8665 відвідувачів онлайн

США продовжуватимуть збільшувати санкційний тиск на Росію, - Волкер

США продовжать упроваджувати додаткові санкції стосовно Росії через ситуацію в Україні.

Про це заявив спеціальний представник держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми намагаємося збільшити тиск, який ми чинимо на Росію, щоб примусити її до обговорення рішення (щодо України - ІФ). Це передбачає збереження санкцій США і періодичне нарощування цих санкцій у перспективі. І це шлях, яким ми йшли при адміністрації Трампа, і ми продовжимо йти ним. І ви побачите додаткові санкції кожен місяць-два або приблизно так, як ви бачили й досі", - сказав Волкер, виступаючи в Атлантичній раді.

За словами американського спецпредставника, санкції США стосовно Росії впливають на країну-агресора.

На його думку, Росія "все ще має ілюзії" стосовно позиції адміністрації президента США Дональда Трампа, яка, втім, "прийняла набагато жорсткішу політику стосовно Росії й почала більше підтримувати Україну, ніж попередня адміністрація".

К.Волкер також розповів, що в нього поки що не запланована зустріч із помічником президента РФ Владиславом Сурковим. "Імовірно, зараз саме час, щоб ми знову зібралися і все обговорили", - зазначив він, повідомивши, що він із В.Сурковим "обмінявся кількома повідомленнями впродовж літа й осені".

Топ коментарі
+26
Хороший мужик. С хорошими новостями.
показати весь коментар
18.10.2018 18:35 Відповісти
+10
это хорошо, это правильно. русне нужно постоянно подсыпать напользы, чтобы она и пошевелиться не смога на бутылке.
показати весь коментар
18.10.2018 18:39 Відповісти
+8
теперь понятно, почему туПин всем расеянам раем угрожает.....
показати весь коментар
18.10.2018 18:39 Відповісти

Завантаження...