорога на службу в бєркута. Скоро вибори, і там такі дуже потрібні.
показати весь коментар
17.10.2018 13:52 Відповісти